EcoFriendly Care doceniona przez ekspertów

2020-01-28 | BANDI, Vloger poleca

EcoFriendly Care doceniona przez ekspertów

2020-01-28 | BANDI, Vloger poleca

„Gratuluje wspaniałym technologom z marki BANDI, tworzącym od lat działające i aktywne kosmetyki, będące także w zgodzie ze światowymi trendami, często wprowadzając nowinki na polski rynek jako pierwsi”. Tak napisał o nas portal cozakrem.pl. Czujemy się wyróżnieni tą opinią gdyż recenzji kosmetyków dokonują chemicy i farmaceuci, specjaliści o ogromnej wiedzy z zakresu chemii kosmetycznej. Tym razem przyjrzeli się bliżej naszej linii ekoceutyków EcoFriendly Care.

Misja

Działalność portalu www.cozakrem.pl można nazwać swego rodzaju misją. Ich celem jest przekazywanie rzetelnej wiedzy o kosmetykach, ich składzie i działaniu oraz ułatwienie podejmowania świadomych decyzji zakupowych. Jest to bardzo ważne szczególnie dzisiaj gdy w ogromie informacji często niestety niesprawdzonych i sprzecznych, niekiedy opartych na strachu i fake newsach łatwo się pogubić.

EcoFriendly Care czyli ekoceutyki

Linia EcoFriendly Care to wyjątkowe kosmetyki, które kompleksowo dbają o skórę i powstały z poszanowaniem środowiska naturalnego. Zgodnie z normą ISO 16128 97%-99% wszystkich zastosowanych w preparatach substancji pochodzi z roślin. W kosmetykach nie znajdziecie żadnych odzwierzęcych składników! Potwierdzeniem tego jest znak amerykańskiej organizacji People fot the Erhical Treatment of Animals (PETA). Jest to największa na świecie organizacja walcząca o prawa zwierząt.

Wyjątkowy skład

Zastosowane w kosmetykach EcoFriendly Care substancje aktywne wielokierunkowo oddziałują na skórę. W recepturze preparatów znajdziecie bakuchiol, bioferment z bambusa, trehalozę, algi i kompleks mikrobiomowy. Kosmetyki zapewnią skórze intensywną regenerację i odnowę, zadbają o jej prawidłowe nawilżenie, pomogą redukować niedoskonałości, ukoją podrażnienia i odbudują jej naturalną barierę ochronną. Ale o tym musicie przekonać się same 🙂

Wielokierunkowe działanie na skórę skłądników aktywnych ekoceutyków linii EcoFriendly Care.

Dziękujemy ekspertom z portalu www.cozakrem.pl za recenzję. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej co sądzą o kosmetykach EcoFriendy Care zapraszamy do obejrzenia filmu:

2 komentarze

  1. Mam, używam i jestem zadowolona. Z tego co przeczytałam powyżej nawet jestem dumna z siebie że wybrałam te kosmetyki i z Was, że je stworzyliście 👍

    Odpowiedz
    • To linia, w którą włożyliśmy ogrom pracy i jeszcze więcej serca 🙂 Bardzo nas cieszą wszystkie wyróżnienia. Ale największą nagrodą są dla nas opinię zadowolonych klientów. Dziękujemy!

      Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

BANDI Professional

BANDI Professional

polskie kosmetyki profesjonalne w salonach kosmetycznych od 30 lat

Już ponad 30 lat minęło, od kiedy powstał pierwszy krem BANDI. Rozpoczęliśmy działalność w 1986 roku. Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną przez pasjonatkę kosmetologii Bogdę Draniak, a prowadzoną dziś przez jej córkę, Joannę Draniak-Kicińską.