Piękno mimo wszystko

2016-11-11 | BANDI wspiera

Piękno mimo wszystko

2016-11-11 | BANDI wspiera

29 października br. w Toruniu odbyło się już III Sympozjum „Piękno mimo wszystko”organizowane przez Fundację Światło. W tym roku pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Prezydenta Miasta Torunia.

Omawiane były tematy związane ze stylem życia w profilaktyce nowotworów. Frekwencja jak zawsze dopisała, a tematy były żywo dyskutowane, co jest dowodem na to, że jest duża potrzeba takich inicjatyw. Można było dowiedzieć się jaki jest wpływ żywienia na powstawanie chorób nowotworowych, jak dbać o siebie w trudnych chwilach walki z chorobą. Dr. Artur Markowski opowiadał o problemach skórnych podczas chorób nowotworowych. Cieszymy się, że mogliśmy po raz kolejny wesprzeć tą szczytną akcję i podarować prezenty od BANDI.

Komentarze

BANDI Professional

BANDI Professional

polskie kosmetyki profesjonalne w salonach kosmetycznych od 30 lat

Już ponad 30 lat minęło, od kiedy powstał pierwszy krem BANDI. Rozpoczęliśmy działalność w 1986 roku. Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną przez pasjonatkę kosmetologii Bogdę Draniak, a prowadzoną dziś przez jej córkę, Joannę Draniak-Kicińską.

Bandi dla dzieci

Już kolejny rok wspieramy Fundację Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"! Dlatego w tym roku przekazaliśmy nasze produkty Bandi do loterii charytatywnej, która...

My pomagamy, a Ty?

Pomagamy fundacjom działającym na rzecz ludzi oraz zwierząt. Wspieramy dobroczynne inicjatywy, a także akcje na rzecz pojedynczych osób. Zawsze...