Wiosenna odnowa skóry w salonie kosmetycznym

2021-04-29 | BANDI, Pielęgnacja i kosmetyki

Wiosenna odnowa skóry w salonie kosmetycznym

2021-04-29 | BANDI, Pielęgnacja i kosmetyki

O wiosennych zabiegach kosmetycznych opowiada Małgorzata Mikitiuk – właścicielka Studia Urody


Najpiękniejsza pora roku – wiosna to szczególny czas w salonie kosmetycznym. Klienci po jesienno-zimowej aurze chętniej zapisują się na zabiegi, które mają zrewitalizować skórę i uczynić ją bardziej promienną. Nic tak nie poprawia humoru niż wygląd, z którego jesteśmy zadowoleni.

Spersonalizowane zabiegi kosmetyczne

W naszym salonie każdą klientkę traktujemy indywidualnie. Ulubionym moim i klientek zabiegiem jest ten z witaminą C i retinolem. Rozpoczynamy go od wodorowego oczyszczania skóry, które jest dla niej idealnym odświeżeniem, dotlenieniem i nawilżeniem, a także powoduje, że kolejne preparaty działają skuteczniej. Kolejnym etapem, który nasze klientki uwielbiają jest masaż odmładzającym olejkiem do twarzy z pistacją. Masaż pobudza skórę do życia, a przy okazji przyjemnie relaksuje. Następnie nakładamy aktywny koncentrat rozjaśniający z witaminą C i wprowadzamy go przy użyciu sonoforezy, która umożliwia lepszą penetrację składników aktywnych. Cera natychmiast staje się bardziej promienna i nawilżona. Kolejnym etapem jest zastosowanie Triretixu, czyli aktywnego kompleksu z retinoidami, który działa przeciwstarzeniowo oraz wpływa na odnowę komórek skóry. Na koniec proponujemy maskę algową detoksykującą lub liftingującą oraz krem z witaminą C.

Zabiegi kosmetyczne w Studio Urody

Pielęgnacja domowa po zabiegach kosmetycznych

Ważnym elementem każdego zabiegu kosmetycznego jest odpowiednia pielęgnacja domowa, której celem jest podtrzymanie uzyskanych efektów. W zależności od potrzeb skóry proponujemy Linię Home Expert: Fizjologoczny żel oczyszczający, Tonik złuszczający,  na noc Koncentrat rozjaśniający lub odmładzający a na dzień Krem kojący BB lub linię C-Active Care: Emulsję z aktywną witaminą C, Krem pod oczy z aktywną witaminą C.

Polecamy markę Bandi w naszym salonie ponieważ daje Nam jako kosmetologom możliwość kreatywnego tworzenia nowych, własnych procedur zabiegowych. Klienci chętnie poddają się tym terapiom, a na efekty nie muszą długo czekać. Szeroki wybór preparatów pielęgnacyjnych daje również duże możliwości w dobieraniu odpowiednich terapii w pielęgnacji domowej.

Zapraszamy na zabiegi kosmetyczne do Studio Uroda w Radzyniu Podlaskim 🙂

BANDI

Kosmetyki wybierane i polecane przed Ekspertów

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

BANDI Professional

BANDI Professional

polskie kosmetyki profesjonalne w salonach kosmetycznych od 30 lat

Już ponad 30 lat minęło, od kiedy powstał pierwszy krem BANDI. Rozpoczęliśmy działalność w 1986 roku. Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną przez pasjonatkę kosmetologii Bogdę Draniak, a prowadzoną dziś przez jej córkę, Joannę Draniak-Kicińską.