Jesienna edycja Akademii Bandi Masterclass

2022-10-07 | BANDI, Targi kosmetyczne, szkolenia..., Z życia firmy

Jesienna edycja Akademii Bandi Masterclass

2022-10-07 | BANDI, Targi kosmetyczne, szkolenia..., Z życia firmy

3 października mieliśmy przyjemność gościć naszych Klientów profesjonalnych na kolejnym szkoleniu z cyklu Akademia Bandi Masterclass. Jak było poprzednio, możecie przeczytać tu. Tym razem tematem przewodnim wydarzenia były: „Najskuteczniejsze terapie trądziku w ujęciu holistycznym”.

Panele edukacyjne Akademii Bandi Masterclass

Akademia Bandi Masterclass obejmowała 4 panele, prowadzone przez ekspertów z różnych dziedzin:

  1. Panel dermatologiczny pt. „Nie lekceważ trądziku – etiopatogeneza, rozpoznanie, przebieg i terapia” – poprowadziła prof. ndzw. dr n. med. Magdalena Ciupińska.
  2. Panel psychodietetyczny pt. „Jesteś tym co jesz – o diecie i wpływie psychiki na występowanie trądziku” – poprowadziła dietetyk kliniczny i psychodietetyk Joanna Piotrowska.
  3. Panel kosmetologiczny pt. „Najskuteczniejsze zabiegi i innowacyjne składniki aktywne w walce z trądzikiem” – poprowadziły: key account manager Bandi Jolanta Wysocka i szkoleniowiec Bandi Agata Rybak.

Dodatkowo uczestnicy wydarzenia mogli wysłuchać panelu biznesowego poprowadzonego przez trenera, konsultanta i managera – Marka Hajduczenia.

Wszystkim naszym gościom dziękujemy za udział w jesiennej edycji Akademii Bandi Masterclass. Wspaniale było Was ponownie spotkać i wspólnie spędzić ten dzień. Dziękujemy za wszystkie rozmowy, miłe słowa, cenne uwagi i podpowiedzi. Mamy nadzieję, że przedstawione przez prelegentów informacje pomogą skutecznie i kompleksowo przeciwdziałać trądzikowi w Waszych gabinetach.   

Tak było…

*Akademia Bandi Masterclass to cykl szkoleń adresowany do specjalistów z wykształceniem kierunkowym i wieloletnim (min. 3-letnim) doświadczeniem w pracy przy wykonywaniu zabiegów kosmetycznych. Przeznaczony dla osób nieustannie pogłębiających swoją wiedzę z zakresu kosmetologii i nauk pokrewnych.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

BANDI Professional

BANDI Professional

polskie kosmetyki profesjonalne w salonach kosmetycznych od 30 lat

Już ponad 30 lat minęło, od kiedy powstał pierwszy krem BANDI. Rozpoczęliśmy działalność w 1986 roku. Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną przez pasjonatkę kosmetologii Bogdę Draniak, a prowadzoną dziś przez jej córkę, Joannę Draniak-Kicińską.