Akademia Bandi Masterclass za nami

2022-04-29 | BANDI, Targi kosmetyczne, szkolenia..., Z życia firmy

Akademia Bandi Masterclass za nami

2022-04-29 | BANDI, Targi kosmetyczne, szkolenia..., Z życia firmy

W tym roku dla naszych Klientów profesjonalnych przygotowaliśmy wyjątkowe wydarzenie. Przez cały marzec, w poniedziałki, odbywały się panele edukacyjne Akademii Bandi Masterclass. Tematem przewodnim spotkań były „Najskuteczniejsze metody walki z objawami starzenia się skóry”.

Panele edukacyjne Akademii Bandi Masterclass

Akademia Bandi Masterclass obejmowała 4 panele prowadzone przez ekspertów z wieloletnią praktyką i doświadczeniem w zawodzie.

  • Panel dermatologiczny pt. „Procesy endogenne i egzogenne zachodzące w organizmie wraz z wiekiem i ich wpływ na wygląd skóry” – poprowadziła dr Ewa Rybicka.
  • Panel fizjoterapeutyczny pt. „Rola, techniki i funkcja masażu w kontekście profilaktyki anti-aging” – poprowadziła dr n. społ. kosmetolog Sława Połoczańska-Godek.
  • Panel technologiczny pt. „Surowce i substancje aktywne wykorzystywane technologiach laboratoryjnych i ich wpływ na procesy starzenia się” – poprowadziła dyrektor badań i rozwoju Bandi Magdalena Dzienisik.
  • Panel kosmetologiczny pt. „Skuteczne zabiegi kosmetyczne jako profilaktyka i przeciwdziałanie objawom starzenia się skóry” – poprowadziły: key account manager Bandi Jolanta Wysocka i szkoleniowiec Bandi Agata Rybak.

Zabiegi odmładzające to jedne z najbardziej popularnych obecnie procedur stosowanych w salonach kosmetycznych. Jednocześnie jednak ogromne wyzwanie dla specjalistów, ze względu na złożoność mechanizmu starzenia się skóry. Dlatego mamy nadzieję, że wszechstronna wiedza z zakresu profilaktyki anti-aging zebrana i przedstawiona podczas Akademii ułatwi naszym Klientom codzienną pracę.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom wydarzenia i zapraszamy na kolejną Akademię Bandi Masterclass.

Salony, które ukończyły Akademię i zdobyły tytuł „Ekspert Anti-Aging” znajdziecie tu.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

BANDI Professional

BANDI Professional

polskie kosmetyki profesjonalne w salonach kosmetycznych od 30 lat

Już ponad 30 lat minęło, od kiedy powstał pierwszy krem BANDI. Rozpoczęliśmy działalność w 1986 roku. Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną przez pasjonatkę kosmetologii Bogdę Draniak, a prowadzoną dziś przez jej córkę, Joannę Draniak-Kicińską.