Szkolenia biznesowo-kosmetyczne

2013-12-30 | Targi kosmetyczne, szkolenia..., Z życia firmy

Szkolenia biznesowo-kosmetyczne

2013-12-30 | Targi kosmetyczne, szkolenia..., Z życia firmy

Tegoroczny jesienny cykl szkoleniowy poświęcony był nie tylko dbałości o urodę, ale również psychologicznym aspektom obsługi klienta w salonie kosmetycznym.

Spotkania odbywały się cyklicznie w największych miastach Polski, takich jak: Warszawa, Gdańsk, Kraków, Białystok, Rzeszów, Olsztyn, Poznań, Wrocław, Bydgoszcz, Katowice i cieszyły się dużym zainteresowaniem. Szkolenia były okazją do rozmowy o potrzebie edukacji klientów, o istotności odpowiednio dobranej pielęgnacji domowej oraz metodach budowania zaufania i długotrwałych relacji z klientem. Kosmetyczki zgodnie podkreślały, że w czasach dużej konkurencji i zmanierowania klientów potrzeba sprawdzonych sposobów by w czytelny i wiarygodny sposób komunikować się z klientem. Ważną częścią konferencji był również pokaz dwóch zabiegów kompleksowo pielęgnujących twarz i ciało i redukujących najczęstsze problemy skórne. Omówiony został zabieg eksfoliacji mieszaniną kwasów: pirogronowego, azelainowego i salicylowego szczególnie polecany osobom z problemem trądziku i nadmierną produkcją sebum, osobom ze skórą dojrzałą, wymagająca intensywnej regeneracji oraz z przebarwieniami. Drugi zabieg, który był prezentowany to Cytrusowy Gaj, przeznaczony do redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej, cellulitu i poprawy elastyczności skóry. Zabieg wykorzystuje specjalnie opracowany masaż łączący elementy drenażu limfatycznego i masaż bańką chińską. Przeprowadzony cykl szkoleń był dla nas okazją do spotkania ze stałymi i nowymi klientkami.

Wszystkim uczestniczkom dziękujemy za przybycie, żywą dyskusję w trakcie konferencji i zapraszamy na kolejne spotkania. 

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty kosmetyczne do naszego Instytutu Urody BANDI (Warszawa, ul. Bruna 9 lok.1). Warsztaty odbywają się w każdy drugi i trzeci poniedziałek miesiąca. Informacje i zapisy: tel. 22 403 12 03.

Komentarze

BANDI Professional

BANDI Professional

polskie kosmetyki profesjonalne w salonach kosmetycznych od 30 lat

Już ponad 30 lat minęło, od kiedy powstał pierwszy krem BANDI. Rozpoczęliśmy działalność w 1986 roku. Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną przez pasjonatkę kosmetologii Bogdę Draniak, a prowadzoną dziś przez jej córkę, Joannę Draniak-Kicińską.