Koktajl wybielający Perfect White

2016-05-02 | Archiwum

Koktajl wybielający Perfect White

2016-05-02 | Archiwum

Wiosna to idealny czas, aby zająć się wzmocnieniem skóry przed latem. Przydatnym i skutecznym w tych działaniach preparatem będzie Koktajl wybielający z wysoką zawartością Sodium Ascorbyl Phosphate (wit. C) i arbutyny.

Witamina C oraz arbutyna to niezwykle silne i aktywne składniki. Wykazują wielokierunkowe działanie, ale przede wszystkim biorą udział w hamowaniu aktywność tyrozyzany eliminując przebarwienia posłoneczne i pozapalne. Ponadto pobudzają produkcję kolagenu i elastyny, zapobiegają degradacji włókien podporowych. Preparat przeznaczony do wprowadzania w głąb skóry za pomocą mezoterapii bezigłowej lub manualnie.

Witamina C

Sodium Ascorbyl Phosphate, zwany potocznie kwasem askorbinowym, czyli witamina C. To dzięki niej wszelkie przebarwienia pojawiające się na naszej skórze ulegają rozjaśnieniu. Co więcej, wspomniana popularna witamina C wykazuje również właściwości złuszczające. W konsekwencji wszelkie nasze przebarwienia znikają szybciej niż zwykle.

Arbutyna

Arbutyna to inhibitor tyrozynazy. Jej działanie polega na blokowaniu produkcji melaniny w większych ilościach niż potrzebuje nasz organizm. Dzięki temu wszelkie nasze przebarwienia pojawiające się na skórze stopniowo znikają.

Mezoterapia bezigłowa

To dzięki tej metodzie jesteśmy w stanie zaimplementować sobie niektóre kosmetyki bezpośrednio na skórę. Zabieg polega na otwarciu kanałów, wykorzystując potencjał elektryczny. Delikatne impulsy elektryczne ułatwiają i pomagają przenikanie aktywnych składników koktajlu wybielającego.

Komentarze

BANDI Professional

BANDI Professional

polskie kosmetyki profesjonalne w salonach kosmetycznych od 30 lat

Już ponad 30 lat minęło, od kiedy powstał pierwszy krem BANDI. Rozpoczęliśmy działalność w 1986 roku. Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną przez pasjonatkę kosmetologii Bogdę Draniak, a prowadzoną dziś przez jej córkę, Joannę Draniak-Kicińską.

Szkolenia BANDI

Za nami 3 miesiące szkoleń z nowego modułowego Zabiegu rewitalizująco-odmładzającego. Cieszymy się, że tak licznie przybyliście...