Zaloguj się
EN PL SKLEP

Informacje o firmie

Bogda Draniak i Joanna Draniak-Kicińska
Bogda Draniak i Joanna Draniak-Kicińska

Już ponad 30 lat minęło od kiedy powstał pierwszy krem BANDI. Rozpoczęliśmy działalność w 1986 roku. Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną przez pasjonatkę kosmetologii Bogdę Draniak, a prowadzoną dziś przez jej córkę Joannę Draniak-Kicińską.

Historia BANDI sięga czasów, kiedy po każdy nowo wyprodukowany krem ustawiały się kolejki, polonezem rozwoziło się preparaty po sklepach kosmetycznych, zaufane kosmetyczki testowały najnowsze receptury, a cała rodzina składała popołudniami kartoniki :)

Od tamtego czasu wszystko się zmieniło, ale jedno pozostało w firmie bez zmian: zaraźliwa pasja oraz ogromne zamiłowanie całego zespołu do kosmetologii i tworzenia coraz skuteczniejszych receptur!

Osiągnięcie pozycji lidera na wymagającym rynku kosmetyków profesjonalnych było możliwe, w dużej mierze, dzięki ciągłemu zgłębianiu wiedzy z zakresu najnowszych osiągnięć naukowych, inwestowaniu w rozwój i technologię. Kosmetologia stale się zmienia, dlatego na bieżąco śledzimy światową literaturę i badania naukowe, współpracujemy z wieloma instytucjami naukowymi i ekspertami w dziedzinie medycyny i kosmetologii w kraju i za granicą. Dzięki temu wciąż wyprzedzamy i tworzymy trendy. Jesteśmy pierwszą firmą, która wprowadziła na rynek polski preparaty dotleniające (1993), z kwasem hialuronowym (1993), żele z milisferami (1995), kosmetyki z wyciągiem z zielonej herbaty (1995), peeling do manualnej mikrodermabrazji (2003), preparaty z kwasem migdałowym i polihydroksykwasami (2009), mieszaninę eksfoliującą z kwasem pirogronowym, salicylowym i azelainowym (2012), dermokosmetyki z retinolem i kwasem fitowym (2015), preparaty do zabiegów trychologicznych (2016), kosmeceutyki łączące kwasy z ektoiną (2017), a także ekoceutyki czyli proekologiczną, hypoalergiczną pielęgnację mikrobiomową wzmacniającą florę bakteryjną skóry (2018).

Dziś mamy w ofercie kilkadziesiąt produktów profesjonalnych, a także pełną gamę kosmetyków detalicznych. Nowoczesną fabrykę pracującą w systemie GMP, własny Dział Badań i Rozwoju, wysoce wykwalifikowany Zespół Szkoleniowy. Troszczymy się o środowisko (Certyfikat Zarządzania Środowiskiem ISO14001) i dokładamy wszelkich starań, aby prowadzić odpowiedzialny biznes.

Preparaty BANDI od momentu pomysłu do finalnego produktu powstają w siedzibie naszej firmy w Czosnowie k/Warszawy. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad ich jakością i bezpieczeństwem. Wszystkie produkty poddajemy szczegółowym badaniom, analizom i testom również w niezależnych laboratoriach badawczych. Priorytetem zawsze jest dla nas jakość, bezpieczeństwo i skuteczność.

W ponad trzydziestoletnim okresie naszej działalności zdobyliśmy wiele prestiżowych nagród i wyróżnień. Są one dla nas wyrazem uznania i zaufania do produktów BANDI. Serdecznie i gorąco za to dziękujemy!
Nasze preparaty - profesjonalne i detaliczne - kierujemy głównie do profesjonalnych salonów kosmetycznych. W ciągu wielu lat doskonale sprawdziły się one w roli solidnego narzędzia pracy w gabinetach kosmetycznych, jak również jako godne polecenia produkty do pielęgnacji domowej, zaskarbiając sobie wdzięczność wielu klientów.
Dlatego mamy nadzieję, że bieżąca oferta BANDI spotka się z Państwa zainteresowaniem i pozwoli kontynuować naszą owocną współpracę.
 

 

Wersja do druku

Znajdź nas ...