Studenci w Czosnowie

2015-07-27 | Co u nas?, Z życia firmy

Studenci w Czosnowie

2015-07-27 | Co u nas?, Z życia firmy

W tym kwartale postawiliśmy na naukę. W naszej fabryce gościliśmy studentów uczelni wyższych. Odwiedziły nas studentki z Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku, studenci z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz bardzo duża grupa studentów z Collegium Medicum UMK z Bydgoszczy.

Wszyscy zapoznali się z historią naszej firmy, mieli także okazję zobaczyć proces powstawania kosmetyków. Studenci chętnie brali aktywny udział w profesjonalnych warsztatach laboratoryjnych oraz przeprowadzali doświadczenia przygotowane przez naszych technologów. Dziękujemy za zaangażowanie i mamy nadzieję, że zaraziliśmy Was naszą pasją tworzenia kosmetyków.

Komentarze

#InstaBandi

BANDI Professional

BANDI Professional

polskie kosmetyki profesjonalne

Już ponad 30 lat minęło od kiedy powstał pierwszy krem BANDI. Rozpoczęliśmy działalność w 1986 roku. Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną przez pasjonatkę kosmetologii Bogdę Draniak, a prowadzoną dziś przez jej córkę Joannę Draniak-Kicińską.

BANDI w USA!

Z wielką dumą możemy pochwalić się, że we wrześniu oficjalnie ruszył oddział BANDI w USA! 🎉🎉 Polska marka na podbój USA? Doskonale już Wiecie, że...