Wyróżnienie Love Cosmetics Awards 2020 dla Peptydowego boostera

2020-07-17 | BANDI, Nagrody i nominacje

Wyróżnienie Love Cosmetics Awards 2020 dla Peptydowego boostera

2020-07-17 | BANDI, Nagrody i nominacje

W ostatnim czasie otrzymaliśmy wyjątkowe wyróżnienie LOVE COSMETICS AWARDS 2020 za Peptydowy booster redukujący zmarszczki z linii Gold Philosophy! Kryterium oceny produktu były #brand #emotions #quality czyli #marka, # emocje i #jakość. Wyróżnienie ma charakter krajowy oraz międzynarodowy.

Peptydowy booster redukujący zmarszczki to luksusowy, profesjonalny reduktor zmarszczek o lekkiej konsystencji. Posiada on niezwykłe właściwości przeciwstarzeniowe i zadowoli gusta nawet najbardziej wymagających konsumentów.

Dziękujemy za to wyjątkowe wyróżnienie.

Peptydowy booster redukujący zmarszczki

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

BANDI Professional

BANDI Professional

polskie kosmetyki profesjonalne w salonach kosmetycznych od 30 lat

Już ponad 30 lat minęło, od kiedy powstał pierwszy krem BANDI. Rozpoczęliśmy działalność w 1986 roku. Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną przez pasjonatkę kosmetologii Bogdę Draniak, a prowadzoną dziś przez jej córkę, Joannę Draniak-Kicińską.
Jak powstają nowe kosmetyki Bandi?

Jak powstają nowe kosmetyki Bandi?

Jeśli zastanawialiście się kiedyś skąd biorą się pomysły na nowe kosmetyki Bandi i jak to się dzieje, że kosmetyk trafia w końcu w Wasze ręce, to dzisiaj chcemy Wam o tym trochę opowiedzieć. Po pierwsze - liczą się pomysły na nowe kosmetyki Każdego roku wszystkie...

Co oznacza tajemnicze INCI?

Co oznacza tajemnicze INCI?

Według ogólnopolskiego badania „Zwyczaje pielęgnacyjne Polek” 79% z nas przed zakupem kosmetyku czyta o nim opinie innych użytkowników. Każda skóra jest jednak inna i dlatego zdarza się, że taki wybór bywa nietrafiony.  Dość często też zwyczajnie gubimy się w...