Święta 2019 w Bandi :)

Święta 2019 w Bandi :)

Najwspanialszych Świąt Bożego Narodzenia życzy Wam cały zespół Bandi!

Zrobiliśmy dla Was mała sesję zdjęciową:)

A jak jest u Was? Czy robicie sobie przedświąteczne zdjęcia w firmach? Dla nas to oczywiście doskonała zabawa a jednocześnie wspaniała pamiątka. Przeglądając zdjęcia sprzed lat robi się sentymentalnie, w każdym budzą się wspomnienia. Właśnie dlatego powtarzamy taką sesję regularnie co roku:)

Karolcia, Piotrek i Emi – odpowiadają kolejno za m.in.: posty na FB i IG, sklep internetowy i marketing marki:)

Boże Narodzenie to czas, którego wyjątkowy klimat czuje się przez ten krótki czas w roku dlatego już od dziś chcemy się nim zacząć NACIESZAĆ! Niech TRWA!!!!

Poznajcie nasz zespół:)

Boże Narodzenie 2019r.
Na górze od lewej: Monika, Piotrek, Piotr, Kasia, Kinga
Na dole od lewej: Gosia, Aneta, Renia, Emi, Jola i Klaudia

Każda z osób zajmuje się wieloma rzeczami z tego powodu trudno byłoby wymieniać. Jedno jest pewne – każdy jest ważny i stanowi element układanki w zespole BANDI.

Świątecznie:)

Boże Narodzenie 2019r.
Gwiazda naszej sesji:) Neissi:)

Kochamy zwierzaki, dlatego jedna z koleżanek tego dnia przyjechała ze swoją ukochaną sunią, mieliśmy z nią masę zabawy:) A u Was zwierzaki spędzają święta w jakiś wyjątkowy sposób? Macie dla nich świąteczne ubranka, posłanka, zabawki?

Kto tworzy masy kosmetyków?

Boże Narodzenie 2019r.
Fantastyczny zespół technolożek! Góra od lewej: Emilia, Klaudia. Dół od lewej: Basia, Magda, Ewelinka.

Boże Narodzenie to czas wyjątkowy dla wielu z nas. Także w świecie kosmetyki dzieje się wiele! Pojawiają się np. limitowane nowości. A w tym roku będą to… jeszcze to tajemnica, ale śledźcie naszą ofertę uważnie! 🙂

Jak Boże Narodzenie to i Mikołaj:)

Boże Narodzenie 2019r.
Gosia – to m.in. ona przyjmuje Wasze zamówienia!

Zawsze uśmiechnięta i pomocna:) Niewidzialna z zewnątrz, dla nas jest pierwszą twarzą, którą widzimy wchodząc do biura:)

Koniecznie napiszcie, czy i u Was czuć w powietrzu już nadchodzące święta?

Jeśli szukacie pomysłów na prezenty, dla siebie lub kogoś, to koniecznie zajrzyjcie tu.

BANDI w USA!

BANDI w USA!

Z wielką dumą możemy pochwalić się, że we wrześniu oficjalnie ruszył oddział BANDI w USA! 🎉🎉

Polska marka na podbój USA?

Doskonale już Wiecie, że marka BANDI istnieje na rynku polskim od ponad 30 lat. Rodzinna firma z wartościami. Jakość, uczciwość, rzetelność, skuteczność – to jedne z wielu celów przy tworzeniu kosmetyków dla Was.

Od wielu lat oferujemy kosmetyki do wykonywania zabiegów profesjonalnych w salonach kosmetycznych. Dotychczas cieszymy się uznaniem polskich dermatologów, kosmetyczek, kosmetologów oraz klientów detalicznych! Dlatego teraz nadszedł czas na kolejny, bardzo duży krok w rozwoju firmy. Robimy go m.in. dzięki Wam, a za sprawą chociażby tego wpisu również poniekąd razem z Wami:)

Nowy rynek, nowe możliwości, nowe wyzwania!

Premiera Eco Friendly Care – pierwsze w Polsce ekoceutyki!

W eco zielonym klimacie restauracji LIF 5 października 2018 r. zaprezentowaliśmy dziennikarzom i blogerom pierwsze na polskim rynku ekoceutyki – linię Eco Friendly Care. Ekoceutyki to zupełnie nowy wymiar pielęgnacji – proekologiczne połączenie wysokiej skuteczności z bezpieczeństwem stosowania, o czym przekonywała gości kosmetolog Aneta Dzięcielewska. Tematem wykładu profesor Magdaleny Ciupińskiej był z kolei mikrobom jako niewidzialna warstwa ochronna skóry. Wszystko w przyjaznej atmosferze i przy wegańskim śniadaniu.