Krem wybielający SPF 20 C-White

2015-07-05 | Archiwum

Krem wybielający SPF 20 C-White

2015-07-05 | Archiwum

Nadeszło lato i okres intensywnego nasłonecznienia. To pora roku, kiedy należy szczególnie zadbać o pielęgnację i ochronę skóry. Promieniowanie UV to nie tylko szkodliwy czynnik mogący wywoływać podrażnienia i poparzenia posłoneczne.

W ekstremalnych przypadkach nawet nowotwory skóry, ale to też czynnik mający ogromny wpływ na procesy starzenia się skóry. Do pielęgnacji w tym okresie szczególnie polecam Krem wybielający SPF 20 z linii C-White. Jest to produkt wielozadaniowy o cudownie lekkiej konsystencji i przyjemnym zapachu. jego funkcja to ochrona przed intensywnym działaniem promieni słonecznych. Dzięki zawartości niezwykle aktywnej i skutecznej witaminy C stanowi prawdziwa tarczę obronną przed wolnymi rodnikami i starzeniem się skóry. Krem wzmacnia kruche, skłonne do uszkodzeń naczynka krwionośne. Krem też, ze względu na niezwykle lekką konsystencję stanowi doskonałą bazę pod makijaż nawet w upalne letnie dni. Produkt dostępny jest zarówno w wersji dla profesjonalistów jak i do stosowania w pielęgnacji domowej.

Krem wybielający SPF 20 C-WHITE:

C-White krem z witaminą C
  • Ochrona przed promieniami UVA i UVB
  • Nawilża skórę i chroni przed foto starzeniem
  • Rozświetla skórę i wzmacnia ściany naczyń krwionośnych
  • Rozjaśnia przebarwienia i chroni skórę przed ich pojawianiem się.

Zobacz w sklepie

Komentarze

BANDI Professional

BANDI Professional

polskie kosmetyki profesjonalne w salonach kosmetycznych od 30 lat

Już ponad 30 lat minęło, od kiedy powstał pierwszy krem BANDI. Rozpoczęliśmy działalność w 1986 roku. Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną przez pasjonatkę kosmetologii Bogdę Draniak, a prowadzoną dziś przez jej córkę, Joannę Draniak-Kicińską.

Szkolenia BANDI

Za nami 3 miesiące szkoleń z nowego modułowego Zabiegu rewitalizująco-odmładzającego. Cieszymy się, że tak licznie przybyliście...