Kolacja noworoczna Bandi

2020-02-21 | BANDI, Co u nas?

Kolacja noworoczna Bandi

2020-02-21 | BANDI, Co u nas?

Od kilku lat pielęgnujemy wyjątkową tradycję organizowania Kolacji Noworocznej dla wszystkich pracowników naszej firmy. Dlatego również w tym roku nie mogło jej zabraknąć. Była to niepowtarzana okazja do podsumowania osiągniętych wyników z ubiegłego roku oraz wyznaczenia celów na najbliższe miesiące. Rok 2019 był dla nas przełomowy! Jesteśmy dumni z osiągniętych wyników, wprowadzonych na rynek nowych produktów oraz projektów zakończonych sukcesem. Spotkaniu towarzyszyły niekończące się rozmowy, tańce oraz biesiadowanie! Kolacja noworoczna odbyła się w Restauracji Borodino, w Modlinie- miejscu ze smakiem oraz wyśmienitą kuchnią.

Jak zawsze, Nowy Rok przyjmujemy z uśmiechem na twarzy i  pozytywnym nastawieniem. Dziękujemy, że jesteście z nami! Rok 2020 będzie należał do nas!

Kolacja noworoczna Bandi pełna uśmiechu i dobrej zabawy.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

BANDI Professional

BANDI Professional

polskie kosmetyki profesjonalne w salonach kosmetycznych od 30 lat

Już ponad 30 lat minęło, od kiedy powstał pierwszy krem BANDI. Rozpoczęliśmy działalność w 1986 roku. Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną przez pasjonatkę kosmetologii Bogdę Draniak, a prowadzoną dziś przez jej córkę, Joannę Draniak-Kicińską.
Demakijaż skóry to podstawa jej pielęgnacji

Demakijaż skóry to podstawa jej pielęgnacji

Demakijaż skóry to niezbędny element każdej pielęgnacji. Często bowiem od tego etapu zależy w jakiej kondycji jest nasza skóra oraz czy inne stosowane kosmetyki będą „działały”. Jak Polki oczyszczają skórę i czy poświęcają na demakijaż odpowiednio dużo czasu i uwagi...

Czy skóra może się rozleniwić?

Czy skóra może się rozleniwić?

Jednym z najbardziej żywych mitów w kosmetologii jest ten mówiący o rozleniwieniu się skóry. Potwierdza to raport z badania* „Zwyczaje pielęgnacyjne Polek”, w którym aż 85% respondentek odpowiedziało, że skóra może się uzależnić od stosowanego kosmetyku...