Regenerujący koncetrat z 4% witaminą E

2016-07-08 | Archiwum

Regenerujący koncetrat z 4% witaminą E

2016-07-08 | Archiwum

Lato to czas, kiedy za oknem, świeci piękne słońce i choć wiemy, że nie do końca jest to zdrowe dla naszej skóry, lubimy wystawić nasze ciało na jego promieniowanie.

Oczywiście nawet, kiedy nie robimy tego celowo, nasza skóra łapczywie korzysta z kąpieli słonecznych, choćby po to, aby wytworzyć Witaminę D tak potrzebną do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Niestety zarówno słońce jak i inne czynniki zewnętrze mogą mieć też negatywny wpływ na naszą skórę, jak choćby przyspieszone starzenie, przesuszenie, podrażnienia itp. Skóra na te procesy narażona jest przez cały rok, ale w lato najintensywniej, dlatego też produkt, który szczególnie polecam w tym okresie to Regenerujący koncentrat z 4% witaminą E.

Jak działa witamina E?

Wysoka zawartość Witaminy E, aż 4% sprawia, że staje się ona nie tylko silnym przeciwutleniaczem, ale również naturalnym konserwantem, co sprawia, że produkt jest zdecydowanie bezpieczniejszy dla naszej skóry. Ponadto witamina E jest rozpuszczalna w tłuszczach, dlatego umieściliśmy ją w środowisku dobroczynnych dla skóry olei: makadamii i migdałowego, które wspomagają naturalny proces regeneracji, poprawiają elastyczność zmęczonej skóry twarzy i ujędrniają ją.

Koncentrat wymiatając wolne rodniki oraz chroniąc włókna kolagenowe przed uszkodzeniem, pomaga dłużej zachować młodość, odżywia, pielęgnuje skórę zarówno twarzy jak i dekoltu oraz poprawia jej wygląd. Olejowa postać koncentratu czyni go doskonałym preparatem do masażu, który likwiduje uczucie napięcia, zmiękcza i wygładza skórę poddaną negatywnemu działaniu czynników zewnętrznych. Regenerujący koncentrat z 4% witaminą E to idealny preparat również do pielęgnacji ciała zwłaszcza doskonale regeneruje skórę skłonną do rozstępów.

Komentarze

BANDI Professional

BANDI Professional

polskie kosmetyki profesjonalne w salonach kosmetycznych od 30 lat

Już ponad 30 lat minęło, od kiedy powstał pierwszy krem BANDI. Rozpoczęliśmy działalność w 1986 roku. Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną przez pasjonatkę kosmetologii Bogdę Draniak, a prowadzoną dziś przez jej córkę, Joannę Draniak-Kicińską.

Szkolenia BANDI

Za nami 3 miesiące szkoleń z nowego modułowego Zabiegu rewitalizująco-odmładzającego. Cieszymy się, że tak licznie przybyliście...