Polskie przedsiębiorstwa

2016-12-10 | Co u nas?, Z życia firmy

Polskie przedsiębiorstwa

2016-12-10 | Co u nas?, Z życia firmy

1 grudnia podczas VII Konferencji Interim Management 2016 w Warszawie nasza prezeska Joanna Draniak-Kicińska wystąpiła przed kadrą zarządzającą polskimi przedsiębiorstwami.

Podzieliła się swoim doświadczeniem w prowadzeniu polskiej firmy kosmetycznej. Mówiła o sztafecie pokoleń w dbaniu o urodę kobiet, o trudnościach i wyzwaniach z jakimi mierzą się polscy przedsiębiorcy. Swoim wystąpieniem podbiła serca uczestników o czym świadczą najwyższe noty, jakie otrzymała za swoje wystąpienie! Cieszymy się ogromnie i wierzymy, że współpraca i dzielenie się doświadczeniem w biznesie przynosi korzyści całemu rynkowi, a polscy przedsiębiorcy powinni się wspierać.

Komentarze

BANDI Professional

BANDI Professional

polskie kosmetyki profesjonalne w salonach kosmetycznych od 30 lat

Już ponad 30 lat minęło, od kiedy powstał pierwszy krem BANDI. Rozpoczęliśmy działalność w 1986 roku. Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną przez pasjonatkę kosmetologii Bogdę Draniak, a prowadzoną dziś przez jej córkę, Joannę Draniak-Kicińską.

Kolacja noworoczna Bandi

Od kilku lat pielęgnujemy wyjątkową tradycję organizowania Kolacji Noworocznej dla wszystkich pracowników naszej firmy. Dlatego również w tym roku...