5 powodów, dla których warto stosować krem BB

2021-08-12 | BANDI, Pielęgnacja i kosmetyki

5 powodów, dla których warto stosować krem BB

2021-08-12 | BANDI, Pielęgnacja i kosmetyki

Słońce i wysokie temperatury sprawiają, że w okresie lata często rezygnujemy z codziennego makijażu. W tym czasie idealnie sprawdzi się krem BB, który z jednej strony wyrówna koloryt cery i ukryje drobne jej niedoskonałości, a dodatkowo zadba o odpowiednią pielęgnację. Jakich efektów możemy się spodziewać po jego zastosowaniu?

Krem BB – działa kompleksowo

Kosmetyk ten został stworzony z myślą o różnych potrzebach skóry. To wielozadaniowy preparat o szerokim zastosowaniu i kompleksowym działaniu. Co potrafi? Wyrównuje koloryt cery, redukuje zaczerwienienia, nawilża, zmniejsza widoczność niedoskonałości. Różnicę zobaczysz i poczujesz niemal natychmiast po aplikacji kremu – twarz będzie rozświetlona i pełna blasku.

Krem BB – odżywia i opóźnia procesy starzenia

Wymienia się trzy główne rodzaje zmarszczek – mimiczne, grawitacyjne oraz posłoneczne. Pierwsze powstają w wyniku ruchów mięśni twarzy, drugie to efekt naturalnych procesów starzenia, a ostatnie są skutkiem działania promieniowania ultrafioletowego. Aby im przeciwdziałać wybierz krem BB wzbogacony o mikrokolagen oraz witaminę C i rutynę, które usprawniają odbudowę komórek i likwidują wolne rodniki odpowiedzialne za przyśpieszenie procesów starzenia.

Krem BB – zapewnia optymalne nawilżenie skóry

Zauważyłaś, co dzieje się z Twoją cerą, gdy jest nieodpowiednio nawilżona? Nawet niewielki spadek poziomu wody w organizmie może mieć bardzo poważne konsekwencje i prowadzić do wielu różnych zaburzeń, takich jak problemy z koncentracją, osłabienie czy pogorszenie kondycji skóry – staje się ona szorstka i traci blask. Aby temu zapobiec, spożywaj regularnie odpowiednie ilości płynów. Jest to ważne szczególnie latem, kiedy panują wysokie temperatury i tracimy zwyczajnie większą ilość wilgoci. A dodatkowo wybierz krem o właściwościach nawilżających, który zapobiegnie nadmiernej, transepidermalnej utracie wody ze skóry.

Krem BB – chroni przed promieniowaniem UV

Zbyt duża ilość słońca negatywnie wpływa na stan cery. Sprzyja powstawaniu przebarwień i szybszemu rogowaceniu naskórka, a drobne naczynia krwionośne oraz włókna elastyny i kolagenu ulegają uszkodzeniu. W efekcie wszelkie zmarszczki i niedoskonałości stają się bardziej widoczne, skóra traci naturalną jędrność oraz sprężystość. Dlatego tak ważne jest, by unikać nadmiernej ekspozycji na słońce i stosować odpowiednią pielęgnację z wykorzystaniem kremu wzbogaconego w filtry.

Krem BB – niezastąpiony produkt w Twojej letniej kosmetyczce

Widzisz, ile korzyści może przynieść jeden produkt? Kremy BB sprawiają, że cera zyskuje równomierny odcień, a dodatkowo niwelują niedoskonałości skóry oraz pomagają w jej odżywieniu i regeneracji. Są też doskonałą alternatywą w okresie letnim dla tradycyjnego makijażu.

KREM BB

Niezastąpiony w Twojej kosmetyczce

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

BANDI Professional

BANDI Professional

polskie kosmetyki profesjonalne w salonach kosmetycznych od 30 lat

Już ponad 30 lat minęło, od kiedy powstał pierwszy krem BANDI. Rozpoczęliśmy działalność w 1986 roku. Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną przez pasjonatkę kosmetologii Bogdę Draniak, a prowadzoną dziś przez jej córkę, Joannę Draniak-Kicińską.