Bandi sprząta świat – Trash Challenge

2019-09-12 | BANDI wspiera

Bandi sprząta świat – Trash Challenge

2019-09-12 | BANDI wspiera

Trash Challange to popularna w mediach społecznościowych akcja społeczna, której celem jest sprzątanie okolicy, w której mieszkamy, pracujemy. W piątek, 6.09 br. zespół BANDI postanowił odejść od komputerów i zrobić coś dobrego dla środowiska. W obliczu głębokiej destrukcji środowiska, pożarów bezcennych Lasów Amazońskich pracownicy BANDI nie chcą siedzieć z założonymi rękoma, czego efektem była piątkowa akcja – kilkadziesiąt osób zebrało śmieci zalegające w lesie w Dębinie. W godzinę udało się zebrać kontener śmieci o pojemności 7m3. Akcja zakończyła się ogromnym sukcesem, ale uświadamia, że jeszcze wiele pracy jest do zrobienia. Apelujemy do wszystkich mieszkańców, firm o sprzątanie nawet najmniejszych terenów, segregację śmieci oraz troskę o środowisko. Ziemia to nasz dom!

Komentarze

BANDI Professional

BANDI Professional

polskie kosmetyki profesjonalne w salonach kosmetycznych od 30 lat

Już ponad 30 lat minęło, od kiedy powstał pierwszy krem BANDI. Rozpoczęliśmy działalność w 1986 roku. Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną przez pasjonatkę kosmetologii Bogdę Draniak, a prowadzoną dziś przez jej córkę, Joannę Draniak-Kicińską.

Bandi z Erą Nowych Kobiet

W lipcu, po raz kolejny wsparliśmy spotkanie Ery Nowych Kobiet w Kędzierzynie-Koźlu. Spotkanie odbyło się pod hasłem #NieBojęSię i oprócz gości...