nieZWYKŁA KOBIETA – to był cudowny czas!

2024-03-15 | BANDI, Co u nas?, Targi kosmetyczne, szkolenia..., Z życia firmy

nieZWYKŁA KOBIETA – to był cudowny czas!

2024-03-15 | BANDI, Co u nas?, Targi kosmetyczne, szkolenia..., Z życia firmy

Cóż to był za weekend z nieZWYKŁYMI KOBIETAMI! Kto był z nami, ten wie! Nie spodziewaliśmy się, że tak dużo wspaniałych kobiet odwiedzi nas i spotka się z nami na żywo! Świętowaliśmy KOBIECOŚĆ i to był przepiękny czas.

Na głównej scenie odbyły się wszystkie zaplanowane rozmowy. Gośćmi były m.in.@izabelasakutova, @dorota_delag, @aleksandrakisio_official, @daria_widawska, @magdasteczkowska, @alka_positive, @kobietaipieniadze, @sylwia_pogorzelska_sp, @kulisysukcesu a rozmowy poprowadziła @dorotagardias. Można było posłuchać m.in. jak zadbać o swoje finanse, czy zmotywować się do osiągnięcia sukcesu. Nauczyliśmy się jak zadbać o swoje zdrowie psychiczne, ale tez jak słuchać swojego ciała gdy np. zbliża się menopauza.

Nasze strefy warsztatowe i konsultacyjne pękały w szwach. Panie skorzystały z porad naszych kosmetologów, mogły nauczyć się jak dbać o konkretne typy cery lub same stworzyły swoje własne kremy od samego początku.

Cieszymy się, że nasze sfrefy fun cieszyły się licznym zainteresowaniem, a na ścianie inspiracji było tyle cudownych przesłanek, motywujących tekstów i życzeń. Czytając je niejednokrotnie wzruszaliśmy się do łez.

A wisienką na torcie było ogłoszenie wyników Plebiscytu na Rzetelnego Influencera Roku 2023. W kategoriach pielęgnacja twarzy, włosów i makeup. Jak zawsze mogliśmy liczyć na twórców, którzy docenili wyróżnienie ich ciężkiej pracy. A my bardzo dziękujemy wszystkim obserwatorom, którzy się zaangażowali i zagłosowali, bo głosów było aż 11 000!

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w Evencie, atmosfera była cudowna i myślimy, że przyjdzie czas na powtórkę. Podobało się Wam? Dajcie znać czy byliście z nami?

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

BANDI Professional

BANDI Professional

polskie kosmetyki profesjonalne w salonach kosmetycznych od 30 lat

Już ponad 30 lat minęło, od kiedy powstał pierwszy krem BANDI. Rozpoczęliśmy działalność w 1986 roku. Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną przez pasjonatkę kosmetologii Bogdę Draniak, a prowadzoną dziś przez jej córkę, Joannę Draniak-Kicińską.