Jesteśmy razem. Pomagamy!

2020-03-27 | BANDI, BANDI wspiera

Jesteśmy razem. Pomagamy!

2020-03-27 | BANDI, BANDI wspiera

W tych trudnych czasach, kiedy ze względu na epidemię koronawirusa wszyscy obawiamy się tego co przyniesie jutro, musimy się jednoczyć i wspierać innych. Dlatego i my chcemy pomagać. W sposób, w który umiemy najlepiej, czyli tworząc kremy.

Pomagamy jak umiemy

Są takie zawody, które dzisiaj wymagają od osób je wykonujących, by stanęli na pierwszej linii frontu. To lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, którzy bezpośrednio opiekują się chorymi. By zapewnić bezpieczeństwo sobie i innym muszą oni m. in. wielokrotnie w ciągu dnia myć i dezynfekować dłonie. My doskonale wiemy co dzieje się ze skórą po takich zabiegach. Jak bardzo potrafi być przesuszona, spękana i podrażniona. Dlatego postanowiliśmy, że musimy Im pomóc.

Pomagamy przekazując kremy do rąk

Chcemy pomagać dalej…

Przygotowane paczki z kremami ochronno-nawilżającymi do rąk przekazaliśmy m. in. do Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie, Szpitala Uniwersyteckiego im. A. Jurasza w Bydgoszczy, Pogotowia Ratunkowego w Legionowie, Wojewódzkiej Stacji Pogotowia w Bydgoszczy i innych placówek służby zdrowia. Ale to nie koniec. Pomagamy nadal. Nasze kremy powędrują jeszcze do wielu szpitali. Niech to będzie nasz mały wkład w ogromne dobro, które dzieje się teraz każdego dnia.

O naszej akcji możecie przeczytać także na portalu wirtualnekosmetyki.pl lub na naszym facebookowym profilu.

A jeśli chcecie pomagać razem z nami to zapraszamy do zakupu naszych produktów antybakteryjnych. 10% z tej sprzedaży przekażemy personelowi medycznemu. Potrzeby są ogromne! Razem możemy więcej!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

BANDI Professional

BANDI Professional

polskie kosmetyki profesjonalne w salonach kosmetycznych od 30 lat

Już ponad 30 lat minęło, od kiedy powstał pierwszy krem BANDI. Rozpoczęliśmy działalność w 1986 roku. Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną przez pasjonatkę kosmetologii Bogdę Draniak, a prowadzoną dziś przez jej córkę, Joannę Draniak-Kicińską.
Pielęgnacja włosów w gabinecie kosmetycznym

Pielęgnacja włosów w gabinecie kosmetycznym

Większość z nas kojarzy gabinet kosmetyczny przede wszystkim z dbałością o skórę twarzy i ciała. Okazuje się jednak, że w miejscu tym możemy zadbać również o włosy. Trychologia to nowa dziedzina, która wkroczyła do gabinetów kosmetycznych. Dzięki niej pielęgnacja...

Home Expert – nowy wymiar pielęgnacji domowej

Home Expert – nowy wymiar pielęgnacji domowej

Który krem wybrać? Jaki kosmetyk będzie dla mnie najlepszy? Takie pytanie pewnie nie raz zadawał sobie każdy z nas. Wybór wcale nie jest prosty, bo na rynku mamy obecnie ogromną ilość kosmetyków do pielęgnacji skóry twarzy. Możemy je kupić w drogerii, aptece, salonie...

Top 10 – najlepsze kosmetyki Bandi

Top 10 – najlepsze kosmetyki Bandi

Już od ponad 30 lat staramy się tworzyć wyjątkowe kosmetyki. W naszej ofercie znajdują się zarówno preparaty, które wykorzystywane są w profesjonalnych zabiegach kosmetycznych, jak i produkty do pielęgnacji domowej. Każdy z nas ma swoich ulubieńców. Dlatego gdybyśmy...