33. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE

2016-04-27 | Targi kosmetyczne, szkolenia..., Z życia firmy

33. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE

2016-04-27 | Targi kosmetyczne, szkolenia..., Z życia firmy

W dniach 16-17 kwietnia 2016 r. odbył się 33. Kongres i Targi LNE, na których obchodziliśmy 30-lecie istnienia firmy Bandi Cosmetics! Usłyszeliśmy od naszych Klientów wiele ciepłych i motywujących słów na kolejne 30 lat!

Na tę edycję targów przygotowaliśmy dla Was 2 wykłady, które poprowadziły dwie niesamowite kobiety. W sobotę nasz ekspert do spraw trychologii Ewelina Szendzielorz opowiedziała prawie dwustu osobom o naszym zabiegu trychologicznym i naszych produktach. W niedzielę mogliście zobaczyć Panią Kingę Esterę Jach-Skrzypczak w swoim żywiole. Pionierka trychologii w Polsce, prezes Międzynarodowego Stowarzyszenia Trychologii Estetycznej ISAT opowiadała o trychologii w gabinetach kosmetycznych oraz o naszych produktach trychologicznych Tricho-esthetic.

Na zakończenie targów polska edycja LNE po raz pierwszy wręczyła wyróżnienia „Innowacja LNE”. Nagrodę otrzymała nasza nowa seria do skóry głowy i włosów TRICHO-ESTHETIC! Dziękujemy!!!

Dziękujemy za Waszą obecność i miłe rozmowy, zapraszamy na kolejną jesienną edycję targów.

Komentarze

BANDI Professional

BANDI Professional

polskie kosmetyki profesjonalne w salonach kosmetycznych od 30 lat

Już ponad 30 lat minęło, od kiedy powstał pierwszy krem BANDI. Rozpoczęliśmy działalność w 1986 roku. Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną przez pasjonatkę kosmetologii Bogdę Draniak, a prowadzoną dziś przez jej córkę, Joannę Draniak-Kicińską.