Sonotronic nawilżający Aqua Solution

2015-08-26 | Archiwum

Sonotronic nawilżający Aqua Solution

2015-08-26 | Archiwum

Sonotronik nawilżający z linii Aqua Solution to produkt, który chciałabym szczególnie polecić do pracy w gabinecie w letnim okresie. Jest to czas kiedy zazwyczaj skóry naszych klientek mocno się przesuszają i odwadniają. Jest to też czas kiedy promieniowanie słoneczne przyspiesza starzenie się skóry.

Nazwa produktu wskazuje na działanie wyłącznie nawilżające, a tym czasem jest to produkt o szerszym spektrum działania. Kompleks liposomowy dodany do takich składników nawilżających jak np. mukopolisacharydy, pozwala podczas zabiegu nie tylko przywrócić właściwy poziom nawilżania skóry, ale i spłycić drobne zmarszczki i oczywiście ochronić młodość skóry. Sonotroniki są to wysokoskoncentrowane, niezwykle wygodne w użyciu preparaty specjalnie przygotowane do zabiegów z użyciem ultradźwięków. W przypadku, kiedy z różnych przyczyn nie możemy zastosować urządzeń, Sonotronik nawilżający możemy wprowadzić dłońmi, co będzie stanowić doskonałe wsparcie każdego zabiegu. Jest to koncentrat, ampułka i preparat przewodzący w jednym produkcie.

Sonotronic nawilżający Aqua Solution:

  • Przywraca właściwy poziom nawilżenia skóry
  • Regeneruje i opóźnia procesy starzenia
  • Wygładza zmarszczki
  • Chroni młodość komórek
  • Napina i uelastycznia naskórek.

Komentarze

BANDI Professional

BANDI Professional

polskie kosmetyki profesjonalne w salonach kosmetycznych od 30 lat

Już ponad 30 lat minęło, od kiedy powstał pierwszy krem BANDI. Rozpoczęliśmy działalność w 1986 roku. Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną przez pasjonatkę kosmetologii Bogdę Draniak, a prowadzoną dziś przez jej córkę, Joannę Draniak-Kicińską.

Szkolenia BANDI

Za nami 3 miesiące szkoleń z nowego modułowego Zabiegu rewitalizująco-odmładzającego. Cieszymy się, że tak licznie przybyliście...