Możesz wszystko z Female 35+

2015-02-13 | Archiwum

Możesz wszystko z Female 35+

2015-02-13 | Archiwum

Ciągle brakuje mi czasu, czuję się pozbawiona energii, moja skóra jest zmęczona oraz poszarzała i jeszcze ten wszechobecny stres… Jeśli czytając te słowa możesz wyobrazić sobie siebie, to na pewno musisz intensywniej zadbać o swoją skórę, gdyż te czynniki są pierwszym krokiem do jej przyspieszonego starzenia.

Przygotuj się na atak

Każdego dnia: w domu, w pracy, na zakupach czy nawet na treningu jesteśmy narażone na niekorzystne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Wśród nich najgroźniejsze są zanieczyszczenia zewnętrzne, toksyny – codzienność w dużym mieście, promieniowanie UV – nie tylko słońce czy solarium, ale także sztuczne oświetlenie, pospiech, chroniczny brak czasu – bo przecież ciągle jest coś o czym jeszcze trzeba pamiętać, czy stres – demon XXI wieku. Według badań za przyspieszone starzenie w 70% odpowiada to jak żyjemy. Więc jeśli nie możesz zmienić trybu życia to koniecznie musisz zadbać o prawidłową ochronę i regenerację komórek skóry.

Bądź sobą, mimo wszystko

Dzisiejszy świat wymaga od nas więcej niż tylko pielęgnacji, każe nam postarać się bardziej, oczekuje od nas często wielu poświeceń by zachować młodość i atrakcyjny wygląd. Jak znaleźć na to czas i nie poddać się pokusom coraz to nowych, często irracjonalnych rozwiązań? Pierwszym krokiem jest Female35+. To linia innowacyjnych kosmetyków, które nie obiecują wiecznej młodości, naprawy komórek na poziomie genów, czy wygładzenia zmarszczek na 100%. To linia innowacyjnych kosmetyków, które pomogą Ci lepiej dbać o skórę każdego dnia i zatroszczą się o nią nawet wtedy gdy Ty nie będziesz miała czasu aby o tym pamiętać. Ich sekret tkwi w wyselekcjonowanych substancjach aktywnych, które mobilizują naturalne mechanizmy odpornościowe komórek skóry i pobudzają odnowę oraz regenerację uszkodzonych struktur, w tym odpowiedzialnego za gładkość skóry kolagenu. Nie możesz zmienić trybu życia, zmień pielęgnację swojej skóry.

Female35+ to takie proste!

Możesz wszystko z Female35+

Komentarze

BANDI Professional

BANDI Professional

polskie kosmetyki profesjonalne w salonach kosmetycznych od 30 lat

Już ponad 30 lat minęło, od kiedy powstał pierwszy krem BANDI. Rozpoczęliśmy działalność w 1986 roku. Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną przez pasjonatkę kosmetologii Bogdę Draniak, a prowadzoną dziś przez jej córkę, Joannę Draniak-Kicińską.

Szkolenia BANDI

Za nami 3 miesiące szkoleń z nowego modułowego Zabiegu rewitalizująco-odmładzającego. Cieszymy się, że tak licznie przybyliście...