Premiera książki „Dowód dojrzałości”

2018-10-19 | BANDI, BANDI wspiera

Premiera książki „Dowód dojrzałości”

2018-10-19 | BANDI, BANDI wspiera

W gościnnych progach Och Teatru 18 października miała miejsce premiera niezwykłej książki, która powstała w ramach programu charytatywnego „Czytamy dla mamy”. Autorkami tej wyjątkowej powieści są blogerki, które pod kierunkiem pisarki Sylwii Chutnik poruszająco opisały trudną historię nastoletniej bohaterki.

Każdy z jedenastu odcinków napisała inna osoba, a wszystkie tworzą całość przepełnioną emocjami. Tych nie brakowało również na spotkaniu promocyjnym książki. Agnieszka Sikora założycielka Fundacji po Drugie wzruszająco opowiadała o swoich podopiecznych. Autorki dzieliły się wrażeniami, jakie towarzyszyły im podczas pisania. A kiedy Krystyna Janda w przejmujący sposób przeczytała fragment powieści „Dowód dojrzałości”, goście nie potrafili ukryć wzruszenia.

Dochód ze sprzedaży książki i audiobooka zostanie przeznaczony na wsparcie Fundacji po Drugie w budowie pierwszego w Polsce domu dla nieletnich matek z ośrodków wychowawczych.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

BANDI Professional

BANDI Professional

polskie kosmetyki profesjonalne w salonach kosmetycznych od 30 lat

Już ponad 30 lat minęło, od kiedy powstał pierwszy krem BANDI. Rozpoczęliśmy działalność w 1986 roku. Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną przez pasjonatkę kosmetologii Bogdę Draniak, a prowadzoną dziś przez jej córkę, Joannę Draniak-Kicińską.
dr Skin Clinic – profesjonalny wybór dla zdrowia skóry

dr Skin Clinic – profesjonalny wybór dla zdrowia skóry

Skóra to jeden z największych i najinteligentniejszych organów naszego ciała. Chroni nas przed światem zewnętrznym, jest naszym zmysłem dotyku, reguluje temperaturę, od jej kondycji zależy jak wyglądamy. Pełni wiele pomocnych funkcji dla organizmu. Codziennie pilnuje...

Powrót do szkół w czasie pandemii

Powrót do szkół w czasie pandemii

Tegoroczny powrót uczniów do szkół nie jest typowy i z uwagi na panującą pandemię wymaga zachowania najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dlatego na początku września zorganizowaliśmy akcję wsparcia dla placówek w otoczeniu naszej firmy. Każda z nich otrzymała zapas...