My pomagamy, a Ty?

My pomagamy, a Ty?

Pomagamy fundacjom działającym na rzecz ludzi oraz zwierząt. Wspieramy dobroczynne inicjatywy, a także akcje na rzecz pojedynczych osób. Zawsze robimy to z wielką radością i dumą, bo wiemy, że działamy razem z WAMI!

Nowa akcja!

We wrześniu odbył się finał pomocy na rzecz Fundacji Zwierzęca Polana, której relację możecie zobaczyć tu. Wasze wsparcie, zaangażowanie i zachęcanie nas do dalszego działania zaowocowały kontynuacją pomaganiu na rzecz zwierząt. Mamy dla Was wspaniałą informację!

Już od 2 grudnia 2019 rusza II-ga edycja limitowanych Płynów micelarnych, tym razem dochód z ich sprzedaży przeznaczymy na rzecz „Fundacji dla Szczeniąt Judyta”.

Jak możesz pomóc?

To bardzo proste! Wystarczy, że wybierając kosmetyk do demakijażu sięgniesz właśnie po ten konkretny Płyn micelarny! My robimy całą resztę!

Dlaczego akurat Fundacja dla Szczeniąt Judyta?

Jak zazwyczaj bywa w sytuacjach, gdzie potrzebna jest pomoc, ta historia po prostu ujęła nas za serca. Jak mówią sami prowadzący, fundacja powstała „z potrzeby serca”. Jest jedyną taką jednostką w Polsce, która skupia się szczególnie na pomocy szczeniętom.

pomagamy szczeniaczkom
Nasi podopieczni…

Prosta historia…

Początki Fundacji dla Szczeniąt Judyta sięgają pięciu lat wstecz, kiedy to Małgorzata Brzezińska postanowiła zaofiarować bezdomnym psiakom dom tymczasowy. Szybko okazało się, że jej psy nie są w stanie przyjąć do stada kolejnego dorosłego osobnika, za to cudownie opiekują się szczeniętami. Zaczęło się od dwóch osesków, potem pod jej dach trafiły kolejne cztery. W pomoc maluchom zaangażowali się także Rodzice Pani Małgosi i tak powstał Dom Tymczasowy dla Szczeniąt Judyta. Zrządzeniem losu na pokład Judyty zaczęły trafiać także psy specjalnej troski – po wypadkach, z połamanymi kręgosłupami, schorzeniami neurologicznymi – takie, które według powszechnej opinii powinny zostać uśpione. Jednak w Judycie niepełnosprawny nie znaczy gorszy. Dzięki współpracy ze znakomitymi specjalistami niepełnosprytki – bo tak się je pieszczotliwie nazywa – stawały na łapki i znajdowały domy. Tak wyklarował się pełen profil działalności Fundacji, która w obecnej formie działa od 2 lat.

Serce pękało a potrzeby rosły

Przez Fundację przeszło tysiące szczeniąt, zabieranych z pól, łąk, opuszczonych posesji i innych okropnych miejsc, a także dziesiątki niepełnosprytków, które dzięki skomplikowanym operacjom i rehabilitacji wróciły do sprawności lub zyskały komfort życia – bez bólu, za to w stałym kontakcie z kochającymi opiekunami.

Sparky i Luka – cierpiące na wodogłowie żyją i są szczęśliwymi członkami cudownej rodziny, Baxter po operacji kręgosłupa odzyskał czucie w łapkach i ma swój dom, Fijo – pobity przez właściciela porusza się na wózku, ale jest radosnym, kochanym przez człowieka psiakiem. To tylko kilka przykładów odmienionego losu judyciaków.

Aby móc pomagać na szerszą skalę, we wrześniu tego roku, w Woli Wodzyńskiej pod Płońskiem, Fundacja otworzyła Judytowo – Azyl dla szczeniąt i psów niepełnosprawnych, w którym w warunkach zbliżonych do domowych zamieszkały mamy ze szczeniętami, psie dzieciaki i niepełnosprytki. Pokoiki z podgrzewanymi podłogami, klimatyzacja, gabinet weterynaryjny, rehabilitacja sucha i mokra, sala operacyjna – to zaplecze, dzięki któremu skrzywdzone zwierzaki dochodzą do zdrowia i oczekują na adopcję. W części kojcowej Azylu znalazły także miejsce dorosłe, zdrowe psiaki.

Koszty utrzymania i leczenia tak pokaźnej grupy podopiecznych są ogromne.

pomagamy szczeniaczkom
Kto przytuli?

Jak możesz pomóc?

Jest wiele sposobów!

Po pierwsze już od 2 grudnia do odwołania możesz kupować nasz „pomagający” Płyn micelarny.

Po drugie, możesz wesprzeć fundację stałymi (nawet niewielkimi) przelewami, przekazywać karmę, zakładać zbiórki na rzecz zwierzaków, możecie kwestować w swojej okolicy do puszek, zakupić cegiełkę….

A potrzeby są ogromne…

Jeśli śledziliście wcześniejszą akcję w czasie której zbieraliśmy pieniądze dla Fundacji Zwierzęca Polana, to wiecie, że koszty związane z uratowaniem i utrzymaniem zwierząt potrafią być ogromne.

Razem z Wami możemy pomóc i tym razem! Limitowana edycja płynów to także doskonała pielęgnacja oraz urocze opakowania a przede wszystkim wyraz Waszej troski o dobro słabszych!

