Zaloguj się
EN PL SKLEP

Aktualności

2015-12-19

Szkolenia

Szkolenia

 Od października do grudnia odbył się kolejny cykl szkoleń Bandi. Szkolenia poświęcone były tematyce starzenia się skóry. W trakcie szkolenia poruszone zostały zagadnienia dotyczące mechanizmu powstawania przebarwień i zmarszczek oraz realnych możliwości na ich redukcję. Podczas szkolenia odbyła się również premiera najnowszej linii skoncentrowanych preparatów do pielęgnacji domowej Medical Expert. Dużym zainteresowaniem cieszyły się szczególnie kosmetyki z retinolem i witaminą C przeznaczone dla skór dojrzałych i z nierównomiernym kolorytem. 

2015-12-19

BANDI Partnerem WSZKiPZ!

BANDI Partnerem WSZKiPZ!

 Bardzo wysoki poziom nauczania, troska o studenta i ciągły rozwój to znak rozpoznawczy Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Wspieramy Polska naukę i kibicujemy najambitniejszym uczelniom kosmetycznym w Polsce! W nowym roku akademickim podjęliśmy współpracę partnerską z WSZKIPZ - studentów czeka wiele atrakcji i niespodzianek! Mieliśmy też przyjemność uczestniczyć w inauguracji roku akademickiego 2015/2016. Rektor uczelni, Pani dr. n. med. inż. Katarzyna Pytkowska w swoim przemówieniu zwróciła uwagę na wyzwania i zmieniającą się dziś rzeczywistość, która wymaga również zmian ze strony Uczelni, aby utrzymać wypracowaną pozycję lidera kształcenia. Podkreśliła również, że jako Rektor Uczelni będzie się skupiać na dalszym wzmacnianiu jakości nauki i nauczania. To bardzo dobry kierunek, trzymamy kciuki! 

2015-12-19

Chwila Uśmiechu w Lublinie

Chwila Uśmiechu w Lublinie

 Z okazji nadchodzących Świąt podarowaliśmy dzielnym mamom z Lubelskiego Oddziału Onkologii w Lublinie odrobinę uśmiechu. Codziennie wykonują ogrom pracy dla swoich najukochańszych pociech, poświęcając im często cały czas. Nie mają kiedy myśleć o sobie, ani o swojej kobiecości. Na pytanie: czy Bandi Cosmetisc chce podarować CHWILE UŚMIECHU? Oczywiście odpowiedzieliśmy: tak! Przygotowaliśmy niespodziankę dla każdej mamy ze szpitala w Lublinie. A czy dzięki Wam ktoś uśmiechnął się w ten wyjątkowy czas? 

2015-12-12

BANDI na jesienne słoty

BANDI na jesienne słoty

 Kolejną wspólną akcją beGLOSSY i BANDI był listopadowy konkurs. Chcąc umilić Wam jeden z jesiennych poniedziałków beGLOSSY w porozumieniu z Bandi ogłosiło konkurs na Instagramie. Do wygrania był zestaw kosmetyków marki BANDI. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie była odpowiedź na pytanie : Jak pielęgnujecie swoją skórę przed zimą? Najciekawszą okazała się odpowiedź @vroobela. Gratulujemy! 

2015-12-12

Akcja Święty Mikołaj

Akcja Święty Mikołaj

Już po raz dziewiąty wolontariuszki Kwiatu Kobiecości w okolicach 6 grudnia odwiedziły pacjentki na oddziałach Ginekologii w całej Polsce. Była to szczególna data i wyjątkowy czas- symbol radości, przyjaźni, bliskości i ciepła. Ich hasłem było nieść wiarę, nadzieję i siłę do walki z chorobą. Na oddziałach pacjentki obdarowane zostały uśmiechem, ciepłym słowem i małymi upominkami w postaci kosmetyków. Wolontariuszki informowały o założeniach Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości, promowały badania profilaktyczne, rozmawiały z pacjentkami o ich życiu i o tym jak często wykonują badania. Wszystkie pacjentki obiecały wolontariuszkom, że będą wykonywać badania. Cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do uśmiechu wielu Pań! 

2015-12-07

Kobiece wieczory

Kobiece wieczory

Uwielbiamy wspólne, kobiece wieczory organizowane tylko dla Pań. Dają nam one zawsze okazję do ciekawych rozmów, mnóstwa pozytywnej energii i pozwalają poczuć siłę kobiecej solidarności. W październiku gościliśmy w Teatrze Capitol na spotkaniu ze sztuką: „Pomalu, a jeszcze raz!”. Ta polsko-czeska komedia wywołała dosłownie salwy śmiechu. Pani Hanna Śleszyńska, Olga Bończyk, Robert Talarczyk swoimi kreacjami scenicznymi stworzyli niesamowitą atmosferę. Polecamy szczególnie na długie zimowe wieczory, aby doładować pozytywną energię!

W listopadzie w Kinotece braliśmy z kolei udział w Kobiecym Wieczorze Filmowym w Pałacu Kultury i Nauki, na którym Panie oglądały przedpremierowy pokaz lmu „Spectre”. Gościem specjalnym wieczoru była Hanna Bakuła - malarka, scenograf i autorka 12 książek. Ten bardzo ciekawy wieczór ob tował w niespodzianki i prezenty. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przemiłe rozmowy i tak wielkie zainteresowanie naszą marką! 

2015-12-06

Wspieramy polską Naukę!

Wspieramy polską Naukę!

Wydział Chemii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zaprosił nas 4 grudnia 2015 do udziału w Seminarium „Chemia w służbie kosmetyki - Nadchodzące wyzwania dla przemysłu kosmetycznego”. Studenci i wykładowcy mieli okazję zapoznać się z rynkiem kosmetycznym, tym razem od strony producentów. Barbara Rachwalska - technolog BANDI i Ilona Kiraga nasz szkoleniowiec zaprezentowały bardzo ciekawy wykład na temat bezpieczeństwa kosmetyków w świetle oczekiwań konsumentów. Była to niezwykła okazja do wymiany doświadczeń między producentami a środowiskiem uczelnianym. Wspieramy polską naukę i liczymy na więcej takich inicjatyw! 

2015-12-05

beGLOSSY for MEN

beGLOSSY for MEN

Panowie wreszcie doczekali się pudełka dedykowanego specjalnie dla nich. W październiku zespół beGLOSSY przygotował pudełko z myślą o mężczyznach. Panowie mogli znaleźć w nim Maskę dla mężczyzn od Bandi. 

2015-12-01

Modnie z BANDI

Modnie z BANDI

 Wysokiej jakości materiały, najmodniejsze jesienne barwy i mocno podkreślona talia – to nowa kolekcja niezwykle utalentowanej Dagmary Michalik. 30 listopada w Warszawie projektantka miała pokaz swojej najnowsze kolekcji na jesień i zimę 2015/2016. Tworzyła ją z myślą o kobietach energicznych, ale też eleganckich, lubiących ubierać się z klasą. Ambasadorką kolekcji została Anna Dec, a pokaz uświetniło swoją obecnością wiele gwiazd: Monika Zamachowska, Jarosław Milner, Ewa Pacuła, Laura Łącz i in. Goście otrzymali upominki od Bandi. Trzymamy kciuki za polskich projektantów! 

2015-11-30

Spotkanie klubowiczek Face&Look

Spotkanie klubowiczek Face&Look

28 listopada w PURE SKY CLUB w Warszawie mieliśmy okazję uczestniczyć w uroczystym spotkaniu Klubowiczek magazynu Face& Look. Nasza kosmetolog i szkoleniowiec - Ilona Kiraga przygotowała ciekawy wykład o faktach i mitach w kosmetologii, który spotkał się z ogromnym uznaniem uczestniczek! Komentarze po wykładzie mówią same za siebie: bozenkaxxj: „Prezentacja BANDI była rewelacyjna, ciekawa i rzeczowa, miło się słuchało.”, kylaina: „O tak, Pani Ilona z Bandi super, miło się słuchało i uczyło”, basiamiecz715: „Pani prezentująca BANDI- profesjonalistka... mogła bym jej słuchać, słuchać.....”! Dziękujemy za to inspirujące spotkanie i przemiłe komentarze! 

2015-11-20

32. Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny i Targi LNE

32. Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny i Targi LNE

W dniach 14-15 listopada w Krakowie odbył się 32. Kongres i Targi LNE. Jak zawsze braliśmy czynny udział w tym niezwykle ważnym wydarzeniu. Nasze stoisko wzbudzało ogromne zainteresowanie wśród klientów. Podczas tej edycji targów mieliśmy okazję zaprezentować wszystkim zainteresowanym, naszą najnowszą linię spesjalistycznych kosmetyków BANDI Medical Expert. Na naszym stoisku można było zasięgnąć porady specjalisty dermatologa, prof. ndzw. dr n. Med. Magdaleny Ciupińskiej, która jest konsultantem medycznym serii Medical Expert. W sobotę nasz kosmetolog Ilona Kiraga i prof. ndzw. dr n. Med. Magdalena Ciupińska poprowadziły wykład na temat: „Rosacea - zaawansowane metody leczenia i terapii wspomagającej. Premiera linii Medical Expert”. Frekwencja przerosła nasze oczekiwania! W sobotę i niedzielę ogłosiliśmy konkurs na najlepszą fotografię na stoisku Bandi. Pmysłowość naszych klientów przekraczała wszelkie granice! Dzięki nim mieliśmy dużo zabawy podczas tej edycji targów. Dziękujemy za odwiedziny i miłą atmosferę! Zapraszamy na następną edycję Targów LNE! 

