Święta 2019 w Bandi :)

Święta 2019 w Bandi :)

Najwspanialszych Świąt Bożego Narodzenia życzy Wam cały zespół Bandi!

Zrobiliśmy dla Was mała sesję zdjęciową:)

A jak jest u Was? Czy robicie sobie przedświąteczne zdjęcia w firmach? Dla nas to oczywiście doskonała zabawa a jednocześnie wspaniała pamiątka. Przeglądając zdjęcia sprzed lat robi się sentymentalnie, w każdym budzą się wspomnienia. Właśnie dlatego powtarzamy taką sesję regularnie co roku:)

Karolcia, Piotrek i Emi – odpowiadają kolejno za m.in.: posty na FB i IG, sklep internetowy i marketing marki:)

Boże Narodzenie to czas, którego wyjątkowy klimat czuje się przez ten krótki czas w roku dlatego już od dziś chcemy się nim zacząć NACIESZAĆ! Niech TRWA!!!!

Poznajcie nasz zespół:)

Boże Narodzenie 2019r.
Na górze od lewej: Monika, Piotrek, Piotr, Kasia, Kinga
Na dole od lewej: Gosia, Aneta, Renia, Emi, Jola i Klaudia

Każda z osób zajmuje się wieloma rzeczami z tego powodu trudno byłoby wymieniać. Jedno jest pewne – każdy jest ważny i stanowi element układanki w zespole BANDI.

Świątecznie:)

Boże Narodzenie 2019r.
Gwiazda naszej sesji:) Neissi:)

Kochamy zwierzaki, dlatego jedna z koleżanek tego dnia przyjechała ze swoją ukochaną sunią, mieliśmy z nią masę zabawy:) A u Was zwierzaki spędzają święta w jakiś wyjątkowy sposób? Macie dla nich świąteczne ubranka, posłanka, zabawki?

Kto tworzy masy kosmetyków?

Boże Narodzenie 2019r.
Fantastyczny zespół technolożek! Góra od lewej: Emilia, Klaudia. Dół od lewej: Basia, Magda, Ewelinka.

Boże Narodzenie to czas wyjątkowy dla wielu z nas. Także w świecie kosmetyki dzieje się wiele! Pojawiają się np. limitowane nowości. A w tym roku będą to… jeszcze to tajemnica, ale śledźcie naszą ofertę uważnie! 🙂

Jak Boże Narodzenie to i Mikołaj:)

Boże Narodzenie 2019r.
Gosia – to m.in. ona przyjmuje Wasze zamówienia!

Zawsze uśmiechnięta i pomocna:) Niewidzialna z zewnątrz, dla nas jest pierwszą twarzą, którą widzimy wchodząc do biura:)

Koniecznie napiszcie, czy i u Was czuć w powietrzu już nadchodzące święta?

Jeśli szukacie pomysłów na prezenty, dla siebie lub kogoś, to koniecznie zajrzyjcie tu.

Nagroda dla Wild Berry Ferment Peel

Nagroda dla Wild Berry Ferment Peel

Targi na pomorzu już za nami! Na początku października po raz pierwszy wzięliśmy udział w targach URODA Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie. Gdańsk okazał się dla nas szczególnie szczęśliwym miastem – pierwszego dnia targów wygraliśmy konkurs o medal Mercurius Gedanensis Uroda 2019 w kategorii Zabieg Kosmetyczny! Imprezę urozmaicił również pokaz „Dwueatapowa mikrodermabrazja sensoryczna – natychmiastowa poprawa wyglądu skóry i odprężenie zmysłów” przeprowadzony przez nasze koleżanki – Anetę oraz Sandrę z użyciem Wild Berry Ferment Peel! Nasza nowość oczarowała jury swoją skutecznością. Gdańskie targi zapadną w pamięć na długo! Zapraszamy do testowania naszego laureata, gwarantujemy, że go pokochacie!

BANDI w USA!

BANDI w USA!

Z wielką dumą możemy pochwalić się, że we wrześniu oficjalnie ruszył oddział BANDI w USA! 🎉🎉

Polska marka na podbój USA?

