In-Cosmetics 2022 – w poszukiwaniu inspiracji

2022-04-21 | BANDI, Targi kosmetyczne, szkolenia..., Z życia firmy

In-Cosmetics 2022 – w poszukiwaniu inspiracji

2022-04-21 | BANDI, Targi kosmetyczne, szkolenia..., Z życia firmy

W dniach 5-7 kwietnia 2022 w Paryżu, po 3 latach przerwy udało nam się osobiście wziąć udział w globalnych targach In-Cosmetics – największych targach surowcowych w Europie. Jest to wydarzenie kluczowe dla każdego przedstawiciela branży kosmetycznej. Targi In-Cosmetics to miejsce, gdzie możemy spotkać przedstawicieli wszystkich dziedzin przemysłu kosmetycznego. Daje nam to możliwość zdobycia wielu nowych inspiracji, dzielenia się spostrzeżeniami i nawiązywania potencjalnej współpracy.

In-Cosmetics – cenne inspiracje, nowe możliwości

Niezależnie od tego, czy jest się producentem kosmetyków, czy dostawcą składników, surowców, zapachów, sprzętu laboratoryjnego, rozwiązań testowych lub regulacyjnych, na targach In-Cosmetics Global każdy znajdzie coś dla siebie.

My szukaliśmy nowości w dziedzinie innowacji składników. Braliśmy także udział w wysokiej jakości panelach edukacyjnych na temat najnowszych osiągnięć naukowych i trendów. Ponadto, dzięki nawiązywaniu kontaktów z międzynarodową społecznością producentów składników kosmetyków, mieliśmy szansę odkryć narzędzia, które w przyszłości pozwolą nam zaangażować się w nowe przedsięwzięcia i docelowo rozwinąć markę.

Kto się wystawia na targach?

W targach In-Cosmetics bierze udział 95% czołowych światowych dostawców środków higieny osobistej (np. Croda, Ashland, Solvay, Evonik, Lonza, Momentive, Clariant, Wacker Chemicals i wielu innych). Wystawiają się również producenci surowców i składników, dystrybutorzy surowców i składników oraz doradztwo w zakresie usług i biznesu.

Kto odwiedza targi?

Targi odwiedzają głównie specjaliści ds. badań i rozwoju oraz formulatorzy, by poznać najnowsze trendy i rozwiązania. Gośćmi bywają jednak również specjaliści od rozwoju produktów i marki, czy marketingowcy.

Jak zawsze, na targach In-Cosmetics było niezwykle ciekawie i inspirująco. A pierwsze pomysły na wykorzystanie nowo poznanych rozwiązań już rodzą się w naszych głowach.

Jeśli jesteście ciekawi jakie nowości ostatnio pojawiły się w naszej ofercie – zerknijcie tu.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

BANDI Professional

BANDI Professional

polskie kosmetyki profesjonalne w salonach kosmetycznych od 30 lat

Już ponad 30 lat minęło, od kiedy powstał pierwszy krem BANDI. Rozpoczęliśmy działalność w 1986 roku. Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną przez pasjonatkę kosmetologii Bogdę Draniak, a prowadzoną dziś przez jej córkę, Joannę Draniak-Kicińską.