2015-11-19

Polish Businesswoman Congress

Polish Businesswoman Congress

W dniach 16 i 17 października 2015 r. wzięliśmy udział w Polish Businesswoman Congress w Warszawie. Kongres został zorganizowany przez magazyn „Businesswoman & life” specjalnie dla przedsiębiorczych kobiet. Wydarzenie uroczyście otworzyła Pani Prezydent miasta stołecznego Warszawy – Hanna Gronkiewicz-Waltz, której pojawienie się na Kongresie wywołało duży entuzjazm. Pierwszy dzień Kongresu przebiegał pod hasłem „Transformacja, nowe podejście do biznesu”. Drugiemu dniu towarzyszyła idea „być idealną. EFT jako metoda dojścia do źródła.” Cieszymy się, że mieliśmy okazję zaprezentować naszą markę wyjątkowym kobietom, które nie boją się wyzwań, które stawiają na siebie i biorą życie w swoje ręce! To inspirujące spotkanie zaowocowało wieloma kontaktami i cudonymi chwilami. Dziękujemy! 

2015-10-15

Szkolenie w Poznaniu

 

W dniu 12 października w Poznaniu odbyła się kolejna konferencja poświęcona tematyce starzenia się skóry. W trakcie szkolenia poruszone zostały zagadnienia dotyczące mechanizmu powstawania przebarwień i zmarszczek oraz realnych możliwości na ich redukcję. Podczas szkolenia odbyła się również premiera najnowszej linii skoncentrowanych preparatów do pielęgnacji domowej Medical Expert. Dużym zainteresowaniem cieszyły się szczególnie kosmetyki z retinolem i witaminą C przeznaczone dla skór dojrzałych i z nierównomiernym kolorytem. Dziękujemy za udział w konferencji i zapraszamy na nasze pozostałe szkolenia w Warszawie, Łodzi, Lublinie, Kielcach i Katowicach.

2015-10-15

Piękno mimo wszystko – Fundacja Światło

Piękno mimo wszystko – Fundacja Światło

10 października w Toruniu odbyło się bardzo poruszające II Sympozjum „Piękno mimo wszystko” poświęcone kosmetologii onkologicznej zorganizowane przez Fundację Światło. Gościło na nim ponad 160 uczestników i 13 wykładowców. W trakcie trwania sympozjum, Panie miały możliwość przetestowania naszych preparatów, skorzystania z konsultacji z makijażystką, stylistką oraz porad coachingowych. Sympozjum towarzyszyły dwie wyjątkowe wystawy; „Historia (nie)jednej kobiety” oraz „Metamorfozy Piękno mimo wszystko”. Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć tak wspaniałą inicjatywę! 

2015-09-30

Jesienne targi BEAUTY FORUM 2015

Jesienne targi BEAUTY FORUM 2015

 W dniach 26 - 27 września 2015 odbyła się 6. edycja targów BEAUTY FORUM & SPA. Jest to wydarzenie o charakterze biznesowym i edukacyjnym skierowane do wszystkich osób związanych zawodowo z kosmetyką. To tu, podczas każdej edycji, wiodące na polskim i międzynarodowym rynku firmy kosmetyczne prezentują swoje najnowsze trendy, produkty i zabiegi.

Podczas targów miała miejsce oficjalna premiera linii MEDICAL EXPERT. Na naszym stoisku można było zasięgnać porady specjalisty dermatologa prof. ndzw. dr n. med. Magdaleny Ciupińskiej - konsultanta medycznego linii MEDICAL EXPERT.

 

2015-06-30

Bandi MEDICAL EXPERT Wielka Prapremiera!

Bandi MEDICAL EXPERT Wielka Prapremiera!

W dniach 26 - 27 czerwca 2015 r. w Gdyni odbyła się konferencja Sekcji Dermatologii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego pod tytułem "Dermatologia estetyczna, medycyna przeciwstarzeniowa i kosmetologia - wyzwania." Podczas konferencji miała miejsce prapremiera najnowszej linii specjalistycznych kosmetyków BANDI MEDICAL EXPERT. Zainteresowanie tymi wyjątkowymi preparatami przerosło wszelkie oczekiwania! Lekarze - praktycy zgodnie podkreślali jej unikatowość ze względu na wysokie stężenia najskuteczniejszych składników aktywnych oraz bezpteczeństwo stosowania. Dziekujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska i cieszymy się na przyszłą współpracę!

2015-06-21

FACE CONFERENCE

FACE CONFERENCE

 Na początku czerwca w Londynie odbyła się kolejna edycja FACE CONFERENCE - Facial Aesthetic Conference and Exhibition. Konferencja ta jest największym tego typu wydarzeniem w Wielkiej Brytanii dotyczacym szeroko pojetej medycyny anti-aging. Wykłady i warsztaty były prowadzone przez największych światowych specjalistów wyznaczających trendy w medycynie estetycznej. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu, szukając inspiracji do kolejnych wdrożeń.

2015-06-15

BANDI Balkan Adventure

BANDI Balkan Adventure

Kolejną niezwykłą akcją, którą wspiera Bandi to Border Breakers. W lipcu pięciu studentów wyruszy na wyprawę wakacyjną od Czech, przez Włochy, na Bałkany poprzez Bułgarię, Węgry, Słowację i Austrię. Ideą Border Breakers jest dobra zabawa, zwiedzanie świata i udowodnienie, że można to zrobić mając niewielki budżet i 20-letniego busa. 3 chłopaków i 2 dziewczyny wyruszą w podróż BANDI Balkan Adventure. Już nie możemy doczekać się ich relacji z podróży oraz zdjęć, które przez wakacje będziecie mogli oglądać na naszym profilu!

2015-06-09

Capitalne Kobiety

Capitalne Kobiety

Nasze comiesięczne spotkania w Teatrze Capitol stały się firmowym rytuałem. Za każdym razem gościmy Panie, dla których zawsze mamy przygotowaną moc niespodzianek i prezentów. Muzyka na żywo, przekąski i lampka szampana umilają czas do chwili rozpoczęcia głównej atrakcji wieczoru, którą jest spektakl. W tym kwartale mieliśmy przyjemność zobaczyć „Śmiertelnie poważne uczucie”, „Klub mężusiów” oraz „Przekręt (nie)doskonały, czyli kto widział Pannę Flint?”. Po spektaklach Panie mają okazję porozmawiać z aktorami, a zakończeniem miłego wieczoru jest loteria, w której można wygrać wiele ciekawych prezentów, m.in. nasze kosmetyki.

2015-06-08

Metamorfoza z BANDI

Metamorfoza z BANDI

Salon Urody Glamour z Oławy wziął udział w konkursie „Metamorfozy” organizowanym przez czasopismo Cabines i wygrał !!!

Zabiegi, którym poddawane były uczestniczki metamorfoz w zwycięskim salonie wykonywane były na kosmetykach Bandi. Pierwsza z uczestniczek miała serię 8 zabiegów wybielająco-przeciwzmarszczkowych kosmetykami Perfect White z eksfoliacją kwasem migdałowym i polihydroksykwasami. Po serii zabiegów skóra Pani Bernadety odzyskała blask, stała się jaśniejsza, bardziej napięta, nawilżona, gładsza z wyraźnie zwężonymi porami. Zabiegi wpłynęły również na delikatne spłycenie zmarszczek mimicznych. Dodatkowo uczestniczka miała wykonaną serię zabiegów wyszczuplająco-ujędrniających kosmetykami z linii Slim Body. Druga uczestniczka miała serię zabiegów wyszczuplająco-modelujacych Cytrusowy Gaj. W zabiegu tym wykonywany jest masaż antycellulitowy z elementami drenażu limfatycznego i masaż bańką chińską. Pani Anna już po pierwszym zabiegu zgubiła 4 cm w brzuchu, w łydkach po 1 cm, a w udach 1,5 cm. W celu walki z trądzikiem, przebarwieniami i bliznami kosmetyczki z salonu Glamour wykonały serię zabiegów z kwasem pirogronowym, azelainowym i salicylowym 30% oraz zabiegi kosmetykami z linii Energy Look.

Pielęgnacja gabinetowa połączona była z codziennym stosowaniem odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji domowej.

2015-06-01

Szkolenia

Szkolenia

W maju odbyło się szkolenie w Lublinie na temat „Zmarszczki i przebarwienia- największe wyzwania współczesnej kosmetologii”. Podczas szkolenia zaprezentowane zostały dwa nasze zabiegi: Perfect White - wybielająco-przeciwzmarszczkowy zabieg z aktywną witaminą C oraz Zastrzyk energii- peptydowy zabieg liftingujący.

Czerwcowa tematyka szkoleń to „Zabieg szyty na miarę. Indywidualne podejście - klucz do satysfakcji klienta i sukcesu Salonu”. Podczas spotkań w Czosnowie, Łodzi i Lublinie omówiliśmy zasady holistycznej dbałości o klienta, przeprowadzony został pokaz zabiegu z wykorzystaniem kultowych produktów z oferty Bandi oraz dyskutowaliśmy o masażu jako integralnej cześci zabiegu. W podsumowaniu szkolenia wszyscy dowiedzieli się jak ekonomiczność i skuteczność mogą i powinny iść w parze. Dziękujemy przybyłym kosmetyczkom i kosmetologom za aktywny udział w szkoleniach. Serdecznie zapraszamy na kolejne szkolenia, które planowane są już jesienią.

2015-05-29

Studenci w Czosnowie

Studenci w Czosnowie

W naszej fabryce gościliśmy studentów uczelni wyższych. Odwiedziły nas studentki z Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku, studenci z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz bardzo duża grupa studentów z Collegium Medicum UMK z Bydgoszczy. Wszyscy zapoznali się z historią naszej firmy, mieli także okazję zobaczyć proces powstawania kosmetyków. Studenci chętnie brali aktywny udział w profesjonalnych warsztatach laboratoryjnych oraz przeprowadzali doświadczenia przygotowane przez naszych technologów. Dziękujemy za zaangażowanie i mamy nadzieję, że zaraziliśmy Was naszą pasją tworzenia kosmetyków.

2015-05-25

Wstrzymaj oddech z Bandi

Wstrzymaj oddech z Bandi

Lubimy nietuzinkowe hobby, dlatego postanowiliśmy wesprzeć pasjonatów Freedivingu! XII Basenowe Mistrzostwa Polski we Freedivingu odbyły się 22-23 maja 2015 roku na krytej pływalni „Koral” w Morawicy pod Kielcami. Głównym sponsorem BMP2015 była firma BANDI. W klasyfikacji generalnej zwyciężyli – Mateusz Malina, jeden z najlepszych freediverów świata, oraz Julia Kozerska, dla której tegoroczne BMP były podwójnie udane – podczas zawodów freediverka ustanowiła nowy rekord Polski w dyscyplinie dynamika bez płetw (DNF), przepływając pod wodą na jednym oddechu 157 m! Freediving to nurkowanie swobodne, podczas którego wstrzymuje się oddech we wszystkich fazach zanurzenia.

