OK

Home expert
Specjalistyczna okołozabiegowa pielęgnacja domowa
POLECANA PRZEZ PROFESJONALISTÓWKonsultant medyczny linii HOME EXPERT
dr n. med. Kamila Padlewska, prof. nadzw. w UM MSC


Specjalista dermatolog-wenerolog. Ekspert w zabiegach dermatologii estetycznej i laserowej. Profesor Uczelni Medycznej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie. Członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging PTL. Prowadzi klinikę dermatologii estetycznej Oricea. Autorka wielu publikacji naukowych i książek, wykładowca na licznych kongresach krajowych i zagranicznych. Linia Home Expert to profesjonalne pozabiegowe preparaty do pielęgnacji domowej. Prawidłowa pielęgnacja po zabiegach w gabinecie ma ogromne znaczenie w uzyskaniu optymalnych efektów. Szeroka gama produktów Home Expert umożliwia kompleksową, skuteczną i dobraną indywidualnie pielęgnację domową. Linia składa się z preparatów do demakijażu, oczyszczania, tonizacji, złuszczania, nawilżania, a także kosmetyków o działaniu kojącym, regenerującym, przeciwzmarszczkowym i ochronnym przed promieniami promieniami UV, IR i VIS. Odpowiednio dobrane, skoncentrowane i zaawansowane składniki aktywne sprawią, że zalecona indywidualna pielęgnacja będzie wspierać efekty zabiegów zarówno kosmetycznych jak i estetycznych.

Czytaj więcej na blogu.
Home expert - kompozycja produktów

Specjalistyczna linia kosmetyków do pielęgnacji domowej, polecana przez profesjonalistów:

  • dostępna wyłącznie w salonach kosmetycznych
  • innowacyjne formuły dostosowane do potrzeb skór przed i po zabiegach profesjonalnych
  • skoncentrowane składniki aktywne
  • kompozycje zapachowe bez potencjału alergogennego
  • zaawansowana skuteczność dla osiągnięcia najlepszych efektów

Profesjonalne zabiegi mogą być jeszcze skuteczniejsze!

Prawidłowa pielęgnacja domowa jest kontynuacją profesjonalnych zabiegów i ma ogromny wpływ na ich skuteczność. Odpowiednio dobrane preparaty do pielęgnacji domowej są niezbędnym elementem profesjonalnej, kompleksowej troski o cerę!

Zapytaj profesjonalistę o swój indywidualny plan pielęgnacji domowej!

Skontaktuj się z najbliższym salonem, aby dokonać konsultacji. Specjalista dobierze Ci odpowiednią pielęgnację i przekaże kod do aktywacji produktów.


Home Expert Milk Girl

Lista salonów posiadających KOD dostępna jest pod numerem tel. 22 112 50 40
Jeżeli posiadasz kod dostępu od swojego salonu wpisz go tutaj: