Jesteśmy razem. Pomagamy!

2020-03-27 | BANDI, BANDI wspiera

Jesteśmy razem. Pomagamy!

2020-03-27 | BANDI, BANDI wspiera

W tych trudnych czasach, kiedy ze względu na epidemię koronawirusa wszyscy obawiamy się tego co przyniesie jutro, musimy się jednoczyć i wspierać innych. Dlatego i my chcemy pomagać. W sposób, w który umiemy najlepiej, czyli tworząc kremy.

Pomagamy jak umiemy

Są takie zawody, które dzisiaj wymagają od osób je wykonujących, by stanęli na pierwszej linii frontu. To lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, którzy bezpośrednio opiekują się chorymi. By zapewnić bezpieczeństwo sobie i innym muszą oni m. in. wielokrotnie w ciągu dnia myć i dezynfekować dłonie. My doskonale wiemy co dzieje się ze skórą po takich zabiegach. Jak bardzo potrafi być przesuszona, spękana i podrażniona. Dlatego postanowiliśmy, że musimy Im pomóc.

Pomagamy przekazując kremy do rąk

Chcemy pomagać dalej…

Przygotowane paczki z kremami ochronno-nawilżającymi do rąk przekazaliśmy m. in. do Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie, Szpitala Uniwersyteckiego im. A. Jurasza w Bydgoszczy, Pogotowia Ratunkowego w Legionowie, Wojewódzkiej Stacji Pogotowia w Bydgoszczy i innych placówek służby zdrowia. Ale to nie koniec. Pomagamy nadal. Nasze kremy powędrują jeszcze do wielu szpitali. Niech to będzie nasz mały wkład w ogromne dobro, które dzieje się teraz każdego dnia.

O naszej akcji możecie przeczytać także na portalu wirtualnekosmetyki.pl lub na naszym facebookowym profilu.

A jeśli chcecie pomagać razem z nami to zapraszamy do zakupu naszych produktów antybakteryjnych. 10% z tej sprzedaży przekażemy personelowi medycznemu. Potrzeby są ogromne! Razem możemy więcej!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

BANDI Professional

BANDI Professional

polskie kosmetyki profesjonalne w salonach kosmetycznych od 30 lat

Już ponad 30 lat minęło, od kiedy powstał pierwszy krem BANDI. Rozpoczęliśmy działalność w 1986 roku. Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną przez pasjonatkę kosmetologii Bogdę Draniak, a prowadzoną dziś przez jej córkę, Joannę Draniak-Kicińską.