2015-05-06

beGLOSSY by Hebe

beGLOSSY by Hebe

Majowe pudełko beGlossy zostało stworzone we współpracy z siecią drogerii Hebe. Piękna kolorystyka i specjalnie wyselekcjonowana zawartość sprawiły, że to „must have” dla każdej urodomaniaczki. W środku znalazły się między innymi produkty do pielęgnacji twarzy, wśród których są aż 3 nasze kosmetyki: Krem z kwasem migdałowym i polihydroksykwasami, FEMALE Energetyzujący multiaktywny koktajl lub Stymulator wzrostu rzęs i brwi (ten ostatni zarezerwowany dla subskrybentek VIP).

2015-04-17

in-cosmetics Barcelona 2015

in-cosmetics Barcelona 2015

14 - 16 kwietnia w Barcelonie odbyła się kolejna edycja największych targów surowcowych in-cosmetics. Nasi pracownicy Działu Badań i Rozwoju ponownie mieli okazję w nich uczestniczyć. Ponad 680 wystawców z całego świata prezentowało swoje najnowsze surowce oraz innowacyjne formulacje kosmetyków. Na odwiedzających targi czekały także ciekawe wykłady na temat bieżących trendów oraz nowych rozwiązań technologicznych. Pierwszy dzień zakończył się uroczystą ceremonią z okazji 25-lecia targów, gdzie nagrodzone zostały największe przełomowe surowce minionego ćwierćwiecza. Kolejne targi odbędą się już za rok, 14-16 kwietnia w Paryżu.

2015-04-13

31 Kongres i Targi LNE&SPA

31 Kongres i Targi LNE&SPA

11-12 kwietnia 2015 tradycyjnie wzięliśmy udział w 31. Międzynarodowym Kongresie i Targach LNE&Spa. Dziękujemy kosmetyczkom i kosmetologom, którzy odwiedzili nasze stoisko. Dziękujemy także za udział w naszym wykładzie" Rola peptydów i immunomodulatorów w odmładzaniu skóry"

2015-03-24

Targi Cosmoprof 2015 Bolonia

Targi Cosmoprof 2015 Bolonia

W dniach 20-23 marca odbyła się w Bolonii we Włoszech jedna z największych imprez targowych w bieżącym roku – COSMOPROF 2015. Targi jak co roku odwiedziło ponad 200 000 osób z całego świata, a ofertę zaprezentowało ok. 2500 wystawców z branży kosmetycznej jak i opakowaniowej. W tym roku już po raz 5 wzięliśmy udział w tych targach. Udział możemy zaliczyć do bardzo udanych. Nasze stoisko było licznie odwiedzane przez kupców z całego świata. Nawiązane kontakty są kolejnym krokiem do otwarcia nowych kanałów dystrybucji BANDI na całym świecie.

2015-03-10

Szkolenia - stop zmarszczkom i przebarwieniom!

Szkolenia - stop zmarszczkom i przebarwieniom!

Zmarszczki i przebarwienia – największe wyzwania współczesnej kosmetologii stały się dla nas inspiracją do przeprowadzenia kolejnego już cyklu szkoleń poświęconego tej tematyce. Tym razem spotkania odbyły się w Krakowie, Czosnowie i Katowicach. Każde z nich było okazją do rozmowy na temat realnych możliwości przeciwdziałania procesom starzenia oraz etiopatogenezy powstawania zmian barwnikowych na skórze. W trakcie szkolenia zostały zaprezentowane również dwa najnowsze zabiegi: wybielająco-przeciwzmarszczkowy zabieg z aktywną witaminą C Perfect White i peptydowy zabieg liftingujący Zastrzyk energii oraz opracowane w celu ich kontynuacji linie detaliczne C-White i Female35+. Serdecznie dziękujemy za udział obecnym kosmetyczkom i kosmetologom i zapraszamy do śledzenia informacji o nowych planowanych na terenie całej Polski szkoleniach.

2015-03-08

Wiosenna edycja Targów Beauty Forum

Wiosenna edycja Targów Beauty Forum

W Centrum Targowo- Kongresowym MT Polska w Warszawie w dniach 7-8 marca odbyła się już 18 edycja targów Beauty Forum. Targi odwiedziło ponad 10 000 zwiedzających a swoją ofertę przedstawiło 243 wystawców wśród nich nie mogło zabraknąć i naszej firmy. Stoisko odwiedziło wielu klientów, zarówno potencjalnych jak i obecnych. Wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejne edycje.

2015-03-01

Obiad noworoczny

Obiad noworoczny

Tradycją firmową stał się już nasz obiad noworoczny. Tak jak w ubiegłym roku przyjęcie odbyło się w restauracji „Dwór Złotopolska Dolina” w Zakroczymiu. Była to świetna okazja do podsumowania minionego, udanego roku i przedstawienia bardzo ambitnych planów na 2015 r. Wśród gości znaleźli się nasi Dystrybutorzy, współpracownicy, ale również nasza założycielka i mentorka Bogda Draniak, którą przywitaliśmy owacjami. Pyszne potrawy, miła muzyka i przyjazna atmosfera sprawiły, że wspólnie świętowaliśmy do późnego wieczora.

2015-02-26

Krem z kwasem migdałowym najlepszy!

Krem z kwasem migdałowym najlepszy!

W podsumowaniu Najlepsze Kosmetyki beGLOSSY 2014 bezkonkurencyjnie zwyciężył nasz Krem z kwasem migdałowym i polihydroksykwasami! Cieszymy się i dziękujemy za uznanie :)

2015-01-16

Premiera i gala kalendarza Businesswoman & life 2015

Premiera i gala kalendarza Businesswoman & life 2015

Dnia 16 stycznia br. w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala charytatywna dla Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce organizowana przez magazyn„Businesswoman & life”. Podczas gali miała miejsce premiera i licytacja kalendarza Businesswoman & life 2015, w której wzięła udział Pani Prezes BANDI Cosmetics – Joanna Draniak-Kicińska. Dzięki licytacji udało się zebrać kwotę 46 400 zł, która w całości została przekazana dla Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Galę poprowadził Karol Strasburger a licytację Artur Barciś.

2015-01-15

Capitalne Kobiety 14.01.2015

Capitalne Kobiety 14.01.2015

14 stycznia wzięliśmy udział w wieczorze stworzonym przez kobiety z myślą o kobietach. Panie, które przybyły do Teatru Capitol mogły zapoznać się z ofertą firm kosmetycznych, otrzymały od nas prezenty, no i mogłyśmy sobie po kobiecemu porozmawiać :) We foyer czekał na Panie poczęstunek, czas umilała muzyka na żywo. Można też było zobaczyć film o BANDI :) Po tak miłym wstępie, rozpoczęła się część oficjalna. Parę słów o idei powstania Capitalnych Kobiet powiedziała dyrektor teatru - Anna Gornostaj i zaprosiła nas na spektakl „Di, Viv i Rose" w gwiazdorskiej obsadzie: Joanna Brodzik, Daria Widawska oraz Małgorzata Lipmann. Bawiłyśmy się świetnie!

2015-01-02

IV Edycja Kalendarza Charytatywnego

IV Edycja Kalendarza Charytatywnego

W grudniu ruszył projekt "Kalendarz Gwiazd i Businesswoman 2015" na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce z udziałem gwiazd i sportowców polskiej sceny show-biznesu i kobiet biznesu - przedsiębiorczych Polek. Do udziału zostały zaproszone kobiety biznesu, które poprzez swoje osiągnięcia zawodowe i charyzmę w działaniu stanowią wzór do naśladowania. Jesteśmy zaszczyceni, że wśród 12 kobiet zaproszonych do udziału znalazła się nasza Prezes - Joanna Draniak-Kicińska. Cały dochód ze sprzedaży tego kalendarza zostanie przekazany na rzecz osieroconych dzieci podległych pod Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce. Zapraszamy wszystkich do wsparcia akcji.

2014-12-10

Kobiece Wieczory Filmowe

Kobiece Wieczory Filmowe

Od kilku lat staramy się być tam, gdzie dzieje się coś ciekawego, a w szczególności na imprezach dla kobiet. W ostatnim kwartale braliśmy udział w Kobiecych Wieczorach Filmowych w Kinotece, Kinie na Obcasach w Multikinie i spotkaniu MaMa w Kinie Praha. Takie spotkania to czas rozmów, wymiany doświadczeń i miło spędzony czas w kobiecym gronie :)

2014-12-05

Zwiedzanie fabryki przez najmłodszych

Zwiedzanie fabryki przez najmłodszych

W dniu 05.12.2014r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Fryderyka Chopina w Wojszczycach w ramach projektu unijnego „Wyrównanie szans edukacyjnych uczniów poprzez dodatkowe zajęcia rozwijające komptencje kluczowe - Moja przyszłość” odwiedziły naszą firmę. Najmłodsi, nie tylko mogli przyjrzeć się procesowi powstawania kosmetyków, ale również wzięli udział w warsztatach przygotowanych w profesjonalny sposób przez nasze technolożki. Dzieciaki dowiedziały się w jaki sposób produkuje się kremy, poznały ich rodzaje, historię firmy oraz samodzielnie przeprowadziły kilka doświadczeń, które sprawiły im wielką radość. Wiele z nich postanowiło zostać chemikami, a już przy wyjściu uczniowie pytali, kiedy kolejny raz będą mogli nas zwnowu odwiedzić.

