OK
Niech nam ktoś zabroniNOWOŚĆ - Young Care GLOW

Czytamy dla mamy

 

Czytamy dla mamy to nasza wspólna akcja w której BANDI wspólnie z Wami wspiera Fundację Po Drugie, kierowaną przez Agnieszkę Sikorę, w wybudowaniu domu dla młodocianych mam. Dom powstanie na warszawskim Ursynowie.

W sierpniu 2020 r. udało się kupić działkę i obecnie trwa projektowanie domu.

W ośrodku zamieszka sześć nieletnich mam z małymi dziećmi i kilku wychowawców. Będzie to pierwsze tego typu miejsce w Polsce ukierunkowane na wspieranie dziewcząt w ich macierzyństwie i tworzące warunki do tego, by były razem z dzieckiem.

Nastolatki, którym chcemy pomóc, nie mają pozytywnego przykładu z domu, nie umieją sobie radzić z najprostszymi sprawami, takimi jak zakupy, gotowanie, opieka nad dzieckiem i zorganizowanie normalnego życia. W naszym domu dowiedzą się, jak zapisać dziecko do żłobka, przedszkola, jak reagować na choroby czy zgłosić je do lekarza

Wierzymy, że dzięki akcji #CZYTAMYDLAMAMY Fundacja Po Drugie będzie mogła doprowadzić budowę domu do końca.

Książka Dowód Dojrzałości
KSIĄŻKA
Audiobook Dowód Dojrzałości
AUDIOBOOKCzytamy dla Mamy

Na zdjęciu Agnieszka Sikora oraz nasza Prezes Joanna Draniak-Kicińska.Czytaj i pomagaj  #pomagamzbandi

#pomagamzbandi to akcja w której pomagamy tak bliskim naszemu sercu zwierzętom

#pomagamzbandi

2019

W pierwszej akcji #pomagamzbandi zbieraliśmy środki dla Fundacji Zwierzęca Polana. Akcja zakończyła się przekazniem czeku na na kwotę 20325 zł! Kwota ta to efekt pracy nas wszystkich, naszej - przy produkcji płynu charytatywnego ale przede wszystkim waszej - w postaci zakupów!


#pomagamzbandi

2020

Tym razem zbieraliśmy na rzecz Fundacji dla Szczenią "Judyta".
Zebrana i przekazana Fundacji kwota to 31301 zł!
Dziękujemy w imieniu podopiecznych Fundacji. Razem zmieniamy świat na lepsze!

Zobacz ile zebraliśmy


#pomagamzbandi


Wykorzystaj czas na odnowę skóry Oczyszczanie zadbaj o skórę dowiedz się Dobierz pielęgnację Dobierz pielęgnację skorzystaj z porady e-kosmetolog BLOG BLOG eksperckie porady kosmetyczne dowiedz się więcej Na jesień Na jesień preparaty z kwasami wypróbuj