Sposób na zmniejszenie porów

2017-04-26 | Aneta Dzięcielewska, Pielęgnacja i kosmetyki

Sposób na zmniejszenie porów

2017-04-26 | Aneta Dzięcielewska, Pielęgnacja i kosmetyki

Jedną z najtrudniejszych do pielęgnacji jest cera mieszana ze skłonnością do zmian bakteryjnych, która nierzadko jest wrażliwa na czynniki zewnętrzne.

Stosowanie źle dobranych kosmetyków może ją łatwo przesuszyć, a nawet pogłębić problem z zaskórnikami. Wiosną i latem problem błyszczenia się cery będzie przybierał na sile. Tylko najlepsze jakościowo kosmetyki są zdolne do rozwiązywania problemów skóry, a nie tylko maskowania jej niedoskonałości. Polecam emulsję POREfectionist, która natychmiast zmniejsza widoczność „porów” i drobnych zmarszczek, matuje, pozostawia skórę jedwabiście gładką w dotyku, a także skutecznie ogranicza powstawanie zmian zapalnych. Regularne stosowanie dodatkowo da efekt nieskazitelnie gładkiej cery. POREfectionist to perfekcyjne zmniejszanie „porów”.

Jak działa POREfectionist?

  • zmniejsza widoczność porów
  • zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek
  • matuje skórę
  • ujednolica koloryt cery

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aneta Dzięcielewska

Aneta Dzięcielewska

kosmetolog, w BANDI od ponad 10 lat

Na co dzień czuwam nad bieżącą ofertą BANDI, testuję, badam, śledzę trendy i pracuję nad nowościami dla Was! Prowadzę również LIVE’y na stronach Bandi Cosmetics i filmy na kanale YouTube Bandi Cosmetics. Z nieustającą ekscytacją uwielbiam odkrywać nowe możliwości kosmetyki - to moja pasja! Piszę porady, artykuły, prowadzę również wykłady na różnego typu spotkaniach i kongresach kosmetologicznych. Prywatnie jestem mamą dwójki urwisów, którym poświęcam większość wolnego czasu!