Budujemy szczęście z Erą Nowych Kobiet

2019-07-03 | BANDI wspiera

Budujemy szczęście z Erą Nowych Kobiet

2019-07-03 | BANDI wspiera

W czerwcu wspomogliśmy projekt Era Nowych Kobiet, dzieło Joanny Przetakiewicz. Uczestniczkom podarowaliśmy 40 paczuszek z kremami algowymi z Delicate Care wraz z próbkami i ulotkami. Era Nowych Kobiet jest projektem budowania szczęścia, a zarazem najbardziej rozwijającym się ruchem kobiet w całej Polsce, a powoli również na świecie. Era Nowych Kobiet stała się zatem świetną możliwością zrobienia czegoś dobrego dla innych kobiet, szansą na stworzenie mikrospołeczności i wspólne działanie. Podczas spotkania odbyły się warsztaty pt. „Najważniejsze w życiu”, które poprowadziła Maksymalistka Aneta Myśliwiec.

Komentarze

BANDI Professional

BANDI Professional

polskie kosmetyki profesjonalne w salonach kosmetycznych od 30 lat

Już ponad 30 lat minęło, od kiedy powstał pierwszy krem BANDI. Rozpoczęliśmy działalność w 1986 roku. Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną przez pasjonatkę kosmetologii Bogdę Draniak, a prowadzoną dziś przez jej córkę, Joannę Draniak-Kicińską.

Bandi z Erą Nowych Kobiet

W lipcu, po raz kolejny wsparliśmy spotkanie Ery Nowych Kobiet w Kędzierzynie-Koźlu. Spotkanie odbyło się pod hasłem #NieBojęSię i oprócz gości...