Listopadowa Akcja Odmładzanie

2015-11-10 | Pielęgnacja i kosmetyki

Listopadowa Akcja Odmładzanie

2015-11-10 | Pielęgnacja i kosmetyki

Podobno zmarszczka zaczyna się tworzyć 5 lat przed tym, nim staje się widoczna. Dlatego tak trudna jest odpowiedź na pytanie: kiedy rozpocząć pielęgnację przeciwzmarszczkową?

Jedni mają to szczęście, że pierwsze zmarszczki pojawiają się u nich około 35 roku życia (oni powinni sięgnąć po preparaty ant-aging w okolicach trzydziestki). Inni tego szczęścia nie mają i pierwsze zmarszczki zauważają już się po 25 urodzinach (oni delikatne produkty zapobiegające powstawaniu zmarszczek powinni stosować już od dwudziestki). Zależy to od mimiki, hormonów, genów, stylu życia itp. Dlatego nikt Wam precyzyjnie nie odpowie na pytanie: KIEDY?  Czy już powinnam stosować preparaty przeciwzmarszczkowe?

Jedno jest pewne: kluczowa jest tu profilaktyka. Dlatego listopad ogłaszamy miesiącem walki ze zmarszczkami!

Mamy 6 linii przeciwzmarszczkowych. Wybierając krem na dzień i krem na noc – krem pod oczy z tej samej serii otrzymacie w prezencie.

Macie problem z wyborem odpowiedniej pielęgnacji? Pomoże Wam nasz specjalista, piszcie na kosmetolog@bandi.pl

akcjamedical
akcjaodm
akcjagold
akcjafito
akcjafemale
2+1 Anti-Aging


Wiecie, że skóra wokół oczu ma najmniej gruczołów łojowych i jest najcieńsza, dlatego starzeje się najszybciej? Dbajmy o nią szczególnie.

korzystam

Komentarze

BANDI Professional

BANDI Professional

polskie kosmetyki profesjonalne w salonach kosmetycznych od 30 lat

Już ponad 30 lat minęło, od kiedy powstał pierwszy krem BANDI. Rozpoczęliśmy działalność w 1986 roku. Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną przez pasjonatkę kosmetologii Bogdę Draniak, a prowadzoną dziś przez jej córkę, Joannę Draniak-Kicińską.