Lotion złuszczający PHA

2017-11-07 | Aneta Dzięcielewska, Pielęgnacja i kosmetyki

Lotion złuszczający PHA

2017-11-07 | Aneta Dzięcielewska, Pielęgnacja i kosmetyki

Jesień to doskonały czas, aby w codziennej pielęgnacji pojawiły się kosmetyki na bazie kwasów. Najnowszą propozycją pielęgnacyjną jest Lotion złuszczający, który może być stosowany przez każdy rodzaj cery (za wyjątkiem wysoce nadwrażliwej).

Nawilża i pobudza skórę do odnowy. Każde zastosowanie sukcesywnie odblokowuje ujścia gruczołów łojowych skóry, czyniąc cerę gładszą i wolną od niedoskonałości. Wyjątkowe połączenie ekstraktów roślinnych z kwasem mlekowym i polihydroksykwasem, nie tylko rozświetli skórę, ale także wzmocni ściany naczyń krwionośnych. Polecam do używania wieczorem jako tonik. Dedykowany dla wszystkich osób, które lubią zmieniać kremy na noc, ale nie chcą rezygnować z charakterystycznego dla kwasów idealnego wygładzenia cery. Ten kosmetyk oznacza koniec kompromisów!

Jak działa Lotion złuszczający PHA?

  • złuszcza
  • oczyszcza
  • intensywnie nawilża
  • wygładza
  • rozświetla
  • wyrównuje koloryt


Zobacz więcej

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Aneta Dzięcielewska

Aneta Dzięcielewska

kosmetolog, szkoleniowiec, wykładowca, autorka wielu publikacji w prasie branżowej, prelegent licznych wystąpień na kongresach branżowych

Na co dzień czuwam nad bieżącą ofertą BANDI, testuję, badam, śledzę trendy i pracuję nad nowościami dla Was! Prowadzę również LIVE’y na stronach Bandi Cosmetics i filmy na kanale YouTube Bandi Cosmetics. Z nieustającą ekscytacją uwielbiam odkrywać nowe możliwości kosmetyki - to moja pasja! Piszę porady, artykuły, prowadzę również wykłady na różnego typu spotkaniach i kongresach kosmetologicznych. Prywatnie jestem mamą dwójki urwisów, którym poświęcam większość wolnego czasu!
Pielęgnacja włosów w gabinecie kosmetycznym

Pielęgnacja włosów w gabinecie kosmetycznym

Większość z nas kojarzy gabinet kosmetyczny przede wszystkim z dbałością o skórę twarzy i ciała. Okazuje się jednak, że w miejscu tym możemy zadbać również o włosy. Trychologia to nowa dziedzina, która wkroczyła do gabinetów kosmetycznych. Dzięki niej pielęgnacja...