Doskonale już Wiecie, że marka BANDI istnieje na rynku polskim od ponad 30 lat. Rodzinna firma z wartościami. Jakość, uczciwość, rzetelność, skuteczność – to jedne z wielu celów przy tworzeniu kosmetyków dla Was.

Od wielu lat oferujemy kosmetyki do wykonywania zabiegów profesjonalnych w salonach kosmetycznych. Dotychczas cieszymy się uznaniem polskich dermatologów, kosmetyczek, kosmetologów oraz klientów detalicznych! Dlatego teraz nadszedł czas na kolejny, bardzo duży krok w rozwoju firmy. Robimy go m.in. dzięki Wam, a za sprawą chociażby tego wpisu również poniekąd razem z Wami:)

Nowy rynek, nowe możliwości, nowe wyzwania!

Jesienne szkolenia

Nadchodzące tygodnie będą wyjątkowe, nie tylko ze względu na złotą polską jesień, ale również z powodu serii jesiennych szkoleń BANDI!

Tematem jesiennych szkoleń będzie: Nowoczesny i bezpieczny gabinet kosmetyczny w świetle nowych przepisów! Premiery wyjątkowych nowości jesiennych BANDI! Dodatkowo, na szkoleniu zostanie przeprowadzony zabieg pokazowy. Biorąc udział w sympozjum zyskujesz dużą dawkę praktycznej wiedzy, certyfikat, materiały, atrakcyjne promocje oraz wiele innych!

 • Lublin – 30. września 2019 r.
 • Bydgoszcz – 7. października 2019 r.
 • Kraków – 14. października 2019 r.
 • Wrocław – 21. października 2019 r.
 • Szczecin – 27. października 2019 r.
 • Olsztyn – 27. października 2019 r.
 • Poznań – 28. października 2019 r.
 • Białystok – 28. października 2019 r.
 • Warszawa – 29. października 2019 r.
 • Toruń – 3. listopada 2019 r.
 • Gdańsk – 4. listopada 2019 r.
 • Łódź – 18. listopada 2019 r.
 • Katowice – 25. listopada 2019 r.

Szkolenia Bandi

Cykl wiosennych konferencji za nami. W tym roku tematem przewodnim były Cery problematyczne. Wraz z uczestniczkami szkoleń omówiłyśmy szczegółowo nowoczesny podział cer oraz wspólnie starałyśmy się znaleźć najlepsze rozwiązania zabiegowe. Krótki panel poświęcony Technikom sprzedażowym, idealnie wpasował się w tematykę szkolenia i cieszył się ogromnym zainteresowaniem uczestniczek. Liczymy, że chętnie wykorzystacie Panie nasze porady w codziennej obsłudze Klienów i przeniesie się to na same sukcesy. Częścią obowiązkową konferencji była prezentacja nowości kosmetycznych oraz pokaz zabiegów spersonalizowanych, które są filarem naszej pielęgnacji profesjonalnej. Wszystkim Paniom bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie i już dziś serdecznie zapraszamy na Jesienny cykl konferencji, na których między innymi zaprezentujemy premiery kosmetyczne na sezon jesień-zima. Terminy i miejsca spotkań pojawią się już niebawem na naszej stronie internetowej oraz social mediach. Śledźcie nas uważnie 🙂

Love Cosmetics Awards 2019 dla Eco Friendly Care

Love Cosmetics Awards 2019 dla Eco Friendly Care

20 maja otrzymaliśmy wyjątkową nagrodę LOVE COSMETICS AWARDS w kategorii #ConsumerFriendlyInnovator za linię ECO FRIENDLY CARE! To ogromne wyróżnienie dla pierwszej w Polsce serii ekoceutyków. Nagroda ma charakter krajowy oraz międzynarodowy. Linia Eco Friendly Care jako zupełnie nowy wymiar pielęgnacji, została oceniona bardzo wysoko przez profesjonalne jury złożone z wybitnych ekspertów w swoich dziedzinach – nauki, technologii, jakości, mediów społecznościowych i komunikacji.