17 targi Beauty Forum

2014-03-14 | Targi kosmetyczne, szkolenia..., Z życia firmy

17 targi Beauty Forum

2014-03-14 | Targi kosmetyczne, szkolenia..., Z życia firmy

W dniach 8-9 marca w hali MT Polska w Warszawie odbyły się już 17 targi Beauty Forum. To jedno z najważniejszych wydarzeń targowych dla profesjonalistów z branży kosmetycznej organizowane w Polsce, na których i tym razem nie mogło nas zabraknąć.

W tym roku stoisko utrzymane było w tonacji bieli, która nawiązywała do naszej nowej linii wybielającej C-WHITE. Nowa seria będzie składała się z 6 produktów profesjonalnych oraz 5 produktów do pielęgnacji domowej. Aby zaspokoić ciekawość odwiedzających na stoisku można było już zapoznać się z materiałami reklamującymi nowe produkty a także wypróbować wszystkich produktów dzięki przygotowanym testerom. Każdy zainteresowany mógł sprawdzić konsystencję i zapach a także porozmawiać z naszym kosmetologiem na temat ich działania. Wszystkim odwiedzającym nasze stoisko bardzo dziękujemy za przybycie, miłą atmosferę a także dziękujemy za cierpliwość przy sprzedaży.

Komentarze

#InstaBandi

BANDI Professional

BANDI Professional

polskie kosmetyki profesjonalne

Już ponad 30 lat minęło od kiedy powstał pierwszy krem BANDI. Rozpoczęliśmy działalność w 1986 roku. Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną przez pasjonatkę kosmetologii Bogdę Draniak, a prowadzoną dziś przez jej córkę Joannę Draniak-Kicińską.

BANDI w USA!

Z wielką dumą możemy pochwalić się, że we wrześniu oficjalnie ruszył oddział BANDI w USA! 🎉🎉 Polska marka na podbój USA? Doskonale już Wiecie, że...