EcoFriendly Care doceniona przez ekspertów

2020-01-28 | BANDI, Vloger poleca

EcoFriendly Care doceniona przez ekspertów

2020-01-28 | BANDI, Vloger poleca

„Gratuluje wspaniałym technologom z marki BANDI, tworzącym od lat działające i aktywne kosmetyki, będące także w zgodzie ze światowymi trendami, często wprowadzając nowinki na polski rynek jako pierwsi”. Tak napisał o nas portal cozakrem.pl. Czujemy się wyróżnieni tą opinią gdyż recenzji kosmetyków dokonują chemicy i farmaceuci, specjaliści o ogromnej wiedzy z zakresu chemii kosmetycznej. Tym razem przyjrzeli się bliżej naszej linii ekoceutyków EcoFriendly Care.

Misja

Działalność portalu www.cozakrem.pl można nazwać swego rodzaju misją. Ich celem jest przekazywanie rzetelnej wiedzy o kosmetykach, ich składzie i działaniu oraz ułatwienie podejmowania świadomych decyzji zakupowych. Jest to bardzo ważne szczególnie dzisiaj gdy w ogromie informacji często niestety niesprawdzonych i sprzecznych, niekiedy opartych na strachu i fake newsach łatwo się pogubić.

EcoFriendly Care czyli ekoceutyki

Linia EcoFriendly Care to wyjątkowe kosmetyki, które kompleksowo dbają o skórę i powstały z poszanowaniem środowiska naturalnego. Zgodnie z normą ISO 16128 97%-99% wszystkich zastosowanych w preparatach substancji pochodzi z roślin. W kosmetykach nie znajdziecie żadnych odzwierzęcych składników! Potwierdzeniem tego jest znak amerykańskiej organizacji People fot the Erhical Treatment of Animals (PETA). Jest to największa na świecie organizacja walcząca o prawa zwierząt.

Wyjątkowy skład

Zastosowane w kosmetykach EcoFriendly Care substancje aktywne wielokierunkowo oddziałują na skórę. W recepturze preparatów znajdziecie bakuchiol, bioferment z bambusa, trehalozę, algi i kompleks mikrobiomowy. Kosmetyki zapewnią skórze intensywną regenerację i odnowę, zadbają o jej prawidłowe nawilżenie, pomogą redukować niedoskonałości, ukoją podrażnienia i odbudują jej naturalną barierę ochronną. Ale o tym musicie przekonać się same 🙂

Wielokierunkowe działanie na skórę skłądników aktywnych ekoceutyków linii EcoFriendly Care.

Dziękujemy ekspertom z portalu www.cozakrem.pl za recenzję. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej co sądzą o kosmetykach EcoFriendy Care zapraszamy do obejrzenia filmu:

2 komentarze

  1. Mam, używam i jestem zadowolona. Z tego co przeczytałam powyżej nawet jestem dumna z siebie że wybrałam te kosmetyki i z Was, że je stworzyliście 👍

    Odpowiedz
    • To linia, w którą włożyliśmy ogrom pracy i jeszcze więcej serca 🙂 Bardzo nas cieszą wszystkie wyróżnienia. Ale największą nagrodą są dla nas opinię zadowolonych klientów. Dziękujemy!

      Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

BANDI Professional

BANDI Professional

polskie kosmetyki profesjonalne w salonach kosmetycznych od 30 lat

Już ponad 30 lat minęło, od kiedy powstał pierwszy krem BANDI. Rozpoczęliśmy działalność w 1986 roku. Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną przez pasjonatkę kosmetologii Bogdę Draniak, a prowadzoną dziś przez jej córkę, Joannę Draniak-Kicińską.
dr Skin Clinic – profesjonalny wybór dla zdrowia skóry

dr Skin Clinic – profesjonalny wybór dla zdrowia skóry

Skóra to jeden z największych i najinteligentniejszych organów naszego ciała. Chroni nas przed światem zewnętrznym, jest naszym zmysłem dotyku, reguluje temperaturę, od jej kondycji zależy jak wyglądamy. Pełni wiele pomocnych funkcji dla organizmu. Codziennie pilnuje...

Dlaczego warto stosować kosmetyki z peptydami?

Dlaczego warto stosować kosmetyki z peptydami?

Jeśli miałabym wybrać słowo roku 2020 w kategorii Pielęgnacja Skóry Twarzy, to byłyby to zdecydowanie "peptydy". Co to takiego? To organiczne związki chemiczne powstałe z połączenia cząsteczek aminokwasów, które za zadanie mają aktywizację produkcji włókien...