Bandi pomaga!

2019-09-19 | BANDI, BANDI wspiera

Bandi pomaga!

2019-09-19 | BANDI, BANDI wspiera

Od lat bierzemy udział w mniejszych i większych akcjach na rzecz potrzebujących. Jak ostatnio pewnie zauważyliście pomagamy… nie tylko ludziom!

Kochamy zwierzaki

Macie zwierzaki? Wiele osób z zespołu Bandi ma! Rasowe i kundelki, małe i duże, zdrowe i wymagające większej uwagi. Jest wśród nas jedna osoba, która szczególnie mocno angażuje się w pomoc zwierzętom i to ona właśnie podsunęła nam pomysł, żeby tym razem wesprzeć Fundację Zwierzęca Polana.

pomagamy
Jeden z podopiecznych fundacji. Jest ich o wiele więcej, więc i potrzeb Fundacja Zwierzęca Polana ma mnóstwo!

Jak pomogliśmy – konkrety!

Pomaganie to dla nas nie jest slogan, ale czyny! Dlatego, kiedy już wiedzieliśmy komu chcemy pomóc, pozostało ustalić w jaki sposób. Kosmetyki zwierzakom się nie przydadzą (chyba, że kremy z SPF koniom do smarowania nosów latem, ale to inna historia:)). Wymyśliliśmy, że w tą akcję zaangażujemy WAS! Tak, to właśnie dzięki Waszemu udziałowi POMAGAMY!

Postanowiliśmy stworzyć „pomagający” kosmetyk:) A dokładnie wyprodukowaliśmy limitowany Płyn micelarny, z którego cały przychód (dochód – VAT) przeznaczyliśmy na rzecz podopiecznych Fundacji Zwierzęca Polana. Wiemy jak bardzo lubicie nasze płyny micelarne, byliśmy pewni, że wybierając kosmetyk do demakijażu chętnie sięgniecie po taki, który „pomaga” i po raz kolejny okazaliście się niezawodni! Dziękujemy:)

Ile zebraliśmy?

W ciągu około 3 miesięcy zachęcaliśmy Was nie tylko do kupowania naszego płynu micelarnego oraz do promowania akcji. Wzięło w niej udział mnóstwo naszych klientów a wśród nich także vlogerki i osoby znane z ekranu:)

Na rzecz Fundacji Zwierzęca Polana przekazaliśmy 20 325,20 złotych.

Z wręczenia czeku mamy dla Was relację. Obejrzyjcie koniecznie! Poznacie wzruszające historie zwierzaków, które są podopiecznym fundacji, poznacie kim są ludzie, którzy całe swoje życie podporządkowali pomaganiu. I są szczęśliwi! Tak właśnie się pomaga:)

To z całą pewnością nie koniec pomagania. Już myślimy o kolejnych akcjach:)

A WY? Kochacie zwierzaki? Jeśli macie to koniecznie opowiedzcie o nich, może czym Was wzruszają, albo co wyjątkowego w nich cenicie?

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

BANDI Professional

BANDI Professional

polskie kosmetyki profesjonalne w salonach kosmetycznych od 30 lat

Już ponad 30 lat minęło, od kiedy powstał pierwszy krem BANDI. Rozpoczęliśmy działalność w 1986 roku. Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną przez pasjonatkę kosmetologii Bogdę Draniak, a prowadzoną dziś przez jej córkę, Joannę Draniak-Kicińską.
Kolacja noworoczna Bandi

Kolacja noworoczna Bandi

Od kilku lat pielęgnujemy wyjątkową tradycję organizowania Kolacji Noworocznej dla wszystkich pracowników naszej firmy. Dlatego również w tym roku nie mogło jej zabraknąć. Była to niepowtarzana okazja do podsumowania osiągniętych wyników z ubiegłego roku oraz...

Bandi dla dzieci

Bandi dla dzieci

Już kolejny rok wspieramy Fundację Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"! Dlatego w tym roku przekazaliśmy nasze produkty Bandi do loterii charytatywnej, która odbyła się 25.01.2020 roku podczas Gali BCC w Teatrze Wielkim. Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" otacza opieką przede...