OK

Pomoc Szpitalom

 

Rok 2020 zapisze się pod hasłem "czasu pandemii". To był trudny rok dla wszystkich, ale najważniejsze jest to, że w trudnych chwilach potrafimy się jednoczyć i pamiętać o tych, którzy potrzebują pomocy najbardziej. Na pierwszym froncie walki z pandemią stali lekarze i pielęgniarki, którzy stali się bohaterami dzisiejszych czasów. To właśnie oni potrzebowali największego wsparcia. Nasza reakcja była natychmiastowa. Dziś z dumą możemy ogłosić, że udało nam się wesprzeć 20 szpitali oraz 3 szkoły. Wyposażyliśmy je w środki dezyfekujące jak żele, mydła, ale również w kremy, które ukoiły skórę po ciągłej dezyfekcji rąk. To wszystko to zasługa również Waszego zaangażowania, dlatego z całego serca dziękujemy Wam, nasi kochani klienci.

"POMAGAJMY RAZEM bo POMAGANIE jest najprawdziwszym cudem"

Szpitale którym pomogliśmy:

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Megrez Tychy, Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 2 w Rzeszowie, Szpital Wojewódzki im. Św. Łukasza w Tarnowie, Wojskowy Instytut Medyczny na Szaserów w Warszawie, Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie, Nowodworskie Centrum Medyczne w Nowym Dworze Mazowieckim, Kujawsko-Pomorskie Centrum Pulmunologi w Bydgoszczy, Wojewódzki Szpital Bródnowski w Warszawie, Ratownicy Medyczni z Legionowa, Wojewódzka Stacja Pogotowia w Bydgoszczy, Szpital Uniwersytecki A.Jurasza w Bydgoszczy, Radomska Stacja Pogotowia Ratunkowego w Radomiu, Dolnośląski Szpital Specjalistyczny- Centrum Medycyny Ratunkowej we Wrocławiu, Uniwersytecki Szpital Kliniczny, Klinika Neurochirurgii we Wrocławiu, Uniwersytecki Szpital Kliniczny, Centralna Izba Przyjęć we Wrocławiu, Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu, Szpital Dziecięcy w Dziekanowie Leśnym, Szpital Bielański im. Księdza Jerzego Popiełuszki, Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka - Centrum Medycyny Ratunkowej, Wojewódzki Szpital Zespolony im Ludwika Perzyny w Kaliszu na oddział Chirurgii i Traumatologii Dziecięcej.

Łącznie pomogliśmy 20 szpitalom i wyposażyliśmy 3 szkoły w środki dezynfekcji

Pomoc dla szkół
Szkoła Podstawowa im. Macieja Rataja w Małocicach, Szkoła Podstawowa im. Prezydenta Gabriela Narutowicza w Cząstkowie Mazowieckim, Szkoła Podstawowa w Łomnie.

Nie spoczywamy na laurach i wciąż pomagamy dalej.
Przed nami kolejne wyzwania jak np. lokalna licytacja WOŚP.
Bądźcie z nami.

Akcje charytatywne 2020BANDI Wspiera WOŚPPomagamy szpitalom
Pomagamy szpitalom


Czytamy dla mamy AKCJA WCIĄŻ TRWA

 

Czytamy dla mamy to nasza wspólna akcja w której BANDI wspólnie z Wami wspiera Fundację Po Drugie, kierowaną przez Agnieszkę Sikorę, w wybudowaniu domu dla młodocianych mam. Dom powstanie na warszawskim Ursynowie.

W sierpniu 2020 r. udało się kupić działkę i obecnie trwa projektowanie domu.

W ośrodku zamieszka sześć nieletnich mam z małymi dziećmi i kilku wychowawców. Będzie to pierwsze tego typu miejsce w Polsce ukierunkowane na wspieranie dziewcząt w ich macierzyństwie i tworzące warunki do tego, by były razem z dzieckiem.

Nastolatki, którym chcemy pomóc, nie mają pozytywnego przykładu z domu, nie umieją sobie radzić z najprostszymi sprawami, takimi jak zakupy, gotowanie, opieka nad dzieckiem i zorganizowanie normalnego życia. W naszym domu dowiedzą się, jak zapisać dziecko do żłobka, przedszkola, jak reagować na choroby czy zgłosić je do lekarza

Wierzymy, że dzięki akcji #CZYTAMYDLAMAMY Fundacja Po Drugie będzie mogła doprowadzić budowę domu do końca.

Książka Dowód Dojrzałości
KSIĄŻKA
Audiobook Dowód Dojrzałości
AUDIOBOOKCzytamy dla Mamy

Na zdjęciu Agnieszka Sikora oraz nasza Prezes Joanna Draniak-Kicińska.Czytaj i pomagaj  #pomagamzbandi

#pomagamzbandi to akcja w której pomagamy tak bliskim naszemu sercu zwierzętom

#pomagamzbandi

2019

W pierwszej akcji #pomagamzbandi zbieraliśmy środki dla Fundacji Zwierzęca Polana. Akcja zakończyła się przekazniem czeku na na kwotę 20325 zł! Kwota ta to efekt pracy nas wszystkich, naszej - przy produkcji płynu charytatywnego ale przede wszystkim waszej - w postaci zakupów!


#pomagamzbandi

2020

Tym razem zbieraliśmy na rzecz Fundacji dla Szczenią "Judyta".
Zebrana i przekazana Fundacji kwota to 31301 zł!
Dziękujemy w imieniu podopiecznych Fundacji. Razem zmieniamy świat na lepsze!

Zobacz ile zebraliśmy
Wykorzystaj czas na odnowę skóry Oczyszczanie zadbaj o skórę dowiedz się Dobierz pielęgnację Dobierz pielęgnację skorzystaj z porady e-kosmetolog BLOG BLOG eksperckie porady kosmetyczne dowiedz się więcej For winter Na zimę pielęgnacja na chłodne dni skorzystaj

Logo BANDI
Dołącz do grona miłośników #mojebandiZapisz się do newslettera już teraz i skorzystaj z
15% rabatu na pierwsze zakupy!