IV Edycja Kalendarza Charytatywnego

2015-01-05 | BANDI wspiera

IV Edycja Kalendarza Charytatywnego

2015-01-05 | BANDI wspiera

W grudniu ruszył projekt „Kalendarz Gwiazd i Businesswoman 2015” na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce z udziałem gwiazd i sportowców polskiej sceny show-biznesu i kobiet biznesu – przedsiębiorczych Polek.

Do udziału zostały zaproszone kobiety biznesu, które poprzez swoje osiągnięcia zawodowe i charyzmę w działaniu stanowią wzór do naśladowania. Jesteśmy zaszczyceni, że wśród 12 kobiet zaproszonych do udziału znalazła się nasza Prezes – Joanna Draniak-Kicińska. Cały dochód ze sprzedaży tego kalendarza zostanie przekazany na rzecz osieroconych dzieci podległych pod Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce. Zapraszamy wszystkich do wsparcia akcji.

Komentarze

BANDI Professional

BANDI Professional

polskie kosmetyki profesjonalne w salonach kosmetycznych od 30 lat

Już ponad 30 lat minęło, od kiedy powstał pierwszy krem BANDI. Rozpoczęliśmy działalność w 1986 roku. Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną przez pasjonatkę kosmetologii Bogdę Draniak, a prowadzoną dziś przez jej córkę, Joannę Draniak-Kicińską.

Bandi dla dzieci

Już kolejny rok wspieramy Fundację Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"! Dlatego w tym roku przekazaliśmy nasze produkty Bandi do loterii charytatywnej, która...

My pomagamy, a Ty?

Pomagamy fundacjom działającym na rzecz ludzi oraz zwierząt. Wspieramy dobroczynne inicjatywy, a także akcje na rzecz pojedynczych osób. Zawsze...