Regenerujący krem do ciała z perłą Body Care

2016-02-25 | Archiwum

Regenerujący krem do ciała z perłą Body Care

2016-02-25 | Archiwum

Zima to dla naszej skóry wyjątkowo trudny okres. Staje się ona sucha i odwodniona, często podrażniona niskimi temperaturami. O ochronnej pielęgnacji twarzy pamiętamy zawsze, ale czy o pielęgnacji ciała również?

Dosyć często w tym okresie narzekamy na uporczywe swędzenie skóry, które zazwyczaj wywołane jest przesuszeniem naskórka. Jak temu zaradzić? Zimą i po okresie zimowym do pielęgnacji ciała szczególnie polecam Regenerujący krem do ciała z perłą. Ten gęsty, bogaty preparat jest niezwykle skuteczny i posiada wszystkie składniki niezbędne dla suchej, podrażnionej skóry z osłabioną jędrnością. Masło Shea , kolagen, elastyna, alantoina i aloes sprawią, że skóra szybko odzyska długotrwały komfort i nawilżenie, będzie jędrna i elastyczna, a dodatkowe perłowe drobinki pięknie rozświetlą ciało. Produkt występuje w wersji do pielęgnacji w gabinecie jak i w domu.

Regenerujący krem do ciała z perłą Body Care:

  • Doskonale nawilża i szybko się wchłania
  • Regeneruje naskórek i zapobiega jego szorstkości
  • Pięknie rozświetla skórę i dodaje jej blasku

Komentarze

BANDI Professional

BANDI Professional

polskie kosmetyki profesjonalne w salonach kosmetycznych od 30 lat

Już ponad 30 lat minęło, od kiedy powstał pierwszy krem BANDI. Rozpoczęliśmy działalność w 1986 roku. Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną przez pasjonatkę kosmetologii Bogdę Draniak, a prowadzoną dziś przez jej córkę, Joannę Draniak-Kicińską.

Szkolenia BANDI

Za nami 3 miesiące szkoleń z nowego modułowego Zabiegu rewitalizująco-odmładzającego. Cieszymy się, że tak licznie przybyliście...