Zaloguj się
EN PL SKLEP

Gdzie kupić?


Lista sklepów internetowych

Znaleziono: 5

Gabinet Kosmetyczny Iwona Osówniak

Domaniewice, Główna 9


506 068 861Salon Urody Orchidea

Skierniewice, Norwida 6


605 273 355
orchidea-skierniewice@wp.pl
www.salon-orchidea.net

Estetic Sylwia Chmielowiec

Uniejów, Kościelnicka 44 (Geotermia Uniejów)


665 650 691
sylwia8809@wp.pl


Salon Ewa Beauty&Wellness

Skierniewice, Jagiellońska 6 lok. 2b

Salon Ewa Beauty& Wellness to gabinet kosmetyczny, specjalizujący się w dostarczaniu wysokiej  jakości zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało, zabiegów wellness oraz innowacyjnych usług fryzjerskich dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. 

Wszystkim osobom zainteresowanym swoim zdrowiem, odprężeniem i dobrym samopoczuciem oferujemy specjalne zabiegi na ciało, masaż relaksacyjny lub tajski masaż stemplami ziołowymi oraz relaks pod lampą na podczerwień. Osoby, które chcą utrzymać swoje ciało w dobrej kondycji lub pragną popracować nad modelowaniem sylwetki  zapraszamy na sesje treningowe na rowerze ergometrycznym zamkniętym w kapsule próżniowej. 

Od 21 lat działalności wyróżnia nas ogromne przywiązanie do jakości usług, troska o komfort i bezpieczeństwo Klienta oraz kompleksowa oferta.

Salon Ewa Boutique to miejsce, gdzie możesz kupić profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów,  kosmetyki do makijażu oraz ajurwedyjskie suplementy diety. Oferujemy również  przepiękną włoską biżuterię firmy VanityHer Jewels sygnowaną przez Vouge Accessories Italy. 
tel. 46 832 10 10
info@salon-ewa.com
www.salon-ewa.com

BANDI COSMETICS Sp. z o.o.

Czosnów, Warszawska 7


22 11 25 040
bok@bandi.pl
www.sklep.bandi.pl

Znajdź nas ...