2014-11-17

30 jubileusz Kongresu LNE

30 jubileusz Kongresu LNE

W dniach 15-16 listopada 2014 r. Kraków stał się stolicą piękna. W nowo wybudowanej hali EXPO Kraków odbyła się 30 edycja Międzynarodowego Kongresu i Targów Kosmetycznych LNE&SPA. Wśród wystawców nie mogło zabraknąć naszej firmy. Nasze stoisko wyróżniało się intrygującym wystrojem i tłumem zainteresowanych. Bardzo dobrą reakcję wywoływała nowa linia detaliczna fem@le 35+ wraz z zestawem do demakijażu nawiązującym do rytuałów Dalekiego Wschodu. Na stoisku udzielaliśmy profesjonalnych porad kosmetycznych, a na wszystkich klientów czekała uśmiechnięta obsługa serwująca świeżo zaparzoną kawę. Zainteresowanie przybyłych pokazało, że kosmetyki profesjonalne marki BANDI są chętnie wybierane przez Polki.

2014-11-16

Cosmoprof Asia, Hong Kong 2014

Cosmoprof Asia, Hong Kong 2014

W dniach 12-14 listopada 2014 uczestniczyliśmy w targach Cosmoprof Asia 2014 w Hong Kongu. Targi te są najpopularniejszą i najchętniej odwiedzaną imprezą kosmetyczną w tym rejonie świata i przyciągają klientów z krajów takich jak Chiny, Tajlandia, Tajwan, Korea, Singapur, Filipiny, Malezja czy Australia. W Hongkongu zaprezentowaliśmy linię produktów o działaniu wybielająco-przeciwzmarszczkowym, niezwykle popularnych i pożądanych przez klientki w tym regionie świata. Nasza linia kosmetyków C-WHITE oraz zabieg wybielający PERFECT WHITE okazał się hitem i cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Również nasze stoisko oraz opakowania okazały się bardzo trendy na rynkach Dalekiego Wschodu.

2014-11-06

V Forum Rozwoju Mazowsza

V Forum Rozwoju Mazowsza

Znamy się nie tylko na komponowaniu unikalnych receptur kosmetyków, ale potrafimy również pozyskać i wykorzystać środki z programów Europejskiego Funduszu Rozwoju Lokalnego. W dniach 4-5 listopada 2014 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyło się V Forum Rozwoju Mazowsza zorganizowane przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych. Zwiedzający bardzo chętnie zatrzymywali się przy naszym stoisku, gdzie mogli skorzystać z bezpłatnych zabiegów pielęgnacyjnych i porad kosmetyczki oraz posłuchać o działalności firmy i jej bogatej ofercie.

2014-09-30

Targi Beauty Forum&SPA 2014

Targi Beauty Forum&SPA 2014

W ostatni weekend września odbyły się targi Beauty Forum & SPA. Była to dla nas okazja zaprezentowania nowości w ofercie, ale także czas spotkań i możliwość lepszego poznania potrzeb klientów. W odmienionej szacie graficznej na Beauty Forum zadebiutowały preparaty profesjonalne.Na najbardziej wytrwałych klientów BANDI czekała niespodzianka – bankiet w rytmie lat 80-tych, który zakończył pierwszy dzień targów. Wszystkim gościom dziękujemy za wspólną, świetną zabawę i zapraszamy na następne targi.

2014-09-29

BANDI na Beauty Forum 2014

BANDI na Beauty Forum 2014

Efektownie, zaskakująco i z rozmachem zaprezentowała się firma BANDI Cosmetics na odbywających się w ostatni weekend września targach Beauy Forum &SPA. Przestronne, nawiązujące kolorystycznie do nowej linii fem@le stoisko przyciągało rzesze klientów. Na pomysłowo i praktycznie zaaranżowanej przestrzeni było miejsce na konsultacje, zakupy oraz prezentacje zabiegów. Powodzeniem cieszyły się zarówno znane i sprawdzone produkty jak i nowości. Z największym zainteresowaniem spotkały się premierowa seria detaliczna fem@le i zabieg Energy Look. W odmienionej szacie graficznej na Beauty Forum zadebiutowały preparaty profesjonalne. Na najbardziej wytrwałych klientów BANDI czekała niespodzianka - bankiet w rytmie lat 80-tych, który zakończył pierwszy dzień targów.

2014-09-21

Targi InterCHARM Ukraina 2014

Targi InterCHARM Ukraina 2014

W dniach 17-19 września 2014 zaprezentowaliśmy swoją ofertę na targach InterCHARM Ukraina w Kiev International Exhibition Centre (IEC). W targach wzięło udział aż 379 firm z sektora kosmetycznego i perfumeryjnego. Targi odwiedziło 45 553 gości biznesowych z 30 krajów, w tym Austrii, Australii, Białorusi, Kanady, Chin, Czech, Danii, Estonii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Izraela, Indii, Japonii, Korei Południowej, Litwy, Monako, Niemiec, Polski, Rosji, Szwajcarii, Tajlandii, Turcji, Ukrainy, USA, Wielkiej Brytanii, Włoch, Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W tym roku sekcja polska liczyła 21 uczestników.
Nasze ciekawe wizualnie produkty i oryginalne stoisko przyciągały wielu gości targowych. Targi zaowocowały podjęciem współpracy z nowymi partnerami handlowymi.
Udział w targach był zrealizowany w ramach projektu „Branżowy Program Promocji”, realizowanego w ramach POIG, poddziałanie 6.5.2 „Wsparcie udziału przedsiębiorców w programach promocji”, współfinansowanego ze środków UE.

2014-09-20

Spódnice w górę, Kinoteka, 18.09.2014

Spódnice w górę, Kinoteka, 18.09.2014

18 września wzięliśmy udział w kolejnym Kobiecym Wieczorze Filmowym w warszawskiej Kinotece. Podczas wieczoru uczestniczyłyśmy w rozmowie z Anną Gornostaj - aktorką, dyrektorką Teatru Capitol. Następnie obejrzałyśmy przedpremierowy seans francuskiej komedii „Spódnice w górę”, by przy poczęstunku i kolorowym drinku oraz mnóstwie prezentów wysłuchać mini-koncertu Agathy. Piosenkarka obchodziła w tym dniu swoje 30-te urodziny, dlatego postanowiliśmy zrobić jej niespodziankę i obdarować ją naszymi kosmetykami.

2014-09-10

In Cosmetics 2014 - BANDI w Brazylii

In Cosmetics 2014 - BANDI w Brazylii

Brazylia to bez wątpienia kraj pięknych kobiet dbającyc, szczególnie o swoją urodę. Kult piękna i urody jest tu wyjątkowy, dlatego wysłaliśmy nasze technolożki na targi In Cosmetics do Sao Paulo, aby zgłębiły tajniki tutejszej pielęgnacji oraz znalazły inspirację do tworzenia nowych receptur kosmetycznych. Owocem tej egzotycznej podróży jest nawiązanie współpracy z producentami składników kosmetycznych, pochodzących ze słonecznych krain Ameryki Południowej.

2014-07-16

BANDI na COSMOPROF LAS VEGAS 2014

BANDI na COSMOPROF LAS VEGAS 2014

Kolejna odsłona Międzynarodowych targów kosmetycznych COSMOPROF odbyła się w dniach 13-15 lipca 2014 w LAS VEGAS. Tym razem wzięliśmy udział w misji gospodarczej, w ramach której odbyły się liczne spotkania biznesowe oraz ciekawe seminaria dotyczące specyfikacji rynku amerykańskiego. Prawie 1000 wystawców z 40 krajów, w tym również my prezentowaliśmy swoje produkty ponad 27 tysiącom odwiedzającym. Z dumą możemy Was poinformować, że spełniamy wszystkie normy FDA (Food and Drag Administration), które gwarantują nam możliwość importowania naszych produktów również na rynek amerykański.

2014-06-20

Dubaj BeautyWorld Middle East 2014

Dubaj BeautyWorld Middle East 2014

 Pod koniec maja w Dubaju odbyły się targi BeautyWorld Middle East. To jedno z najciekawszych i największych wydarzeń kosmetycznych na Bliskim Wschodzie, które co roku przyciąga gości nie tylko ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, ale także z Arabii Saudyjskiej, Kuwejtu, Kataru i wielu innych krajów. Wśród 1000 wystawców nie zabrakło również naszej firmy. Największe zainteresowanie wzbudził zabieg wybielający i linia do pielęgnacji domowej C-WHITE.

2014-04-07

Cosmoprof Worldwide Bologna 2014

Cosmoprof Worldwide Bologna 2014

W dniach 4-7 kwietnia 2014 r. wzięliśmy udział w międzynarodowych targach kosmetycznych COSMOPROF Worldwide Bologna 2014 - najważniejszej międzynarodowej imprezy branży kosmetycznej. Swoje oferty zaprezentowało aż 2450 wystawców z 69 krajów, a targi odwiedziło ponad 200 tysięcy osób z całego świata. Oryginalna aranżacja naszego stoiska oraz profesjonalna obsługa wzbudzała zainteresowanie licznych odwiedzających, co zaowocowało nawiązaniem wielu kontaktów międzynarodowych. Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska i serdecznie zapraszamy do współpracy! 

2014-04-06

29. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & SPA

29. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & SPA

29. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & SPA w Krakowie odbył się w dniach 5-6 kwietnia w Nowohuckim Centrum Kultury. Wśród ponad setki wystawców nie mogło zabraknąć naszej firmy. Na targach swoją premierę miała długo wyczekiwana, ale starannie dopracowana nowa seria wybielająco – przeciwzmarszczkowa C-WHITE oparta na witaminie C i arbutynie. Zastosowana w nowych preparatach innowacyjna tłuszczowa forma witaminy C doskonale przenika w głąb skóry, gdzie przekształca się w czysty kwas akorbinowy. Jej wyjątkowo łagodna forma nie podrażnia skóry, więc produkty mogą być stosowane nawet przez osoby o bardzo wrażliwej skórze, nie tolerującej witaminy C w formie kwasowej. Wszystkim odwiedzającym bardzo dziękujemy za przybycie i zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas kolejnej edycji.

