BANDI w boxach!

2016-04-08 | Nagrody i nominacje, Z życia firmy

BANDI w boxach!

2016-04-08 | Nagrody i nominacje, Z życia firmy

Joanna Krupa wybrała naszą Emulsję C-WHITE do swojego zestawu ulubionych kosmetyków!!! Cieszymy się, że gwiazda docenia polską jakość! Pudełko Inspired By zaprojektowane i złożone przez Joannę Krupę.

Kolejnym pudełkiem, w którym znalazł się nasz produkt było beGLOSSY Rozkwit Kobiecości. Ta edycja nastawiona była na regenerację po zimie. Eksperci beGLOSSY wybrali idealny zestaw kosmetyków do pielęgnacji, który pomoże Wam odzyskać zdrowy i promienny wygląd! W marcowym pudełku znalazł się nasz Krem intensywnie nawilżający z serii Hydro Care, który idealnie nawilża, sprawia że skóra staje się jędrna i gładka, a jej koloryt zostaje wyrównany.

Komentarze

#InstaBandi

BANDI Professional

BANDI Professional

polskie kosmetyki profesjonalne

Już ponad 30 lat minęło od kiedy powstał pierwszy krem BANDI. Rozpoczęliśmy działalność w 1986 roku. Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną przez pasjonatkę kosmetologii Bogdę Draniak, a prowadzoną dziś przez jej córkę Joannę Draniak-Kicińską.

BANDI w USA!

Z wielką dumą możemy pochwalić się, że we wrześniu oficjalnie ruszył oddział BANDI w USA! 🎉🎉 Polska marka na podbój USA? Doskonale już Wiecie, że...