Konferencja prasowa – premiera linii Tricho-esthetic

2016-03-04 | Co u nas?, Pielęgnacja i kosmetyki, Z życia firmy

Konferencja prasowa – premiera linii Tricho-esthetic

2016-03-04 | Co u nas?, Pielęgnacja i kosmetyki, Z życia firmy

BANDI pionierem trychologii estetycznej w Polsce! 1 marca 2016 podczas konferencji prasowej w hotelu Bristol mieliśmy przyjemność zaprezentować absolutną nowość na polskim rynku: linię Tricho-esthetic.

To pierwsze polskie preparaty trychologiczne przeznaczone do kompleksowych zabiegów i pielęgnacji domowej, które wspomagają terapię farmakologiczną i pozwalają włosom odzyskać zdrowy i piękny wygląd. Tym samym BANDI jako pierwsza polska marka rozpoczęła nową erę zabiegów trychologicznych w salonach. Podczas spotkania tajniki trychologii, kulisy pracy nad serią i procedury zabiegowe z niezwykłą pasją zdradziła prekursorka tej dziedziny w Polsce Kinga Estera Jach-Skrzypczak. Goście mieli okazję poddać się diagnozie skóry głowy oraz skorzystać z porad trychologa, co wzbudziło ogromne zainteresowanie.

Komentarze

BANDI Professional

BANDI Professional

polskie kosmetyki profesjonalne w salonach kosmetycznych od 30 lat

Już ponad 30 lat minęło, od kiedy powstał pierwszy krem BANDI. Rozpoczęliśmy działalność w 1986 roku. Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną przez pasjonatkę kosmetologii Bogdę Draniak, a prowadzoną dziś przez jej córkę, Joannę Draniak-Kicińską.