2014-03-10

17. Międzynarodowe Targi Kosmetyczne BEAUTY FORUM

17. Międzynarodowe Targi Kosmetyczne BEAUTY FORUM

W dniach 8-9 marca w hali MT Polska w Warszawie odbyły się już 17 targi Beauty Forum. To jedno z najważniejszych wydarzeń targowych dla profesjonalistów z branży kosmetycznej organizowane w Polsce, na których i tym razem nie mogło nas zabraknąć. W tym roku stoisko utrzymane było w tonacji bieli, która nawiązywała do naszej nowej linii wybielającej C-WHITE. Nowa seria będzie składała się z 6 produktów profesjonalnych oraz 5 produktów do pielęgnacji domowej. Aby zaspokoić ciekawość odwiedzających na stoisku można było już zapoznać się z materiałami reklamującymi nowe produkty a także je wypróbować dzięki przygotowanym testerom. Każdy zainteresowany mógł sprawdzić konsystencję i zapach, a także porozmawiać z naszym kosmetologiem na temat ich działania. Wszystkim odwiedzającym nasze stoisko bardzo dziękujemy za przybycie oraz miłą atmosferę. 

2014-03-09

Dzień Kobiet w Mazurskim SPA

Dzień Kobiet w Mazurskim SPA

 We wnętrzach silnie inspirowanych warmińsko-mazurską architektoniczną tradycją odbył się „Dzień Kobiet w Mazurskim SPA”, gdzie Bandi Cosmetics i Zalesie Mazury Active SPA połączyły swoje siły organizując kilkugodzinne warsztaty kosmetyczne dla uczestników,  wśród których były oczywiście głównie Panie. Specjalistki z firmy Bandi Cosmetics w bardzo interesujący sposób przybliżyły Paniom tajniki pielęgnacji ciała obalając przy tym kilka mitów. Wybrane spośród uczestniczek modelki miały możliwość zrelaksowania się podczas zabiegów. Wśród wszystkich uczestniczek rozlosowane zostały ekskluzywne zestawy kosmetyków BANDI.
Położony w sercu Warmii i Mazur ośrodek znajduje się w czystej, ekologicznej strefie nad jeziorem w lesie sosnowo-świerkowym. Żurawina, mleko, czekolada, kawa, jaśmin, igliwie, zioła, kwiaty, suszone owoce, miód, rumianek, kiełki pszenicy – to tylko drobna część dobrodziejstw wykorzystywanych w codziennym dniu tego mazurskiego SPA. 

2014-03-01

Nocna kuracja

Nocna kuracja

Nocna kuracja Hydro Care zawiera kwas hialuronowy, mukopolisacharydy i ogórecznik lekarski. Preparat pomaga odbudować naturalny płaszcz hydrolipidowy skóry i zapewnia utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia. Likwiduje uczucie ściągnięcia, łuszczenie się skóry, przywraca jej prawidłowe napięcie i elastyczność, hamuje przyspieszone starzenie i eliminuje drobne zmarszczki.

2014-01-05

Make-up express

Make-up express

Serum, które łączy w sobie cechy kremu, wypełniacza zma, ma lekkąbeztłuszczową konsystencję oraz przyjemny zapach. Produkt skutecznie redukuje i wygładza zmarszczki, stymuluje produkcję kolagenu oraz posiada właściwości liftingujące. Nawilża i chroni skórę przed utratą wody i niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi.

2013-12-27

BANDI - lubię to!

BANDI - lubię to!

Kosmetyki Bandi mają już ponad 15 tysięcy fanów na Facebooku. To zdecydowanie bardzo wysoki wynik wśród profesjonalnych produktów do pielęgnacji twarzy i ciała. Marka zachęca do odwiedzania strony. Wystarczy dołączyć do grona fanów na www.facebook.com/BANDIcosmetics i poinformować o tym firmę, by otrzymać niespodziankę. 

2013-11-09

28. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE&SPA

28. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE&SPA

 

W dniach 9-10.11.2013 roku odbył się 28. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE&SPA. Tym razem nasze stoisko było zaprojektowane z myślą o ekskluzywnej linii kosmetyków Gold Philosophy. Prezentowaliśmy państwu nasz najnowszy preparat- Stymulator wzrostu rzęs i brwi. Serdecznie dziękujemy wszystkim zainteresowanym, którzy odwiedzili nasze stoisko.

2013-10-11

KONFERENCJA "Poznaj tajemnice BANDI"

KONFERENCJA

 

"Poznaj tajemnice BANDI" - pod takim hasłem dnia 11 października w naszej nowej siedzibie w Czosnowie przy ul. Warszawskiej 7 odbyła się konferencja prasowa, na którą zaproszeni byli dziennikarze, blogerzy i zaprzyjaźnione z nami kosmetyczki. Nie zabrakło również gwiazd i celebrytów, którzy swoją osobą, uświetnili spotkanie. Tego dnia otworzyliśmy drzwi fabryki i zdradziliśmy kilka tajemnic nie tylko produkcyjnych, ale też technologicznych. Goście mogli od podstaw stworzyć własny produkt. Wybierano zapachy, opakowania i konsystencję kremów. Pracownicy firmy z chęcią i zaangażowaniem udzielali odpowiedzi na nurtujące zwiedzających pytania. Konferencja prasowa jest początkiem kampanii reklamowej promującej Stymulator wzrostu rzęs i brwi.

2013-09-28

16. Międzynarodowe Targi Kosmetyczne BEAUTY FORUM

16. Międzynarodowe Targi Kosmetyczne BEAUTY FORUM

W dniach 28-29 września w Warszawie odbyły się 16. Międzynarodowe Targi Kosmetyczne organizowane przez Beauty Forum, na których nie mogło nas zabraknąć. Nasze stoisko cieszyło się wielkim zainteresowaniem nie tylko z uwagi na udzielane porady kosmetyczne, ale również prezentowane profesjonalne zabiegi. Naszą nowością, przedstawianą na Targach był Stymulator wzrostu rzęs i brwi, który dzięki swojej innowacyjnej recepturze wzmacnia, odżywia i odbudowuje rzęsy i brwi, nadając im nowego blasku. Wszystkim odwiedzającym dziękujemy za przybycie i zainteresowanie naszym stoiskiem.

 

2013-09-18

BANDI na targach Intercharm Kijów 2013

BANDI na targach Intercharm Kijów 2013

Po raz kolejny wzięliśmy udział w targach Intercharm odbywających się w Kijowie. Intercharm Kijów to największe targi kosmetyczne na Ukrainie, przyciągają one ponad 50 tys. zwiedzających z 36 krajów. Nasze kosmetyki na rynku ukraińskim są obecne od ponad dwóch lat i przez ten czas zdobyły sobie rzeszę zadowolonych odbiorców zarówno wśród profesjonalistów jak i detalistów. Podczas targów kosmetyczki i kosmetolodzy mogli zapoznać się z naszymi nowymi produktami, a zainteresowane osoby uczestniczyły w zorganizowanych przez nas warsztatach szkoleniowych.

2013-08-25

5 urodziny sklepu internetowego BANDI

5 urodziny sklepu internetowego BANDI

 

Obchodziliśmy 5 urodziny sklepu bandi.pl! Z tej okazji postanowiliśmy zrobić naszym Klientom niespodziankę. Specjalnie na tę okoliczność wyprodukowaliśmy niedostępną w regularnej sprzedaży nawilżającą maseczkę (w limitowanej liczbie 555 sztuk). Prezent był dodawany do zamówień złożonych w sklepie (niezależnie od ich wartości) w dniach 23-25 sierpnia 2013 r. Dziękujemy, że jesteście z nami!

2013-06-17

BANDI Cosmetics na Targach BeautyEurasia w Stambule

BANDI Cosmetics na Targach BeautyEurasia w Stambule

 

W dniach 13-15 czerwca 2013 r. firma BANDI Cosmetics po raz pierwszy wzięła udział w Międzynarodowych Targach Kosmetyków i Środków Pielęgnacji BeautyEurasia w Stambule. Jest to najpoważniejsza impreza promocyjna branży kosmetycznej w regionie euro-azjatyckim. Byliśmy 1 z 6 polskich firm, które zaprezentowały swoje produkty kupcom nie tylko z Turcji, ale również z Afryki Północnej, Azji Zachodniej i Europy Wschodniej. Targi odwiedziło ponad 25 tysięcy zwiedzających z ponad 100 krajów. Nasze stoisko cieszyło się wielkim zainteresowaniem zarówno potencjalnych dystrybutorów jak również zwiedzających. Nawiązane kontakty zapowiadają intensywny rozwój eksportu produktów marki BANDI na nowe rynki zagraniczne.

2013-05-27

Polskie kosmetyki w portugalskich gabinetach

Polskie kosmetyki w portugalskich gabinetach

 

Na północy Portugalii, w malowniczym Porto odbyło się szkolenie produktowo-zabiegowe BANDI. W warsztatach uczestniczyły kosmetyczki zaproszone przez portugalskiego dystrybutora. Składające się z dwóch części szkolenie – produktowej i zabiegowej, prowadzone było przez doświadczonego szkoleniowca firmy. Było to jedno z kilkunastu zaplanowanych na najbliższe miesiące międzynarodowych szkoleń.

2013-05-12

BANDI na Kongresie i Targach LNE 2013

BANDI na Kongresie i Targach LNE 2013

 

W dniach 11-12 maja 2013 odbyła się kolejna edycja Kongresu i Targów LNE, na której nie mogło nas zabraknąć. Był to dla nas szczególny rodzaj imprezy, gdyż jako główny sponsor mieliśmy wiele okazji do spotkań z odwiedzającymi. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno wśród kupujących jak i osób obserwujących prezentowane zabiegi eksfoliacji chemicznej i antycellulitowe. Przygotowaliśmy również ciekawe pokazy przedstawiane na sali kongresowej i sali premierowych pokazów, podczas których frekwencja przekroczyła nasze oczekiwania. Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy na nasze stoisko podczas kolejnej edycji targów. Jesienią będziemy obecni na targach BEAUTY FORUM i tradycyjnie na Kongresie LNE. Do zobaczenia!

