Powrót na górę strony

OK
Bandi Proffessionaldr Skin - nasza nowa marka
zaloguj się
Produkty z krótszą datą ważności -30%Poznaj NOWOŚCI od ProCare
 

CEL ZBIÓRKI:
29 000zł
ZEBRALIŚMY:

Zobacz ile zebraliśmy

15 października 2023 roku przypada Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi, a sam październik od wielu lat uznawany jest na całym świecie za miesiąc świadomości raka piersi. W tym szczególnym miesiącu chcemy zwrócić uwagę na tematy związane z profilaktyką oraz diagnostyką nowotworów piersi.

Rak piersi jest najczęściej występującym nowotworem złośliwym - w Polsce co roku taką diagnozę słyszy ponad 22 tys. kobiet, a u 5-10 proc. z nich nowotwór rozpoznawany jest od razu w stopniu zaawansowanym. To powoduje, że stanowi drugą - po raku płuca - przyczynę zgonów onkologicznych wśród pań, a wśród młodych Polek (20-44 lata) nawet pierwszą. Niestety, od 13 lat obserwuje się rosnącą umieralność na raka piersi, dlatego tak ważna jest edukacja w tym temacie.

Kolejny raz firma Bandi wsparła kampanię Dotykam = Wygrywam, która ma na celu zwiększenie świadomości dotyczącej samobadania piersi, które stanowi skuteczną metodę profilaktyki raka piersi. Specjalnie z okazji 12. edycji akcji stworzyliśmy BIUSTOkrem pozwalający na codzienną pielęgnację piersi oraz ułatwiający regularne samobadanie.

Grafika: piersi

SAMOBADANIE PIERSI

to nawyk, który może uratować życie!

Poznaj nasz LIMITOWANY PRODUKT!

BIUSTOkrem pielęgnuje skórę każdego dnia, a jego specjalistyczna formuła ułatwia wykonanie krótkiego masażu w celu samobadania piersi. Produkt bogaty w nawilżającą trehalozę, regenerującą CICA, skwalan oraz połączenie witaminy E i oleju makadamia, przeciwdziała przedwczesnej utracie jędrności, przesuszeniu oraz starzeniu się skóry. Idealnie sprawdzi się jako profilaktyka przed utratą sprężystości skóry na skutek m.in. utraty wagi.

Regularne stosowanie BIUSTOkremu pozwala zachować jędrność, sprężystość oraz elastyczność skóry piersi, szyi i dekoltu, a dodatkowo nawilża i wygładza skórę, pozostawiając ją jedwabiście gładką w dotyku.
Dochód ze sprzedaży kremu zasilił konto Fundacji "Wsparcie na starcie".


Grafika: limitowany krem do biustu


WYKONAJ SAMOBADANIE PIERSI

KROK PO KROKU


Grafika: badanie piersiAkcję wspierają

Fundacja Wsparcie na starcie

Celem Fundacji jest propagowanie biustopozytywności wśród dziewcząt oraz profilaktyki badania piersi od najmłodszych lat. Od początku działalności Fundacja organizuje edukacyjne badania w szkołach w całej Polsce zachęcając do regularnego samobadania piersi, jako najbardziej skutecznej metody wczesnego wykrywania raka piersi.

ZOBACZ POPRZEDNIE AKCJELogo BANDI
Dołącz do grona miłośników #mojebandiZapisz się do newslettera już teraz i skorzystaj
z 15% rabatu na pierwsze zakupy!