Powrót na górę strony

OK
Bandi Proffessionaldr Skin - nasza nowa marka
zaloguj się
Poznaj nową linię do ciałaProdukty z krótszą datą ważności -50%
 
Zamknij

Baner: Witaj w strefie Niezwykłych Kobiet

Dołącz do nas, aby celebrować nieZWYKŁE życie kobiet. Zobacz inspirujące rozmowy i odkryj z nami moc ukrytą w kobiecej codzienności. Dołącz do naszego newsletteru, aby obejrzeć materiały specjalne z eventu "nieZWYKŁA KOBIETA".

Materiały specjalne

Daj się zainspirować i odkryj moc ukrytą w kobiecej codzienności.
Otrzymaj dostęp do wywiadów z panelistkami przeprowadzonymi podczas eventu "nieZWYKŁA KOBIETA".

Materiały zawarte w tej części są przeznaczone dla subskrybentów naszego newsletteru. Jeżeli jesteś subskrybentem, kliknij tutaj i podaj swój adres e-mail, a wyślemy Ci link do strony, na której będziesz mogła/mógł otworzyć każdy z zamieszczonych tutaj filmów. Jeśli nie jesteś subskrybentem, kliknij i zarejestruj się, wówczas oprócz dostępu do filmów w ramach powitania, otrzymasz od nas kod uprawniający do 15% zniżki w naszym sklepie.

Rzetelny influencer

Plebiscyt, gdzie autentyczność spotyka się z pasją. Rzetelny Influencer to inicjatywa, która nagradza prawdziwość i szczerość w świecie mediów społecznościowych. To ruch ku większej transparentności i autentyczności w świecie online. Poznaj laureatki 2023 roku:

Pielęgnacja twarzy
@wkrainieskladow
@wkrainieskladow

Zbiera wokół siebie wspaniałą społeczność, z którą poszukuje sprawdzonych i najfajniejszych kosmetyków. Przekazuje, że pielęgnacja nie musi być obowiązkiem, a przyjemnością jak z bajki!

Pielęgnacja Włosów
@my_hair_tip
@my_hair_tip

MyHairTip ułatwia pielęgnację włosów, stawiając na praktykę i efekty. Poleca tanie i skuteczne produkty, jednocześnie inspirując pozytywną energią. Jej misją jest pomoc kobietom w odzyskaniu pewności siebie dzięki pięknym włosom.

Pielęgnacja Makeup
@fog_in_the_garden
@fog_in_the_garden

W social mediach stara się dać innym inspirację do bycia sobą. W magiczny sposób pokazuje makijaż, ale też pielęgnację czy zapachy. Spełnia się też w roli fotografki i alternatywnej modelki.


Logo BANDI
Dołącz do grona miłośników #mojebandiZapisz się do newslettera już teraz i skorzystaj
z 15% rabatu na pierwsze zakupy!