2013-03-29

COSMOPROF BOLONIA 2013

COSMOPROF BOLONIA 2013

Już po raz trzeci byliśmy wystawcą na międzynarodowych targach kosmetycznych  Cosmoprof w Bolonii we Włoszech Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego udziału w tym prestiżowym wydarzeniu. Cztery dni targów spędziliśmy bardzo intensywnie. Był to czas spotkań z naszymi międzynarodowymi partnerami, a także potencjalnymi nowymi kontrahentami.  Odbyliśmy wiele rozmów z włoskimi kosmetyczkami, które bardzo cenią nasze mieszaniny eksfoliujące. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także nasze zabiegi – przeprowadzaliśmy ich ponad 10 dziennie. Takie zainteresowanie pokazuje, że polskie kosmetyki są na najwyższym poziomie i w niczym nie odstają od światowych liderów w branży.

2012-05-15

BANDI na 25 Międzynarodowym Kongresie i Targach kosmetycznych LNE&spa w Krakowie

BANDI na 25 Międzynarodowym Kongresie i Targach kosmetycznych LNE&spa w Krakowie

 

12-13 maja uczestniczyliśmy w 25 edycji Targów kosmetycznych LNE&spa. W tych dniach na uczestników targów czekało wiele promocji, można było również poddać się zabiegowi eksfoliującemu kwasem pirogronowym, azelainowym i salicylowym nagrodzonemu statuetką BEAUTY PREMIUM 2012. Targi były również doskonałą okazją do zaprezentowania najnowszej linii marki BANDI EcoSkin Care- linii opartej na składnikach pochodzenia naturalnego, idealnej dla cer nadwrażliwych oraz atopowych. Dziękujemy wszystkim za wizytę na naszym stoisku.

2012-03-21

COSMOPROF 2012

COSMOPROF 2012

W dniach 9-12.03.2012 byliśmy w Bolonii na targach COSMOPROF. COSMOPROF to wydarzenie o zasięgu międzynarodowym, największe i najważniejsze w branży kosmetycznej . Co roku ilość wystawców jak i osób zwiedzających zwiększa się i bije rekordy popularności z lat ubiegłych. Tegoroczna, 45 edycja targów przyciągnęła 2 320 wystawców oraz 175 703 zwiedzających z całego świata. Obok firm kosmetycznych swoją ofertę zaprezentowały również przedsiębiorstwa z branży fryzjersiej, opakowaniowej oraz urządzeniowej.

2012-02-29

Targi Salon Wiosna 2012- Warszawa

Targi Salon Wiosna 2012- Warszawa

25 i 26 lutego w hali Expo w Warszawie odbyły się już po raz 32 Targi Kosmetyczne SALON WIOSNA 2012! BANDI Cosmetics również brało udział w tym wydarzeniu! Jak zawsze podczas targów można było skorzystać z promocji przygotowanych specjalnie dla uczestników targów, zapoznać się z nowościami BANDI oraz poddać się zabiegowi pielęgnacyjnemu na twarz. W te dni każdy miał szansę oddać się w ręce naszych kosmetologów i poczuć na własnej skórze działanie naszego najnowszego zabiegu- Efekt Motyla-zabieg eksfoliujący kwasem pirogronowym, azelainowym i salicylowym nagrodzony statuetką BEAUTY PREMIUM 2012.

Dziękujemy wszystkim za wizytę na naszym stoisku.

2011-09-23

Targi Beauty Forum Warszawa 2011

Targi Beauty Forum Warszawa 2011

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas podczas targów Beauty Forum.
Na stoisku zaprezentowaliśmy zabieg "Cytrusowy Gaj" z elementami drenażu limfatycznego i masażem bańką chińską, a także zabieg eksfoliacji kwasem migdałowym. Targi były również okazją do wspólnego świętowania 25 lecia marki BANDI! Z tej okazji wszystkich owiedzajacych zaprosiliśmy na tort urodzinowy i lampkę szampana.

2011-05-18

23 Kongres Kosmetyczny LNE & SPA w Krakowie

 

Miło nam poinformować, że firma BANDI Cosmetics wzięła udział w 23 Kongresie Kosmetycznym LNE & SPA w dniach 14-15 maja w Krakowie. Na naszym stoisku czekało wiele niespodzianek przygotowanych dla odwiedzających, m.in. wyjątkowe promocje, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Prezentowaliśmy Zabieg "Cytrusowy Gaj" z elementami drenażu limfatycznego i masażem bańką chińską, a także zabieg eksfoliacji kwasem migdałowym. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas w tych dniach, a także tym, którzy wzięli udział w pokazie Zabiegu Antycellulitowego „Cytrusowy Gaj” (I miejsce w prestiżowym konkursie BEAUTY PREMIUM 2011) w sali pokazów premierowych.

2011-03-25

COSMOPROF 2011

COSMOPROF 2011

Niezmiernie miło nam poinformować, że w tym roku firma BANDI Cosmetics zaprezentowała swoją ofertę na międzynarodowych targach COSMOPROF 2011 w Bolonii. COSMOPROF to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych o zasięgu międzynarodowym. To idealne miejsce do spotkań biznesowych pomiędzy producentami a dystrybutorami.

2011-01-22

BANDI w wiosennej odsłonie

BANDI w wiosennej odsłonie

W środę 19 stycznia 2011 w scenerii teatru Kamienica firma BANDI zaprezentowała wiosenne nowości.

Na spotkaniu zatytułowanym „Ciało w wiosennej odsłonie” firma przedstawiła kompleksowy program, który umożliwia wszechstronną pielęgnację ciała: w gabinecie, w zaciszu domowym, a także podczas ćwiczeń w fitness klubie. Prezentację nowości poprzedził wykład kosmetologa I. Kiragi pt „Cellulit – defekt, skłonność czy uroda”, w którym przekonywano gości, że z cellulitem można i warto walczyć.
A do tej walki BANDI proponuje autorski zabieg wyszczuplająco – modelujący „Cytrusowy Gaj” z zastosowaniem manualnego drenażu limfatycznego i masażu bańkami chińskimi.  Połączenie metod fizykalnych z szerokim wachlarzem składników aktywnych, takich jak Centelia Asiatica, guarana, algi, ekstrakty z owoców cytrusowych zapewniają wysoką skuteczność zabiegu.
Do codziennej pielęgnacji BANDI poleca kompleksową linię Body Care pozwalającą na pielęgnację wszystkich partii ciała. Nowa linia obejmuje: Ryżowy Peeling do Ciała, Wyszczuplający Balsam Antycellulitowy, Regenerujący Krem z perłą, Opalizujący Bronzer oraz Migdałowy Krem do Stóp i Aksamitny krem do Rąk.
W wiosennej ofercie BANDI znalazły się także nowatorskie kosmetyki marki Runberry. Innowacyjne formuły Runberry przyspieszają naturalny proces spalania tkanki tłuszczowej podczas ćwiczeń, wyraźnie podnosząc ich efektywność. Od stycznia 2011 ta unikatowa na polskim i światowym rynku marka należy do firmy BANDI Cosmetics.

2010-12-15

DARMOWA DOSTAWA i AKCJA CHARYTATYWNA

 

Dostajemy od Was wiele e-maili z informacją, że nie każdy zdążył skorzystać z Dnia Darmowej Dostawy. Dlatego też w prezencie świątecznym ponawiamy Akcję Darmowej Dostawy* dnia 17 grudnia 2010 (piątek)! W tym dniu zakupione kosmetyki wyślemy do Was na nasz koszt niezależnie od wartości zamówienia.

BANDI Cosmetics Sp. z o.o. regularnie wspiera organizacje pożytku publicznego. W tym roku przed nadchodzącymi Świętami postanowiliśmy wesprzeć Dom Dziecka mieszczący się w Warszawie przy ul. Bolesława Śmiałego 37 kwotą 5 000 zł. Odwiedziliśmy dzieci z tego Domu Dziecka, wiemy, że potrzebują wsparcia i mamy pewność, że przekazane im środki zostaną dobrze wykorzystane.

Zapraszamy Was do przyłączenia się do tej akcji. Za każdy produkt kupiony w naszym sklepie internetowym www.sklep.bandi.pl w dniu 17 grudnia 2010 roku przekażemy dodatkowo 1zł na konto wspomnianego Domu Dziecka. Jeżeli jesteś naszym fanem na Facebooku przekażemy jeszcze więcej! Przy składaniu zamówienia wpisz w uwagach „fan facebook”, a za każdy zakupiony przez Ciebie produkt przekażemy 2 zł na konto Domu Dziecka.

*Darmowa wysyłka dotyczy zamówień krajowych (zarówno kurierskich jak i za pośrednictwem Poczty Polskiej), od kosztów zamówień zagranicznych odejmujemy koszt wysyłki krajowej (czyli 12 zł lub 20 zł)

2010-10-19

Krem matujący SPF 18 z linii Young Care - nowa receptura!

Krem matujący SPF 18 z linii Young Care - nowa receptura!

Mamy przyjemność poinformować, że Krem matujący SPF 18 z linii Young Care posiada nową, ulepszoną recepturę. To dzięki Państwa opiniom mogliśmy udoskonalić ten kosmetyk. Dziękujemy za wszelkie uwagi i liczymy, że teraz preparat ten będzie spełniał Państwa oczekiwania jeszcze lepiej.

2010-07-30

Urodzinowa oferta sklepu internetowego BANDI!

Urodzinowa oferta sklepu internetowego BANDI!

Minęły już 2 lata od kiedy spłynęło do nas pierwsze elektroniczne zamówienie. Szybko okazało się, że ta forma znalazła wielu zwolenników. Serdecznie dziękujemy za okazane nam zaufanie. Dziś możemy śmiało powiedzieć, że przerodziło się ono w sukces tego przedsięwzięcia. Jednocześnie firmowy sklep internetowy stał się czymś więcej niż tylko miejscem zakupu i wydania produktów. Elektroniczna przestrzeń stała się też miejscem obustronnej wymiany ważnych i cennych informacji.


Chcemy 2-lecie istnienia sklepu internetowego uczcić z Wami w wyjątkowy sposób. Każdy kto dnia 10 sierpnia 2010 zakupi produkty w naszym sklepie internetowym ma możliwość odebrać jedną z nagród (zobacz nagrody na zdjęciu obok).

Jakie warunki należy spełnić?

Kup produkty w naszym sklepie internetowym.

Przy zakupie za określoną kwotę otrzymasz następującą nagrodę:

Od 150 zł – Bransoletka

Od 200 zł – Naszyjnik

Od 500 zł – Zestaw filiżanek

Zapraszamy do skorzystania z urodzinowej oferty!

Wejdź do sklepu

2010-07-21

LAUREACI WIELKIEGO WAKACYJNEGO KONKURSU!

 

Zadaniem konkursowym było dokończenie zdania: Wybrałam pielęgnację kosmetykami BANDI, gdyż...

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Nadesłaliście tak dużo ciekawych odpowiedzi, że jury miało problem z wyborem zwycięzców. Postanowiliśmy przyznać dwie dodatkowe nagrody - wyróżnienia.


Miło nam poinformować, że I miejsce – wycieczkę dla dwóch osób do EGIPTU wygrała Katarzyna Sz. z Warszawy!

Wybrałam pielęgnację kosmetykami BANDI, gdyż są to najlepsze kosmetyki na rynku. Używam kosmetyków z różnych serii Bandi i uważam, że wszystkie są doskonałe. Moja cera po użyciu kosmetyków Bandi jest jedwabiście gładka, miękka, promienna i po prostu cudowna. Dzięki tym kosmetykom czuję się wyjątkowa i piękna. Ludzie pytają mnie jakich kosmetyków stosuję, że tak wspaniale wyglądam. Nie zamieniłabym kosmetyków Bandi na żadne inne, bo dzięki nim stałam się piękna i pewna siebie. Pierwszy raz spotkałam się z kosmetykami, które są tak skuteczne a zarazem tak delikatne i cudowne w użyciu. Dzięki szerokiej gamie produktów Bandi jestem pewna, że będę ich używała tak długo jak tylko będą dostępne, ponieważ są odpowiednio przystosowane do skóry każdego rodzaju i w każdym wieku. Znalazłam wspaniałe kosmetyki i nigdy z nich nie zrezygnuję!!!


Wyróżnienie- zestaw kosmetyków i zaproszenie na zabieg pielęgnacyjny do Instytutu Urody BANDI otrzymują:

Anna Sz. z Warszawy otrzymuje wyróżnienie za trafność porównań i wydobycie silnych stron firmy BANDI w krótkiej treści „IDEAŁ”.

Wybrałam pielęgnację kosmetykami BANDI, gdyż każdy kosmetyk to prawdziwy IDEAŁ: I - innowacyjne receptury, D - doskonała jakość, E - eleganckie opakowania, A - antyalergiczne składniki, Ł - łagodny i skuteczny

Agnieszka K. z Grodziska Mazowieckiego otrzymuje wyróżnienie za twórcze spojrzenie i rytmiczne brzmienie.

Wybrałam pielęgnację kosmetykami BANDI, gdyż Skarb mojej urody chcę twórczo wspomagać, dbać o nią codziennie, jej pięknu pomagać. Kosmetyki BANDI świetnie to spełniają, wszystko co najlepsze urodzie mej dają. Rodem - z internetu, klasą - z wyżyn świata, uznaniem - z ust wielu, liderem - przez lata ! Sprawdzone, wydajne - radości moc dają, wonne i skuteczne - wszyscy je kochają !


Zestaw kosmetyków pielęgnacyjnych z serii DELICATE CARE otrzymują:

Elżbieta Ś. z Łasku

Wybrałam pielęgnację kosmetykami BANDI, gdyż BANDI czyni skórę gładką, Czuję się niemal dzierlatką. Choć na karku lat 30, Nastolatków wzrok mnie pieści. Piękna skóra lat ujmuje, dzięki BANDI to zyskuję!

Małgorzata G. z Wąbrzeźna

Wybrałam pielęgnację kosmetykami BANDI, gdyż tylko BANDI sprawia, że moja skóra nie starzeje się i czuje się zawsze piękna i młoda bez względu na to jak jest pogoda !!!

Barbara O. z Olsztyna

Wybrałam pielęgnację kosmetykami BANDI, gdyż po latach eksperymentów z kosmetykami wreszcie znalazłam produkty, które doskonale pielęgnują moją cerę i sprawiają, że czuje się zadbana i piękna.

Małgorzata R. z Sosnowca

Wybrałam pielęgnację kosmetykami BANDI, gdyż cenię jakość odpowiednią do ceny, lubię funkcjonalne i estetyczne opakowania, wspieram polskie produkty.

Iwona K. z Warszawy

Wybrałam pielęgnację kosmetykami BANDI, gdyż są kosmetykami polskimi o bardzo dobrej jakości i jednocześnie korzystnej cenie a co najważniejsze: nie uczulają mojej bardzo wrażliwej skóry!

Aleksandra N. z Wolsztyna

Wybrałam pielęgnację kosmetykami BANDI, gdyż ich jakość i skuteczność nie mają sobie równych!

Halina Ś. z Sanoka

Wybrałam pielęgnację kosmetykami BANDI, gdyż są naturalne,nieuczulające i mają przepiękną nutę zapachową a po każdym spotkaniu z kosmetykiem czuję jak skóra staje się promienna i gładka.

Karolina Sz. z Gdyni

Wybrałam pielęgnację kosmetykami BANDI, gdyż okazały się jedynymi kosmetykami, które pomogły mi w osiągnięciu zdrowej, czystej i promiennej cery. :-) Polecam wszystkim koleżankom bo mam zaufanie do marki BANDI.

Anna O. z Białegostoku

Wybrałam pielęgnację kosmetykami BANDI, gdyż harmonijnie i troskliwie zajmują się moją skórą czyniąc ją idealnie zadbaną.

Agnieszka K. z Pruszkowa

Wybrałam pielęgnację kosmetykami BANDI, gdyż to nie szata zdobi człowieka, lecz piękna skóra.

Magda K. z Grodziska Mazowieckiego

Wybrałam pielęgnację kosmetykami BANDI, gdyż to ocean możliwości dla naszej skóry!!!

Marta K. z Torunia

Wybrałam pielęgnację kosmetykami BANDI, gdyż to gwarancja pięknej skóry.

Anna G. z Knurowa

Wybrałam pielęgnację kosmetykami BANDI, gdyż kosmetyki tej marki dają mi poczucie, iż zapewniam mojej skórze właściwe składniki odżywcze, mają ciekawy, przyjemny zapach oraz dają mi możliwość zaznania odrobiny luksusu w domowy zaciszu. Dzięki unikatowej recepturze moja skóra wygląda promiennie każdego dnia, a ja czuję się dzięki temu znacznie lepiej. Wiem, że specjaliści marki BANDI wiedzą jak zadbać o moją skórę i zapewnić jej to co najlepsze, dzięki czemu ja mogę skupić się już tylko na pielęgnowaniu pogody ducha każdego dnia. Dziękuję Wam za to!

Aleksandra A. z Katowic

Wybrałam pielęgnację kosmetykami BANDI, gdyż są naprawdę rewelacyjne. Jako farmaceuta polecam je wszystkim moim koleżankom wspólnie ze mną pracującym w Anglii i wiele z nich jest także bardzo zadowolonych z serii kosmetyków BANDI.

Mirosława Z. z Białegostoku

Wybrałam pielęgnację kosmetykami BANDI, gdyż czy to słońce, czy to deszcz z Bandi twoja cera wygląda zawsze tak jak chcesz; mała cena, duża moc a ty śpisz spokojnie całą noc.

Katarzyna W. z Warszawy

Wybrałam pielęgnację kosmetykami BANDI, gdyż to najlepsze Polskie kosmetyki!

Marta M. z Koszalina

Wybrałam pielęgnację kosmetykami BANDI, gdyż to najlepsze kosmetyki jakich dotąd używałam, nawet najdroższe marki nie dorastają im do pięt.

Emilia W. z Brzezin

Wybrałam pielęgnację kosmetykami BANDI, gdyż jest to firma godna zaufania, a preparaty kosmetyczne bardzo dobrze się wchłaniają w skórę i nie podrażniają jej - moje klientki są zachwycone tymi kosmetykami, a ja po prostu je im polecam. Świetne połączenie pracy z luksusem.

Beata Ch. z Brodnicy

Wybrałam pielęgnację kosmetykami BANDI, gdyż marka ta to profesjonalne połączenie sił natury za niewielką cenę.

Justyna P. z Poznania

Wybrałam pielęgnację kosmetykami BANDI, gdyż cenię jakość odpowiednią do ceny, lubię funkcjonalne i estetyczne opakowania, wspieram polskie produkty.

Alina A. z Gdańska

Wybrałam pielęgnację kosmetykami BANDI, gdyż BANDI to kosmetyki profesjonalne, skuteczne i w dobrej cenie.

Joanna O. z Suwałk

Wybrałam pielęgnację kosmetykami BANDI, gdyż zauroczyły mnie swoją delikatną konsystencją, fantastycznym zapachem,przystępną ceną i co najważniejsze pozytywnym działaniem. Dwa lata temu urodziłam córeczkę, miałam bardzo duży problem z cerą, kosmetyczka poleciła mi krem firmy BANDI, byłam zachwycona, od dwóch lat nie rozstaje się z kosmetykami tej firmy.

Marta R. z Polanowa

Wybrałam pielęgnację kosmetykami BANDI, gdyż dzięki nim mam cerę o jakiej marzyłam! Piękną i zdrową!

Wojciech Z. z Kielc

Wybrałam pielęgnację kosmetykami BANDI, gdyż chcę czuć się piękna i korzystać z tego co najlepsze. W dodatku na koszt męża xD.

Marta S. z Warszawy

Wybrałam pielęgnację kosmetykami BANDI, ponieważ polecono mi je jako idealne dla zabieganej mamy trójki dzieci, która nie może sobie czasowo pozwolić na długie wizyty w gabinetach kosmetycznych.

