dr Skin Clinic – profesjonalny wybór dla zdrowia skóry

2020-09-24 | BANDI

dr Skin Clinic – profesjonalny wybór dla zdrowia skóry

2020-09-24 | BANDI

Skóra to jeden z największych i najinteligentniejszych organów naszego ciała. Chroni nas przed światem zewnętrznym, jest naszym zmysłem dotyku, reguluje temperaturę, od jej kondycji zależy jak wyglądamy. Pełni wiele pomocnych funkcji dla organizmu. Codziennie pilnuje naszego bezpieczeństwa i wyglądu, abyśmy w pełni cieszyli się życiem.  Jest „doktorem” i „ekranem” naszego ciała, który odzwierciedla wszystko co się w nim dzieje.

Holistyczne podejście do pielęgnacji

Sekret młodości skóry, to zachowanie synergii trzech filarów piękna: połączenie dopasowanej profesjonalnej pielęgnacji ze zdrową dietą i aktywnością fizyczną. Sztuką bowiem nie jest uzyskanie szybkich, krótkotrwałych efektów, ale zachowanie równowagi i zdrowia skóry przez długie lata.

dr Skin Clinic

DIETA, bogata w składniki odżywcze, witaminy, mikroelementy i dużą ilość wody, która ma niebagatelny wpływ na wygląd skóry. Odpowiednio nawodniona jest gładka, bardziej elastyczna i rozciągliwa.

dr Skin Clinic

AKTYWNOŚĆ fizyczna połączona z masażami, która podnosi wydolność i sprawność organizmu, poprawia dotlenienie skóry i czyni ją bardziej jędrną i sprężystą.

dr Skin Clinic

Dopasowana, profesjonalna PIELĘGNACJA, oparta o synergicznie działające preparaty, bogate w sprawdzone i przebadane składniki aktywne w wysokich, efektywnych stężeniach.

Odpowiedzią na te potrzeby skóry jest nowa marka dr Skin Clinic, która głosem ekspertów podpowiada jak prawidłowo się o nią troszczyć.

Dlaczego dr Skin Clinic?

Dr Skin Clinic to wyjątkowe kosmetyki:

  • zawierają najskuteczniejsze i najlepiej przebadane substancje aktywne, przetestowane przez profesjonalistów w gabinetach na całym świecie,
  • w każdym preparacie umieszczone są maksymalne, efektywne stężenia substancji aktywnych bez zbędnych dodatków,
  • aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa preparaty podlegają ocenie dermatologicznej, aplikacyjnej oraz aparaturowej w niezależnych ośrodkach badawczych,
  • kosmetyki działają synergicznie, dlatego można je łączyć ze sobą maksymalizując skuteczność,
  • preparaty opracowano w oparciu o doświadczenie Laboratorium Badawczo Rozwojowego Bandi Cosmetics, które od ponad 30 lat tworzy zaawansowane formuły dla profesjonalistów oraz przy współudziale najlepszych ekspertów w dziedzinie dermatologii, kosmetologii i chemii.

Świadomy wybór

A teraz odpowiedz na kilka pytań:

  • szukasz sposobów na zachowanie zdrowia i młodości?
  • ważne są dla Ciebie fakty naukowe, badania  i sprawdzone substancje aktywne?
  • chcesz profesjonalnie dobierać swoją pielęgnację?
  • szukasz produktów bezpiecznych o najwyższej skuteczności działania?
  • wiesz, że na wygląd wpływa systematyczność pielęgnacji, ale również dieta i higiena życia?

Jeśli na większość z tych pytań odpowiedź brzmiała TAK, to wybór jest prosty…

Profesjonalna pielęgnacja

Plan pielęgnacyjny dr Skin Clinic nawiązuje do profesjonalnych procedur stosowanych w salonach kosmetycznych i dotyczy czterech kroków:

W ten sposób skóra jest najlepiej przygotowana do wchłaniania substancji aktywnych, a pielęgnacja staje się najbardziej efektywna.

Witaj w wirtualnej klinice dr Skin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

BANDI Professional

BANDI Professional

polskie kosmetyki profesjonalne w salonach kosmetycznych od 30 lat

Już ponad 30 lat minęło, od kiedy powstał pierwszy krem BANDI. Rozpoczęliśmy działalność w 1986 roku. Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną przez pasjonatkę kosmetologii Bogdę Draniak, a prowadzoną dziś przez jej córkę, Joannę Draniak-Kicińską.