Wielka Gala Operetkowa z Okazji Dnia Matki

2016-06-02 | BANDI wspiera

Wielka Gala Operetkowa z Okazji Dnia Matki

2016-06-02 | BANDI wspiera

26 maja w Studiu Koncertowym Polskiego Radia przy ul. Modzelewskiego odbyła się Wielka Gala Operetkowa z okazji Dnia Matki. Nasza firma ufundowała nagrody i upominki dla gości.

W gali wzięli udział‚ śpiewacy operowi: gość specjalny Grażyna Brodzińska – sopran, Kamila Lendzion – sopran, Alicja Węgorzewska – mezzosopran, Paweł Skałuba – tenor, Tomasz Rak – baryton. Na koncercie zagrała Orkiestra Romantica, którą dyrygował‚ Jacek Pawełczak. Wzruszeń i życzeń z okazji Dnia Matki było mnóstwo. Jesteśmy dumni, że wzięliśmy udział‚ w tak emocjonującym wydarzeniu. Nie spoczywamy na laurach, obserwujcie nasz udział‚ w innych wydarzeniach!

Komentarze

BANDI Professional

BANDI Professional

polskie kosmetyki profesjonalne w salonach kosmetycznych od 30 lat

Już ponad 30 lat minęło, od kiedy powstał pierwszy krem BANDI. Rozpoczęliśmy działalność w 1986 roku. Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną przez pasjonatkę kosmetologii Bogdę Draniak, a prowadzoną dziś przez jej córkę, Joannę Draniak-Kicińską.

Bandi dla dzieci

Już kolejny rok wspieramy Fundację Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"! Dlatego w tym roku przekazaliśmy nasze produkty Bandi do loterii charytatywnej, która...

My pomagamy, a Ty?

Pomagamy fundacjom działającym na rzecz ludzi oraz zwierząt. Wspieramy dobroczynne inicjatywy, a także akcje na rzecz pojedynczych osób. Zawsze...