PZWL Wydawnictwo Lekarskie z Bandi

PZWL Wydawnictwo Lekarskie z Bandi

W październiku wsparliśmy naszymi produktami EcoFriendly Care PZWL Wydawnictwo Lekarskie ogólnopolską konferencję dla dermatologów “Dermatologia Premium Plus”. Jest to wydarzenie skupiające ponad 100 lekarzy dermatologów. Podczas konferencji 19.10, we współpracy z Panią Profesor Joanną Maj oraz Prof. Adamem Reichem zostanie zorganizowany konkurs, w ramach którego nagrodzeni zostaną najwybitniejsi lekarze. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Bandi pomaga!

Bandi pomaga!

Od lat bierzemy udział w mniejszych i większych akcjach na rzecz potrzebujących. Jak ostatnio pewnie zauważyliście pomagamy… nie tylko ludziom!

Kochamy zwierzaki

Macie zwierzaki? Wiele osób z zespołu Bandi ma! Rasowe i kundelki, małe i duże, zdrowe i wymagające większej uwagi. Jest wśród nas jedna osoba, która szczególnie mocno angażuje się w pomoc zwierzętom i to ona właśnie podsunęła nam pomysł, żeby tym razem wesprzeć Fundację Zwierzęca Polana.

pomagamy
Jeden z podopiecznych fundacji. Jest ich o wiele więcej, więc i potrzeb Fundacja Zwierzęca Polana ma mnóstwo!

Jak pomogliśmy – konkrety!

Pomaganie to dla nas nie jest slogan, ale czyny! Dlatego, kiedy już wiedzieliśmy komu chcemy pomóc, pozostało ustalić w jaki sposób. Kosmetyki zwierzakom się nie przydadzą (chyba, że kremy z SPF koniom do smarowania nosów latem, ale to inna historia:)). Wymyśliliśmy, że w tą akcję zaangażujemy WAS! Tak, to właśnie dzięki Waszemu udziałowi POMAGAMY!

Postanowiliśmy stworzyć “pomagający” kosmetyk:) A dokładnie wyprodukowaliśmy limitowany Płyn micelarny, z którego cały przychód (dochód – VAT) przeznaczyliśmy na rzecz podopiecznych Fundacji Zwierzęca Polana. Wiemy jak bardzo lubicie nasze płyny micelarne, byliśmy pewni, że wybierając kosmetyk do demakijażu chętnie sięgniecie po taki, który “pomaga” i po raz kolejny okazaliście się niezawodni! Dziękujemy:)

Ile zebraliśmy?

W ciągu około 3 miesięcy zachęcaliśmy Was nie tylko do kupowania naszego płynu micelarnego oraz do promowania akcji. Wzięło w niej udział mnóstwo naszych klientów a wśród nich także vlogerki i osoby znane z ekranu:)

Na rzecz Fundacji Zwierzęca Polana przekazaliśmy 20 325,20 złotych.

Z wręczenia czeku mamy dla Was relację. Obejrzyjcie koniecznie! Poznacie wzruszające historie zwierzaków, które są podopiecznym fundacji, poznacie kim są ludzie, którzy całe swoje życie podporządkowali pomaganiu. I są szczęśliwi! Tak właśnie się pomaga:)

To z całą pewnością nie koniec pomagania. Już myślimy o kolejnych akcjach:)

A WY? Kochacie zwierzaki? Jeśli macie to koniecznie opowiedzcie o nich, może czym Was wzruszają, albo co wyjątkowego w nich cenicie?

Bandi sprząta świat – Trash Challenge

Trash Challange to popularna w mediach społecznościowych akcja społeczna, której celem jest sprzątanie okolicy, w której mieszkamy, pracujemy. W piątek, 6.09 br. zespół BANDI postanowił odejść od komputerów i zrobić coś dobrego dla środowiska. W obliczu głębokiej destrukcji środowiska, pożarów bezcennych Lasów Amazońskich pracownicy BANDI nie chcą siedzieć z założonymi rękoma, czego efektem była piątkowa akcja – kilkadziesiąt osób zebrało śmieci zalegające w lesie w Dębinie. W godzinę udało się zebrać kontener śmieci o pojemności 7m3. Akcja zakończyła się ogromnym sukcesem, ale uświadamia, że jeszcze wiele pracy jest do zrobienia. Apelujemy do wszystkich mieszkańców, firm o sprzątanie nawet najmniejszych terenów, segregację śmieci oraz troskę o środowisko. Ziemia to nasz dom!

Aktorzy charytatywnie dla dzieci z autyzmem

7 września na scenie Starego Miasta w Lublinie został zorganizowany spektakl modowy kolekcji wybitnych polskich projektantów oraz firm odzieżowych. Piękne kolekcje współgrały z urodą modelek, o które zadbały firmy kosmetyczne, między innymi BANDI! A wszystko w ramach akcji charytatywnej dla dzieci z autyzmem. W wydarzeniu wzięły udział sławne gwiazdy polskiego kina – Olga Bończyk, Patrycja Hurlak, Kamila Ścibiorek, Tomasz Bednarek, Arkadiusz Janiczek, Marek Włodarczyk i Bartosz Żukowski i inni.

Bandi z Projekt PinkLips

Bandi z Projekt PinkLips

Projekt Pink Lips skupia się na trzech bardzo istotnych dla kobiet nowotworach: piersi, szyjki macicy oraz jajnika. Los kobiet nie jest nam obojętny, od kilku lat wspieramy projekt i wierzymy, że w grupie możemy zdziałać cuda, dlatego postanowiliśmy wesprzeć tegoroczną akcję przekazując nasze produkty. Wedle statystyk ostatnia akcja, którą mieliśmy zaszczyt wesprzeć dotarła do ponad pięciu milionów kobiet w Polsce!