Płyn Micelarny Edycja Limitowana

2013-11-20 | Archiwum

Płyn Micelarny Edycja Limitowana

2013-11-20 | Archiwum

Demakijaż to część naszej codziennej pielęgnacji skóry. O tym jak ważnym jest, aby zawsze dokładnie oczyścić naszą skórę po makeupie, z pewnością nie musimy nikogo przekonywać. Niestety, nie wystarczy umyć się wodą. Niezbędne jest dokładniejsze zmycie i w tym właśnie pomoże nam płyn micelarny. Stosując go regularnie unikniesz wielu problemów skórnych.

Czym jest płyn micelarny?

Płyn micelarny BANDI zawiera specjalne micele, dzięki którym skutecznie usuniesz wszystkie elementy makijażu na twarzy. Jest przeznaczony do skóry wrażliwej, bo nie zawiera żadnych drażniących naszą skórę składników. Mimo to doskonale poradzi sobie ze wszelkimi zabrudzeniami powstałymi w wyniku stosowania makijażu.

Jak stosować płyn micelarny?

Nasącz wacik płynem miceralnym BANDI i stopniowo zmywaj nim swój makijaż. Specjalne kuliste struktury zawarte w naszym płynie – micele – dokładnie usuwają makijaż, a jednocześnie nie powodują podrażnień ani pieczenia oczu. Płyn nie wysusza skóry, pozostawia ją gładką i jędrną oraz zapewnia uczucie czystości, ukojenia i jedwabistości.

Idealny płyn do demakijażu dla skóry wrażliwej

Płyn micelarny przeznaczony jest do miejsc, gdzie stosujemy makijaż. W zdecydowanej większości przypadków będą to więc twarz, oczy oraz usta. Pamiętaj, że nasz płyn do demakijażu nie zawiera alkoholu. Dzięki temu idealnie nadaje się do skóry wrażliwej. Brak tego składnika w żaden sposób nie zmniejsza efektywności działania płynu micelarnego.

Wybierz swój idealny płyn micelarny

Komentarze

BANDI Professional

BANDI Professional

polskie kosmetyki profesjonalne w salonach kosmetycznych od 30 lat

Już ponad 30 lat minęło, od kiedy powstał pierwszy krem BANDI. Rozpoczęliśmy działalność w 1986 roku. Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną przez pasjonatkę kosmetologii Bogdę Draniak, a prowadzoną dziś przez jej córkę, Joannę Draniak-Kicińską.

Szkolenia BANDI

Za nami 3 miesiące szkoleń z nowego modułowego Zabiegu rewitalizująco-odmładzającego. Cieszymy się, że tak licznie przybyliście...