Małgorzata R. z Murowanej Gośliny

Wybrałam pielęgnację kosmetykami BANDI, gdyż znam je dobrze i mam do nich zaufanie.

Izabela B. ze Skierniewic

Wybrałam pielęgnację kosmetykami BANDI, gdyż mam wspaniałą kosmetyczkę, która doradziła mi ich stosowanie. Dzięki kosmetykom BANDI moja cera jest piękna.

Anna K. z Zielonej Góry

Wybrałam pielęgnację kosmetykami BANDI, gdyż moja skóra uwielbia Bandi.

Barbara K. z Lubaczowa

Wybrałam pielęgnację kosmetykami BANDI, gdyż są to pierwsze kosmetyki, które naprawdę działają.

Ewa S. z Będzina

Wybrałam pielęgnację kosmetykami BANDI, gdyż są najlepsze dla mojej skóry. Czuję się po nich bardzo dobrze jak po wyjściu od kosmetyczki. Polecam wszystkim.

Aleksandra M. z Brzegu

Wybrałam pielęgnację kosmetykami BANDI, gdyż oznaczają Blask Aksamitność Nawilżenie Delikatność Ideał dla mojej skóry!

Urszula E. z Białegostoku

Wybrałam pielęgnację kosmetykami BANDI, gdyż namówiła mnie do tego przyjaciółka. Teraz jestem jej bardzo wdzięczna, ponieważ moja skóra całkowicie zmieniła wygląd, jest promienna, nawilżona. Pielęgnacja ma dla mnie bardzo duże znaczenie, a kosmetyki BANDI bardzo pomagają mi uzyskać wymarzony efekt. Nie mówię już o przemiłym, rozbudzającym zmysły i przywołującym wakacyjne wspomnienia zapachu. Kosmetyki BANDI pozwalają mi codziennie odkrywać moje piękno, a jak wiadomo kobieta, która sama czuje się piękna, jest dwa razy piękniejsza w oczach innych.

Anna P. z Lublina

Wybrałam pielęgnację kosmetykami BANDI, gdyż są to bardzo dobre kosmetyki, cera po nich jest promienna, doskonale nawilżona i gładka. Kosmetyki mają przyjemny zapach i doskonałą konsystencję oraz nie powodują podrażnień. Świetnie się wchłaniają, Znakomicie nawilżają skórę - efekty widać już po kilku użyciach. Rano buzia jest świeża i wypoczęta i gładziutka. Są to pierwsze kosmetyki, które spełniły, a właściwie przekroczyły moje oczekiwania. Gorąco polecam.

Katarzyna N. z Nowej Soli

Wybrałam pielęgnację kosmetykami BANDI, gdyż moja skóra je kocha :)

Lidia S. z Kleczewa

Wybrałam pielęgnację kosmetykami BANDI, gdyż skórę twarzy i całe ciało codziennie pielęgnuję w kosmetyki BANDI najchętniej inwestuję. Wszystkim kobietom polecam w pełni taką pielęgnację - chcesz wyglądać kwitnąco? - Rozpocznij z BANDI akcję!

Magdalena K. z Mińska Mazowieckiego

Wybrałam pielęgnację kosmetykami BANDI, gdyż odpowiadają one indywidualnym potrzebom mojej wymagającej skóry. Przy wyborze kosmetyków stawiam przede wszystkim na naturalność i wierzę, że to właśnie inspiracji czerpanej z mądrości natury, produkty BANDI zawdzięczają swoją wysoką efektywność.

Agata B. z Sulejówka

Wybrałam pielęgnację kosmetykami BANDI, gdyż one naprawdę działają!!! Stosując je na moich klientkach mam pewność, że będą zadowolone i wiem że z przyjemnością zapiszą się na następny zabieg. Cieszę się, że polska firma produkuje świetne kosmetyki nieodbiegające jakością od zachodnich. Jestem z Was dumna:)

Magdalena M. ze Świdnicy

Wybrałam pielęgnację kosmetykami BANDI, gdyż każdego dnia z samego rana,kiedy wstaje niewyspana, kremik Bandi mnie ratuje, z oka cienie likwiduje, twarzy też dodaje blasku, stąd też godne są poklasku!

Mirosław G. z Osiek

Wybrałem pielęgnację kosmetykami BANDI, gdyż 3 x k: każdy klimat, każda cera, w każdy wiek.

Beata T. z Mławy

Wybrałam pielęgnację kosmetykami BANDI, gdyż BANDI to uczucie Milandii, Zapach i Działanie tych kosmetyków przenosi w świat luksusowych butików, dają na duchu, rozkoszy i relaksu, na twarzy spokoju i blasku. A cena i opakowania są godne przywiązania.


2010-07-09

Qltowy Zabieg 2010

Qltowy Zabieg 2010

Niezmiernie miło nam poinformować, że nasz firmowy zabieg „Japońska Wiśnia” został ponownie wyróżniony tym razem nagrodą Qltowy Zabieg 2010. Uroczyste odebranie nagrody odbyło się 29 czerwca 2010 w warszawskiej restauracji Villa Foksal. 

2010-05-31

21 Kongres Kosmetyczny LNE & SPA w Krakowie

21 Kongres Kosmetyczny LNE & SPA w Krakowie

Miło nam zakomunikować, że firma BANDI Cosmetics wzięła udział w 21 Kongresie Kosmetycznym LNE & SPA w dniach 15-16 maja organizowanym w Krakowie. Na swoim stoisku zaprezentowaliśmy naszą całą ofertę gdzie zainteresowane osoby mogły oddać się zabiegom firmowym BANDI. Tematem wiodącym był zabieg Japońska Wiśnia, który niedawno został nagrodzony I miejscem w prestiżowym konkursie BEAUTY PREMIUM 2010 w kategorii kosmetyki Wellness i SPA.

2010-03-01

Reklama BANDI 2010

Reklama BANDI 2010

2010-01-08

Nowa pompka w produkcie Balsam do Ciała Hydro Care

Nowa pompka w produkcie Balsam do Ciała Hydro Care

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że od początku 2010 Nawilżający Balsam do Ciała HYDRO CARE dostępny jest z nową pompką do dozowania. Dzięki nowej pompce aplikacja produkt na skórę jest łatwiejsza a ilość wydozownej masy odpowiednia. Zmiany w opakowaniu zostały wprowadzone dzięki uwagom naszych Klientów, za które serdecznie dziękujemy.

2009-11-16

MIEDZYNARODOWY KONGRES KOSMETYCZNY LNE & SPA W KRAKOWIE

 

Firma BANDI wzięła udział w jubileuszowej edycji Międzynarodowego Kongresu Kosmetycznego LNE & Spa, który odbył się 7-8 listopada 2009 r. w Krakowie.
Osoby odwiedzające nasze stoisko mogły zapoznać się z pełnym asortymentem naszych produktów oraz skorzystać z porad kosmetologa firmy BANDI.  
W trakcie targów przygotowaliśmy prezentację zabiegu eksfoliacji kwasem migdałowym + PHA w połączeniu z wybranym zabiegiem pielęgnacyjnym.

2009-10-15

Targi SALON JESIEŃ 2009

Targi SALON JESIEŃ 2009


W dniach 10-11 października 2009 odbyły się targi SALON JESIEŃ 2009, na których jednym
z wystawców była firma BANDI Cosmetics. Dla odwiedzających nasze stoisko przygotowaliśmy ciekawe prezentacje najnowszych produktów oraz zabiegów. Uczestnicy mogli zapoznać się z pełną gamą naszych produktów.
W trakcie targów kosmetyczki z INSTYTUTU URODY BANDI przeprowadziły prezentacje następujących zabiegów:
•    zabieg eksfoliujący kwasem migdałowym + PHA w połączeniu z wybranym zabiegiem pielęgnacyjnym
•    zabieg relaksujący na ciało „Japońska wiśnia” z masażem gorącymi kamieniami

2009-05-22

REKOMENDACJA MIESIĘCZNIKA URODA DLA SALONU FIRMOWEGO BANDI

REKOMENDACJA MIESIĘCZNIKA URODA DLA SALONU FIRMOWEGO BANDI

Pierwszy w Polsce Instytut Urody BANDI (Warszawa, ul. Bruna 9 lok 1) został zauważony przez miesięcznik Uroda Beauty Expert i wyróżniony za profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług. 

2009-03-21

OTWARCIE INSTYTUTU URODY BANDI

OTWARCIE INSTYTUTU URODY BANDI

Szanowni Państwo!

Informujemy, że pierwszy w Polsce INSTYTUT URODY BANDI został otwarty. Serdecznie zapraszamy na ul. Bruna 9 lok.1

2008-07-04

SKLEP INTERNETOWY

 

Serdecznie zapraszamy na zakupy do sklepu internetowego BANDI

2008-05-28

Śniadanie prasowe

Śniadanie prasowe

16 maja odbyła się w Warszawie konferencja prasowa dla dziennikarek działów urody z poczytnych czasopism kobiecych.

Tematem spotkania był „Trądzik różowaty – Tajemniczy rumień…”, który został przyjęty z dużym zainteresowaniem.

2007-10-17

HIT SALONU 2007 dla linii Gold Jubilee

HIT SALONU 2007 dla linii Gold Jubilee

Cieszymy się, że stworzyliśmy produkt, który sprostał bardzo wysokim oczekiwaniom profesjonalistów. Dziękujemy wszystkim, który oddali głos na Gold Jubilee.

2006-10-24

20 lat BANDI

20 lat BANDI

(fot. Magiczne sztuczki Pana Macieja Pola)

2006-10-23

(fot. Podziękowania dla Pani Bogdy; od lewej: Piotr Draniak, Bogda Draniak, Marian Draniak)

Dwudzieste urodziny świętowaliśmy w eleganckich i przytulnych wnętrzach restauracji Villa Foksal. Był to wieczór wspomnień, niezapomnianych wrażeń oraz magii. Jubileusz czarująco poprowadził (dosłownie i w przenośni) niesamowity iluzjonista Maciej Pol. Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele firm partnerskich, środowiska kosmetologicznego oraz dziennikarze.

 

 

 

Znajdź nas ...