Targi Beauty Forum

2016-03-19 | Targi kosmetyczne, szkolenia..., Z życia firmy

Targi Beauty Forum

2016-03-19 | Targi kosmetyczne, szkolenia..., Z życia firmy

W dniach 5-6 marca 2016 r. odbyła się kolejna edycja targów Beauty Forum. Ta edycja była dla nas wyjątkowa! Obchodziliśmy nasz jubileusz 30 lat Bandi!!! Zespół Beauty Forum: Małgorzata Szulc i Justyna Grzymała – złożył nam życzenia z okazji jubileuszu. Otrzymaliśmy pięknie oprawione podziękowania oraz kosz kwiatów!

Co więcej, Medical Expert linia, nad którą czuwała prof. ndzw. dr n. med. Magdalena Ciupińska została nagrodzona!!! Otrzymaliśmy wyróżnienie Beauty Premium w kategorii: kosmetyki profesjonalne pielęgnacja twarzy!

Na scenie Meeting Point przygotowaliśmy pokaz o naszej nowości- serii Tricho-esthetic do pielęgnacji skóry głowy i włosów. O nowej serii opowiedziała pionierka trychologii w Polsce, p. Kinga Estera Jach- Skrzypczak. Słodkim zakończeniem pokazu były rozdawane przez nas mini-torty z napisem „30 lat BANDI”.

Drugą niespodzianką dla naszych klientów i słuchaczy był wykład naszej prelegentki, Jolanty Wysockiej, na temat „Rewitalizacja i głęboka odnowa – nowatorskie receptury i mieszaniny, czyli wiosenne złuszczanie od A do Z”. Sala wykładowa była pełna! Po wykładzie usłyszeliśmy mnóstwo miłych i ciepłych słów uznania. Kolejny sukces BANDI!

Dziękujemy za Waszą obecność, odwiedziny, wiele miłych słów i za Wasze uśmiechy! Do zobaczenia na targach LNE 16-17 kwietnia 2016!

Komentarze

BANDI Professional

BANDI Professional

polskie kosmetyki profesjonalne w salonach kosmetycznych od 30 lat

Już ponad 30 lat minęło, od kiedy powstał pierwszy krem BANDI. Rozpoczęliśmy działalność w 1986 roku. Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną przez pasjonatkę kosmetologii Bogdę Draniak, a prowadzoną dziś przez jej córkę, Joannę Draniak-Kicińską.