Wsparcie Domu Samotnych Matek w Warszawie

2018-11-15 | BANDI, BANDI wspiera

Wsparcie Domu Samotnych Matek w Warszawie

2018-11-15 | BANDI, BANDI wspiera

Pani Ania, mieszkanka Łomianek od zawsze pełna energii i pomysłów… Szalenie zakochana w swoich dzieciach! Jak wykorzystać zatem tę energię? Pani Ania postanowiła wziąć sprawę w swoje ręce i wesprzeć jeden z Domów Samotnych Mam w Warszawie. Jedna osoba to jednak za mało by zaspokoić znaczne potrzeby takich placówek.

Postanowiliśmy wesprzeć inicjatywę Pani Ani przekazując zestawy naszych kosmetyków! Podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej aż 19 mam dostało paczkę prezentów! Mamy nadzieję, że będzie jeszcze mnóstwo okazji do pomocy w tak szlachetnej sprawie!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

BANDI Professional

BANDI Professional

polskie kosmetyki profesjonalne w salonach kosmetycznych od 30 lat

Już ponad 30 lat minęło, od kiedy powstał pierwszy krem BANDI. Rozpoczęliśmy działalność w 1986 roku. Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną przez pasjonatkę kosmetologii Bogdę Draniak, a prowadzoną dziś przez jej córkę, Joannę Draniak-Kicińską.
Kolacja noworoczna Bandi

Kolacja noworoczna Bandi

Od kilku lat pielęgnujemy wyjątkową tradycję organizowania Kolacji Noworocznej dla wszystkich pracowników naszej firmy. Dlatego również w tym roku nie mogło jej zabraknąć. Była to niepowtarzana okazja do podsumowania osiągniętych wyników z ubiegłego roku oraz...

Bandi dla dzieci

Bandi dla dzieci

Już kolejny rok wspieramy Fundację Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"! Dlatego w tym roku przekazaliśmy nasze produkty Bandi do loterii charytatywnej, która odbyła się 25.01.2020 roku podczas Gali BCC w Teatrze Wielkim. Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" otacza opieką przede...