Bandi ma już 35 lat!

2021-11-30 | BANDI, Co u nas?, Z życia firmy

Bandi ma już 35 lat!

2021-11-30 | BANDI, Co u nas?, Z życia firmy

Historia, jak wiele innych, ale szczególna, bo nasza.  Zaczęło się od mojej mamy, klasycznie, w kuchni, w garażu, z życiowej potrzeby, ale z dużym dodatkiem pasji i miłości do kosmetyków, oraz jasnym celem: porządne produkty, zaskakujące jakością w przystępnej cenie!

Od 35 lat tworzymy preparaty dla profesjonalistów i kobiet takich jak my: matek, córek, babć – bo każda z nas chce czuć się zadbana!  Ale również dla osób zainteresowanych kosmetologią, świadomych, znających potrzeby skóry. Dla osób, które oceniają produkty nie tylko poprzez opakowania, ale oczekują więcej, patrzą głębiej i dla których liczą się efekty.   

Joanna Draniak-Kicińska Prezes Bandi Cosmetics

35 lat to kilka pokoleń preparatów, z których każdy ma swoją historię. Nasze kosmetyki zdobyły dziesiątki nagród i lojalność tysięcy kobiet. Ten czas to także dwa pokolenia tych, którzy tworzą nasz firmę i markę: pracowników, współpracowników, właścicieli i oczywiście Klientów.

Od 35 lat nasz los spleciony jest z tysiącami salonów kosmetycznych i spotkaniami w łazience z tysiącami kobiet. Jesteśmy za to wdzięczni i traktujemy to jako zobowiązanie i wyzwanie. Dlatego nieustanie się rozwijamy – poszukujemy nowych składników, najlepszych formulacji, tworzymy kolejne serie coraz lepszych, bezpieczniejszych i skuteczniejszych preparatów.  

Mamy szczęście, że jesteśmy częścią Waszego życia. Kosmetyki, które tworzymy stały się swego rodzaju medium. Treść, którą ono niesie tworzymy wspólnie – to opowieść o wytrwałości, pracowitości, szczęściu, sukcesach i porażkach, problemach, radości, przyjaźni.  Trudno być bliżej z kimś lub czymś niż z dobrym kremem!

Każdy ma swoją historię, jesteśmy szczęśliwi że jesteśmy częścią Waszej. Dziękujemy za zaufanie i obiecujemy nie ustawać w wysiłkach, abyście otrzymywały od kosmetyku więcej niż oczekujecie!

Joanna Draniak-Kicińska

Prezes BANDI Cosmetics

BANDI COSMETICS

Profesjonalne kosmetyki dla kobiet takich jak my

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

BANDI Professional

BANDI Professional

polskie kosmetyki profesjonalne w salonach kosmetycznych od 30 lat

Już ponad 30 lat minęło, od kiedy powstał pierwszy krem BANDI. Rozpoczęliśmy działalność w 1986 roku. Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną przez pasjonatkę kosmetologii Bogdę Draniak, a prowadzoną dziś przez jej córkę, Joannę Draniak-Kicińską.