Premiera książki „Dowód dojrzałości”

2018-10-19 | BANDI, BANDI wspiera

Premiera książki „Dowód dojrzałości”

2018-10-19 | BANDI, BANDI wspiera

W gościnnych progach Och Teatru 18 października miała miejsce premiera niezwykłej książki, która powstała w ramach programu charytatywnego „Czytamy dla mamy”. Autorkami tej wyjątkowej powieści są blogerki, które pod kierunkiem pisarki Sylwii Chutnik poruszająco opisały trudną historię nastoletniej bohaterki.

Każdy z jedenastu odcinków napisała inna osoba, a wszystkie tworzą całość przepełnioną emocjami. Tych nie brakowało również na spotkaniu promocyjnym książki. Agnieszka Sikora założycielka Fundacji po Drugie wzruszająco opowiadała o swoich podopiecznych. Autorki dzieliły się wrażeniami, jakie towarzyszyły im podczas pisania. A kiedy Krystyna Janda w przejmujący sposób przeczytała fragment powieści „Dowód dojrzałości”, goście nie potrafili ukryć wzruszenia.

Dochód ze sprzedaży książki i audiobooka zostanie przeznaczony na wsparcie Fundacji po Drugie w budowie pierwszego w Polsce domu dla nieletnich matek z ośrodków wychowawczych.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

BANDI Professional

BANDI Professional

polskie kosmetyki profesjonalne w salonach kosmetycznych od 30 lat

Już ponad 30 lat minęło, od kiedy powstał pierwszy krem BANDI. Rozpoczęliśmy działalność w 1986 roku. Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną przez pasjonatkę kosmetologii Bogdę Draniak, a prowadzoną dziś przez jej córkę, Joannę Draniak-Kicińską.
Kolacja noworoczna Bandi

Kolacja noworoczna Bandi

Od kilku lat pielęgnujemy wyjątkową tradycję organizowania Kolacji Noworocznej dla wszystkich pracowników naszej firmy. Dlatego również w tym roku nie mogło jej zabraknąć. Była to niepowtarzana okazja do podsumowania osiągniętych wyników z ubiegłego roku oraz...

Bandi dla dzieci

Bandi dla dzieci

Już kolejny rok wspieramy Fundację Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"! Dlatego w tym roku przekazaliśmy nasze produkty Bandi do loterii charytatywnej, która odbyła się 25.01.2020 roku podczas Gali BCC w Teatrze Wielkim. Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" otacza opieką przede...