Kosmetyki profesjonalne – czyli jakie?

2019-11-26 | BANDI, Pielęgnacja i kosmetyki

Kosmetyki profesjonalne – czyli jakie?

2019-11-26 | BANDI, Pielęgnacja i kosmetyki

Często pytacie nas, co to znaczy, że nasze kosmetyki są profesjonalne. Jak już zapewne wiele z Was wie, nasza marka ma już ponad 30 lat. Od początku jedną z najważniejszych wartości była dla nas jakość kosmetyków. Skuteczność działania bardzo szybko została doceniona wśród kosmetyczek, także wśród kosmetologów i wielu dermatologów.

Bandi w salonach kosmetycznych

Nieustannie tworzymy pielęgnację, która jest skrojona na miarę potrzeb Twojej cery. Niezależnie, czy korzystasz z zabiegów profesjonalnych wykonywanych z użyciem naszych produktów, czy używasz kosmetyki Bandi w domu – zawsze są to produkty najwyższej jakości.

Tym razem mamy dla Was coś wyjątkowego – linię HOME EXPERT! Wyjątkowe kosmetyki, które doskonale przygotują skórę do zabiegów profesjonalnych i będą wzmacniać efekty pozabiegowe. Stosujesz w domu to co zaleca Ci Twój zaufany profesjonalista!

Unikatowa linia dla wyjątkowych potrzeb cery

Jakie wyjątkowe potrzeby mają skóry po profesjonalnych zabiegach estetycznych? O tym mówi m.in. w króciutkim filmiku mówi dr n. med. Kamila Padlewska, prof. nadzw. w UM MSC.

Te kosmetyki dobierze Ci ekspert!

Znacie już linię kosmetyków HOME EXPERT? Niezależnie od tego, czy korzystacie z profesjonalnych zabiegów kosmetycznych, czy nie – to linia HOME EXPERT fantastycznie sprawdzi się w Waszej pielęgnacji:)

Kosmetyki dostępne wyłącznie w wybranych Salonach kosmetyki profesjonalnej, do kupienia po konsultacji z profesjonalistą.

HOME EXPERT – domowa pielęgnacja profesjonalna dobrana przez eksperta, odpowiadająca indywidualnym potrzebom Twojej cery!

Czemu musisz je mieć?

Zastanawialiście się czasami, jak wiele z Waszych kosmetyków niestety nie było dobrym wyborem w czasie ich zakupu? A co zrobić, żeby uniknąć pomyłki w przyszłości? To proste:) Wystarczy udać się po poradę pielęgnacyjną do profesjonalnego salonu wykonującego zabiegi kosmetyczne. Kosmetyczka/ kosmetolog przyjrzy się Twojej skórze, oceni jej kondycję i potrzeby, przeprowadzi z Tobą wywiad. Na tej podstawie ułoży dla Ciebie Twój spersonalizowany plan pielęgnacyjny!

Korzystaliście już kiedyś z takich konsultacji? Wybierzcie się – WARTO!!! Poczujcie różnicę w pielęgnacji:)

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

#InstaBandi

16 g. temu
  • 134
  • 13
3 dni temu
  • 173
  • 26
4 dni temu
  • 138
  • 8
BANDI Professional

BANDI Professional

polskie kosmetyki profesjonalne w salonach kosmetycznych od 30 lat

Już ponad 30 lat minęło, od kiedy powstał pierwszy krem BANDI. Rozpoczęliśmy działalność w 1986 roku. Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną przez pasjonatkę kosmetologii Bogdę Draniak, a prowadzoną dziś przez jej córkę, Joannę Draniak-Kicińską.
Święta 2019 w Bandi :)

Święta 2019 w Bandi 🙂

Najwspanialszych Świąt Bożego Narodzenia życzy Wam cały zespół Bandi! Zrobiliśmy dla Was mała sesję zdjęciową:) A jak jest u Was? Czy robicie sobie przedświąteczne zdjęcia w firmach? Dla nas to oczywiście doskonała zabawa a jednocześnie wspaniała pamiątka....

My pomagamy, a Ty?

My pomagamy, a Ty?

Pomagamy fundacjom działającym na rzecz ludzi oraz zwierząt. Wspieramy dobroczynne inicjatywy, a także akcje na rzecz pojedynczych osób. Zawsze robimy to z wielką radością i dumą, bo wiemy, że działamy razem z WAMI! Nowa akcja! We wrześniu odbył się finał pomocy na...