Tricho-szampon fizjologiczna kąpiel do skóry głowy i włosów

2016-06-27 | Pielęgnacja i kosmetyki

Tricho-szampon fizjologiczna kąpiel do skóry głowy i włosów

2016-06-27 | Pielęgnacja i kosmetyki

Czym sugerujemy się kupując szampon, do jakiej skóry głowy czy do jakich włosów jest przeznaczony? Najczęściej sugerujemy się stanem włosa, zapachem, często reklamą telewizyjną. Czy to dobrze?

Skóra głowy wymaga wyjątkowej

Niestety, skóra głowy fizjologicznie bardziej przypomina strefy intymne. Czy użyłybyśmy naszego szamponu do codziennej higieny tych stref? Zazwyczaj nie. Firma Bandi wychodzi tu naprzeciw tym potrzebom i oferuje Tricho-szampon Fizjologiczną kąpiel do skóry głowy i włosów.

Tricho-esthetic - Tricho-Szampon do włosów BANDI

Preparat ten przywraca skórze głowy naturalną równowagę, a dzięki łagodnym substancjom myjącym pozbawionym: SLS, SLES, siarczanów, ftalanów, formaldehydu, parabenów skutecznie oczyszcza skórę głowy i włosy z zanieczyszczeń bez ich uszkadzania. Ponadto wzbogaciliśmy go w substancje kondycjonujące, które wzmacniają i regenerują strukturę włosa na całej jego długości, dzięki czemu nie plączą się, są miękkie w dotyku i jedwabiście gładkie. Prowitamina D3, która jest mianownikiem wspólnym linii Tricho-Estetic zapobiega wypadaniu włosów. Istotnym jest również fakt, że szampon zawiera substancję chroniącą włos przed wysokimi temperaturami i nie szczypie w oczy!

BANDI TRICHO-SZAMPON

Uwaga: Aby dedykować szampon do indywidualnych potrzeb włosów i skóry głowy, należy dodać 20 kropli odpowiedniego Tricho-ekstraktu dokładnie wymieszać i taką mieszaninę używać nawet do codziennej pielęgnacji.

Komentarze

#InstaBandi

BANDI Professional

BANDI Professional

polskie kosmetyki profesjonalne

Już ponad 30 lat minęło od kiedy powstał pierwszy krem BANDI. Rozpoczęliśmy działalność w 1986 roku. Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną przez pasjonatkę kosmetologii Bogdę Draniak, a prowadzoną dziś przez jej córkę Joannę Draniak-Kicińską.