Bandi dla dzieci

2020-02-14 | BANDI, BANDI wspiera

Bandi dla dzieci

2020-02-14 | BANDI, BANDI wspiera

Już kolejny rok wspieramy Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”! Dlatego w tym roku przekazaliśmy nasze produkty Bandi do loterii charytatywnej, która odbyła się 25.01.2020 roku podczas Gali BCC w Teatrze Wielkim. Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” otacza opieką przede wszystkim dzieci z porażeniem mózgowym, autyzmem, dystrofią mięśniową, wadami  serca, chorobami  nowotworowymi.
Dochód z tegorocznej loterii Fundacja przeznaczy na zakup oprogramowania NEUROGUIDE do terapii EEG Biofeedback w Ośrodku Rehabilitacji. Terapia na tym sprzęcie jest metodą naturoterapeutyczną z możliwością szybkiej i trwałej poprawy pracy mózgu w chorobach neurologicznych.

Pomaganie jest piękne, oby więcej takich akcji!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

BANDI Professional

BANDI Professional

polskie kosmetyki profesjonalne w salonach kosmetycznych od 30 lat

Już ponad 30 lat minęło, od kiedy powstał pierwszy krem BANDI. Rozpoczęliśmy działalność w 1986 roku. Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną przez pasjonatkę kosmetologii Bogdę Draniak, a prowadzoną dziś przez jej córkę, Joannę Draniak-Kicińską.
Kolacja noworoczna Bandi

Kolacja noworoczna Bandi

Od kilku lat pielęgnujemy wyjątkową tradycję organizowania Kolacji Noworocznej dla wszystkich pracowników naszej firmy. Dlatego również w tym roku nie mogło jej zabraknąć. Była to niepowtarzana okazja do podsumowania osiągniętych wyników z ubiegłego roku oraz...

Retinoidy – składniki do zadań specjalnych

Retinoidy – składniki do zadań specjalnych

23 stycznia zaprosiliśmy dla Was kosmetolog Magdę Suchan, aby opowiedziała nam o retinoidach. W teorii temat złożony i trudny, ale staje się bardziej przystępny w czasie przyjemnej rozmowy na kanapie. Koniecznie obejrzyjcie w wolnej chwili, a dla zabieganych...