Bandi dla dzieci

2020-02-14 | BANDI, BANDI wspiera

Bandi dla dzieci

2020-02-14 | BANDI, BANDI wspiera

Już kolejny rok wspieramy Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”! Dlatego w tym roku przekazaliśmy nasze produkty Bandi do loterii charytatywnej, która odbyła się 25.01.2020 roku podczas Gali BCC w Teatrze Wielkim. Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” otacza opieką przede wszystkim dzieci z porażeniem mózgowym, autyzmem, dystrofią mięśniową, wadami  serca, chorobami  nowotworowymi.
Dochód z tegorocznej loterii Fundacja przeznaczy na zakup oprogramowania NEUROGUIDE do terapii EEG Biofeedback w Ośrodku Rehabilitacji. Terapia na tym sprzęcie jest metodą naturoterapeutyczną z możliwością szybkiej i trwałej poprawy pracy mózgu w chorobach neurologicznych.

Pomaganie jest piękne, oby więcej takich akcji!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

BANDI Professional

BANDI Professional

polskie kosmetyki profesjonalne w salonach kosmetycznych od 30 lat

Już ponad 30 lat minęło, od kiedy powstał pierwszy krem BANDI. Rozpoczęliśmy działalność w 1986 roku. Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną przez pasjonatkę kosmetologii Bogdę Draniak, a prowadzoną dziś przez jej córkę, Joannę Draniak-Kicińską.
Jesteśmy razem. Pomagamy!

Jesteśmy razem. Pomagamy!

W tych trudnych czasach, kiedy ze względu na epidemię koronawirusa wszyscy obawiamy się tego co przyniesie jutro, musimy się jednoczyć i wspierać innych. Dlatego i my chcemy pomagać. W sposób, w który umiemy najlepiej, czyli tworząc kremy. Pomagamy jak umiemy Są takie...

Kolacja noworoczna Bandi

Kolacja noworoczna Bandi

Od kilku lat pielęgnujemy wyjątkową tradycję organizowania Kolacji Noworocznej dla wszystkich pracowników naszej firmy. Dlatego również w tym roku nie mogło jej zabraknąć. Była to niepowtarzana okazja do podsumowania osiągniętych wyników z ubiegłego roku oraz...